Patrycja Markowska i Edyta Górniak poszły na całość! Po latach prawda wyszła na jaw: „Soczyście pocałowałam ją w usta…”

Patrycja Markowska, Edyta Górniak

Patrycja Markowska, Edyta Górniak

Patrycja Markowska długo o tym milczała. W nowym wywiadzie opowiedziała, jak poszła na całość z Edytą Górniak. Oj, działo się! Co wyjawiła?

Patrycja Markowska to jedna z najpopularniejszych artystek w kraju. Talent odziedziczyła po tacie – Grzegorzu Markowskim, liderze rockowego zespołu Perfect. Gwiazda ma na koncie kilka albumów studyjnych i całą masę singli. W życiu prywatnym jest związana z Jackiem Kopczyńskim. Para doczekała się syna – Filipa, który przyszedł na świat w 2008 roku.

Wokalistka raczej stroni od wywiadów, jednak teraz zrobiła wyjątek i otworzyła się przed Karolem Paciorkiem. Opowiedziała mu o tym, jak w 2015 roku poleciała na koncert do Londynu, gdzie wraz z innymi gwiazdami zagrała na stadionie Wembley.

Patrycja Markowska pocałowała Edytę Górniak. Dlaczego?

Na pamiętny występ polecieli też m.in. Edyta GórniakMargaretAndrzej PiasecznyIgor HerbutSebastian Karpiel-Bułecka i Sylwia Grzeszczuk. Taka ekipa gwarantowała, że nuda nie wchodziła w rachubę. Już przed podróżą rozkręciła się impreza, przez co lot uległ kilkugodzinnemu opóźnieniu.

Wszyscy mieliśmy założenie, tak czułam, że jedziemy na piękny koncert, do pracy, że będziemy w dobrej formie, tylko… sprawy miały się tak, że już na lotnisku zaczęliśmy się bratać, przytulać, robiliśmy sobie zdjęcia, śmialiśmy się, wspominaliśmy. Zrobiło się tak wesoło, że dwóm muzykom zawirowało w głowie od zbyt szybkiego „dotlenienia”. Jeden z nich był z mojego bandu. Ponieważ mocno im zawirowało w głowie, to stewardesa nie wpuściła ich na pokład. Żeby wyjąć ich bagaże, samolot stał kilka godzin.

Również potem nie zabrakło wygłupów. I tak np. Górniak śpiewała hymn Polski (co zapewne stanowiło aluzję do pamiętnego wykonania z Korei Południowej w 2002 roku). To jednak nie ona „rozbiła bank” swoim zachowaniem, a Markowska, która pocałowała ją w usta.

Działy się przeróżne rzeczy, bardzo wesołe. Pamiętam, że Edyta Górniak śpiewała hymn Polski do tej słuchawki, potem roznosiła batoniki jako stewardesa, pamiętam, że soczyście pocałowałam ją w usta… To było tak urocze…

Rozmówczyni Paciorka do dziś pamięta, że po tej imprezie miała niezłego kaca, choć wcale nie wypiła zbyt dużo.

Miałam wyrzuty sumienia, że nie byłam w formie. Nie czułam się na scenie wystarczająco ok i obiecałam sobie, że nigdy już czegoś takiego nie zrobię – podsumowała.

Cała rozmowa do odsłuchania poniżej.

Spodziewaliście się, że Patrycja Markowska jest taka rozrywkowa?


Edyta Górniak na Zlocie Wolnych Ludzi

Edyta Górniak na Zlocie Wolnych Ludzi

Patrycja Markowska zmieniła fryzurę | fot. Instagram.com/patrycja_markowska_official

Patrycja Markowska zmieniła fryzurę | fot. Instagram.com/patrycja_markowska_official

Edyta Górniak z medalem Gloria Artir Zasłożony Kulturze (2015)

Edyta Górniak z medalem Gloria Artir Zasłożony Kulturze (2015)

Komentarze

 • Ptyś pisze:

  Dzień dobry, całujące się piękne kobiety, powodują u mężczyzn bardzo duże porządnie, proszę o więcej takich scen.😋😋😋💋💋💋💝💝💝😇😇😇

 • GośćHalina pisze:

  Nie maja czym sie chwalic, zachowuja sie jak ulicznice, zalosne kreatury 🤑🤑🤑

 • Googo pisze:

  Chyba sama Górniak jest reptylelm mówiłam skończy w psychiatryku 😁

 • Gość pisze:

  Źdrowia jak inni młódzi zdolni niech piją palą i pierd..lą inni zmarnowali młodość kiedys piwo było za 10zł a dzis za 8 i 1 winko na 10 i się źyje ale zarobki teź inne a za pokazanie klaty i d..py polewka gratis odpady a no to źostaje thaiti ha ha i to tyle

 • Gość pisze:

  Z języczkiem się całowały?

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×