Smutne fakty z życia Haliny Skoczyńskiej. Aktorka żyła w samotności

Ostatni wywiad z Haliną Skoczyńską przed śmiercią

Wczoraj w mediach pojawiła się bardzo przygnębiająca wiadomość o śmierci Haliny Skoczyńskiej. Aktorka odeszła w wieku 62 lat. Przyczyny śmierci nie są znane.

Zobacz: Nie żyje gwiazda „Rodzinki.pl”- dotarła do nas nagle ta smutna wiadomość 

Artystka od 2008 roku związana była z Teatrem Narodowym, jednak największą sympatię widzów zdobyła dzięki roli w serialu Rodzinka.pl, gdzie grała mamę Natalii Boskiej (Małgorzata Kożuchowska). Niezapomniana pozostanie też jej postać z Czasu Honoru.

Choć trudno w to uwierzyć okazuje się, że ta zawsze uśmiechnięta gwiazda żyła bardzo samotnie. Syn Szczepan, z którego była najbardziej dumna mieszka wraz z żoną w Londynie. Przyjaciel, a zarazem były mąż aktorki żyje z kolei w Kanadzie. Jakby tego było mało, niedawno po ciężkiej chorobie zmarła jej mama.

Dopóki nie zaczęła się straszna choroba, przyjeżdżała na moje spektakle, cieszyła się mną, nigdy mnie nie zawiodła. Nawet w ostatnich chwilach swojego życia, kiedy leżała w szpitalu, ja – kretynka – jeździłam na spektakle do Warszawy, bo teatr przecież musi grać – wyrzucała sobie

Jeszcze wcześniej, bo w okresie studiów, Halina straciła ojca, a niedługo później siostrę.

Zaledwie parę lat ode mnie starsza. Ja sama w wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty. Pół roku później rozchorowało się moje jedyne dziecko, syn Szczepan, a lekarze przygotowywali mnie na najgorsze – mówiła „Grazii”

Dzisiaj nikt nie może uwierzyć i pogodzić się z informacją o tym, że Halina Skoczyńska nie żyje. Choć żyła samotnie, miliony Polaków będą przez lata wspominać jej role, na czele z tą z Rodzinki.pl.

Zobacz: Małgorzata Kożuchowska żegna Halinę Skoczyńską

Nie żyje Halina Skoczyńska. Na co zmarła? Przyczyny śmierci. Kiedy pogrzeb? Gdzie pogrzeb? Ile miała lat?

Nie żyje Halina Skoczyńska. Ostatni wywiad przed śmiercią


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×