Grzegorz Markowski ma nieślubnego syna. Patrycja Markowska o relacjach z bratem. On też powiedział kilka smutnych słów o ojcu

Grzegorz Markowski i Patrycja Markowska nagrali apel wideo

Grzegorz Markowski i Patrycja Markowska nagrali apel wideo

Grzegorz Markowski ma nie tylko znaną fanom córkę Patrycję, ale także nieślubnego syna. Jakie relacje łączą mężczyznę z rodziną. Patrycja opowiedziała o kontaktach z przyrodnim bratem. On też nie ukrywa jak jest. 

Grzegorz Markowski na scenie spędził kilka dekad. Razem z zespołem Perfect stali się jedną z najpopularniejszych rockowych kapel w kraju, na której piosenkach wychowały się kolejne pokolenia słuchaczy. Już jakiś czas temu, po dziesiątkach lat spędzonych na scenie, wokalista zdecydował się zawiesić karierę i przejść na zasłużoną emeryturę. Miłość do muzyki przekazał swojej ukochanej córce Patrycji, z którą ma doskonały kontakt.

Nieraz udzielali wspólnych wywiadów, czy występowali razem na scenie, co wprawiało fanów w euforię. Łączy ich podobną wrażliwość i poglądy w wielu sprawach. Chociaż piosenkarz unika już pojawiania się przed publicznością, to po namowach córki dał jeszcze kilka koncertów, za co jego sympatycy byli jej ogromnie wdzięczni.

Tak szczerze powiem, że tata już w ogóle nie chce pracować, nie chce śpiewać. Wyciągam go trochę za uszy, mając nadzieje, że to mu doda skrzydeł – mówiła Patrycja w rozmowie z Co Za Tydzień.

Teraz skupia się on przede wszystkim na odpoczynku i rodzinie, a jak bumerang powrócił temat jego nieślubnego dziecka.

Patrycja Markowska o swoim przyrodnim bracie. Jaki mają kontakt?

Grzegorz Markowski ma doskonały kontakt ze swoją córką. Rodzina od zawsze trzyma się blisko, ale w ostatnim czasie powrócił temat jej starszego brata. Niewielu fanów pamięta, że lider Perfectu ma też syna. Mężczyzna jest owocem jego nieślubnego związku. Z jego matką rozstał się, gdy ta była w ciąży i dopiero później związał się z matką Patrycji.

Fakt postanowił bliżej zainteresować się sprawą i ustalił, że matką syna wokalisty jest jego sąsiadka z Józefowa, która uniemożliwiała Grzegorzowi kontakt z synem. Ten w końcu przestał o niego zabiegać.

Tabloid o relacje ze starszym bratem postanowił zapytać Patrycję. Ta krótkim komentarzem ucięła to, jak wyglądają ich kontakty. Wokalistka nie miała w tym temacie zbyt wiele do powiedzenia.

Nie wiem, co mogłabym o nim powiedzieć, bo po prostu go nie znam – powiedziała w rozmowie z Faktem.

Mężczyzna również potwierdził, że z ojcem nie kontaktuje się regularnie.

Nie utrzymuję z moim ojcem kontaktu, poza jakimiś sporadycznymi telefonami – wyznał syn Grzegorza Markowskiego w Fakcie.

Wiedzieliście, że Patrycja Markowska ma starszego brata? Dla wielu fanów to zapewne nowa informacja na temat ich ulubionego wokalisty.


Patrycja Markowska i Grzegorz Markowski

Patrycja Markowska i Grzegorz Markowski

Patrycja Markowska i Grzegorz Markowski

Patrycja Markowska i Grzegorz Markowski

Patrycja Markowska i Grzegorz Markowski

Patrycja Markowska i Grzegorz Markowski

Komentarze

 • Gość pisze:

  Znam syna Grzegorza.Bardzo fajny, w porządku gość .Szkoda ,że Patrycja go nie zna.

  • Gość pisze:

   Też znam i mogę powiedzieć o wspaniały człowiek i matka tez

  • Gośćjan pisze:

   Wspaniały człowiek. Ojciec nie bardzo się intetesowal się jak żyje z matką. Podziwiam matkę też fajna kobieta i dobrze wychowała syna

 • Gośćcool pisze:

  Szkoda, że zazwyczaj to mężczyżni zostawiają swoje dzieci. Odrzucenie i brak uczucia ze strony rodzica powoduje, że często takie dzieci mają później trudności w utrzymaniu dobrych relacji ze swoim potomstwem…

  • Gośćrob pisze:

   Widać, że słabo znasz życie. W wielu przypadkach dochodzi do alienacji rodzicielskiej ze strony matek tych dzieci. Ojciec jest marginalizowany i ogranicza mu się kontakty do momentu utraty więzi emocjonalnej dziecka, a potem już wszystko z góreczki. Kobiety są bardzo wyrafinowane i bezwzględne w tych metodach.

  • Gośćipo pisze:

   Rozstał się z matką zabiegał o syna, ale Matka blokowała kontakt. Wina jest po 2 stronach z przewagą na ine matki.swoje żale trzeba schować do szafy a zadbać o dziecko i jego psychikę. Jestem kobietą i wiem jak jak. Oli brak zainteresowania że strony rodzica dzieckiem.

  • Gość pisze:

   Rodzicem się jest do końca życia, ja zmuszałam ex do kontaktu z synem, a rozstaliśmy się jak miał 6 miesięcy. Teraz to pomaga, gdy chce odpocząć, to zawożę dziecko do taty i mam tydzień czy dwa spokoju. Apel do mam: kontakt z ojcem jest potrzebny dziecku i ojcu, ale też matkom pozwala odpocząć. Gdy zaczynają się jakieś kłopoty, to łatwiej jest zwrócić się o pomoc do ojca dziecka.

  • Gość pisze:

   To stara Markowskiego zabroniła mu przyznawać się do nieślubnego syna – bo był to dla niej skandal.

 • Gośćbebe pisze:

  Super ojciec!

 • Gość pisze:

  przecież nie musi się żenić ze wszystkimi z którymi się prześpi , a poza tym jakie to wkurzające powiedzenie „nieślubne dziecko ” tzn , ze gorsze ? Potem kończy się małżeństwo po kilku miesiącach i same problemy , jak u Królikowskiego
  Nie wszystkim układają się dobre stosunki rodzinne , nawet z tymi ślubnymi

  • Gość pisze:

   Dokładnie. Dobrze powiedziane. Od razu o Krolikowskim pomyslalam. Zrobili z małżeństwa parodię! Po jakiego grzyba był im ten ślub?! Mogli wychowywać syna bez niego. Tak się jie dopasowali charakterami, ze pewnie i tak by się rozstali.

 • Gość pisze:

  No i co z tego że ma syna? Zajmijcie się swoim życiem i zobaczcie czy u was jest czysto naprawdę czy pozamiatane ale tylko pod dywan

 • Gość pisze:

  Zdrowia nawet ksiąźe i księzniczka ma a kto w tym kraju nie ma nieślubnego syna córka psa kota rybek tak jak tołkiewicz ani podatków ani umowy ani wyglądu bek..rty w domu źona d..py daje po sąsiadach a z ziomalami r..j se będzie wycierał podatnikami i babcie na smsy naciągał na radiu pamietam ogrodowe mma pomoc źa pomoc i to tyle

  • Gość pisze:

   Jełopie a to że to znana postać w Polsce zobowiązuje go do tego żeby nie utrzymywał kontaktu z synem ? Jesteś ojcem ? Bo ja tak i nie wyobrażam sobie nie utrzymywać kontaktu z własnym dzieckiem, nawet gdyby to był przelotny romans.

  • Gośćbazia pisze:

   Co ty wypisujesz człowieku?

 • Gość pisze:

  No nie popisał się ojciec skoro sporadyczne kontakty, on widzi tylko pyskata corunie. Tacy bi idealni…

  • Gość pisze:

   Przecież w tekście wyraźnie napisane, że matka syna utrudniała mu kontakt z nim

 • Gość pisze:

  Tyle ludz ma nieslubne dzieci a syna Markowskiego publicznie trzeba wypominac.maskara

  • Gość pisze:

   Może dyn po prostu nie chce kontaktów

  • Gość pisze:

   W każdej rodzinie coś się dzieje tylko my tego nie słyszymy. Więc dajcie już spokój niech każdy żyje swoim życiem a nie kogoś. Pozdrawiam Patrycję i pana Grzegorza

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×