Patrycja Markowska przekazała smutne wieści o swoim ojcu, Grzegorzu. To mogą być ostatnie chwile, by zobaczyć go na scenie

Patrycja Markowska, Grzegorz Markowski

Patrycja Markowska, Grzegorz Markowski

Patrycja Markowska udzieliła nowego wywiadu. Opowiedziała w nim o swoim ojcu, Grzegorzu. Niestety nie ma dobrych wieści dla fanów ich muzyki.

Patrycja Markowska odziedziczyła talent po ojcu, Grzegorzu Markowskim. Mężczyzna zdobył sławę jako lider i wokalista zespołu Perfect. Grupa ma na koncie dziewięć albumów studyjnych, które zapisały się złotymi nićmi w historii polskiego rocka. Córka muzyka nagrywa w bardziej pop-rockowych klimatach, jednak słucha ją również rzesza fanów jej ojca.

W 2019 roku Patrycja i Grzegorz nagrali w duecie album Droga. Wydawnictwo znalazło się na siódmym miejscu na oficjalnej polskiej liście sprzedaży. Córka i ojciec razem wiele razy występowali na scenie. Niestety 42-latka przekazała smutne wieści na temat taty.

Patrycja Markowska ujawniła nowe informacje o ojcu

Patrycja udzieliła wywiadu w magazynie Co za tydzień! na antenie stacji TVN, w którym wyznała, że Grzegorz nie chce już śpiewać i występować na scenie.

Tata już w ogóle nie chce pracować, nie chce śpiewać. Wyciągam go trochę za uszy, mając nadzieje, że to mu doda skrzydeł. Natomiast na najnowszej mojej płycie jest piosenka „Kieszenie”, duet z tatą i powiedziałam mu: „Słuchaj, nagraliśmy ten kawałek razem, musisz ze mną gdzieś pojechać i zaśpiewać, bo tego wymaga promocja – zaczęła.

Niestety córka musi namawiać ojca do wspólnych występów:

Teraz wygląda to tak, że tata nie chce już za bardzo w ogóle śpiewać. Naprawdę uwierzcie mi, że to jest moje wyciąganie go, dzwonienie: „Tata, a może jednak?” i czasem daje się namówić.

Wychodzi na to, że 68-letniemu liderowi Perfectu znudziła się działalność sceniczna. Córka ma w planach namówić go do tego, by pojawił się z nią jeszcze na Festiwalu w Sopocie, a ponadto mają zaplanowane koncerty we Wrocławiu (październik) i Krakowie (listopad).

Poniżej próbka ich wspólnej twórczości.

Lubicie twórczość Patrycji i Grzegorza Markowskich?

Patrycja Markowska całowała się z Edytą Górniak

W ostatnim czasie Patrycja podzieliła się też innym ciekawym wyznaniem. W jednym z podcastów powiedziała, że przed jednym z koncertów mocno zabalowała. Skończyło się na tym, że dała całusa… Edycie Górniak. Przeczytacie o tym tutaj.


Patrycja Markowska zmieniła fryzurę | fot. Instagram.com/patrycja_markowska_official

Patrycja Markowska zmieniła fryzurę | fot. Instagram.com/patrycja_markowska_official

Grzegorz Markowski

Grzegorz Markowski

Patrycja Markowska na jubileuszu marki biżuterii

Patrycja Markowska na jubileuszu marki biżuterii

Komentarze