Gwiazda „M jak miłość” uderzyła w kiboli. Całe zamieszanie podsumowała ostro: „Dzień waszej hańby”

Strajk Kobiet

Strajk Kobiet

Grzegorz Małecki skomentował wydarzenia ostatnich dni. W swoim wpisie na Facebooku zwrócił się bezpośrednio do kiboli Legii Warszawa, którzy napadli na kobiety. Nie przebierał w słowach.

Od niemal dwóch tygodni atmosfera w naszym kraju nie należy do najlepszych. Po zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej nasz kraj zalała fala protestów. Wszystko to stało się tuż po ogłoszeniu wyroku Trybunału Konstytucyjnego, który uznał, że kobiety będą musiały urodzić nawet jeżeli dziecko jest obciążone silną wadą genetyczną, która uniemożliwia mu przeżycie, lub gdy płód jest zdeformowany. Wszystko rozpoczęło się w sieci, gdzie ludzie natychmiast zaczęli udostępniać co myślą na ten temat. Do wszystkiego przyłączyły się także gwiazdy.

Kobiety w całym kraju podjęły wspólną inicjatywę i tłumnie wyszły na ulice wszystkich miast, by protestować w obronie swoich praw. Wszystko jednak skumulowało się na ulicach Warszawy. Do stolicy zjechały dosłownie całe rodziny, by razem udać się na demonstracje. Wszystkie ulice w centrum wczorajszego wieczoru były oblegane przez ludzi, którzy domagali się poszanowania praw przyszłych rodziców i dania im wyboru w kwestii tak intymnej, jaką jest przerywanie ciąży. Chociaż organizatorzy Strajku Kobiet apelowali o to, by wszystko odbywało się w pokojowej atmosferze, to jednak nie obyło się bez incydentów.

Grzegorz Małecki zwraca się do kiboli Legii Warszawa

Niestety podczas demonstracji doszło także do bardzo przykrych wydarzeń. Dla niektórych osób stała się ona okazją do wszczęcia burdy. Wśród tłumu kobiet, które niosły transparenty i skandowały swoje hasła, pojawiła się nagle grupa zamaskowanych i uzbrojonych mężczyzn. To kibole Legii Warszawa postanowili zaatakować bezbronne protestujące. Mieli oni przy sobie race, kije bejsbolowe i środki pirotechniczne. Do całej sytuacji odniósł się aktor Grzegorz Małecki, który nie zostawił na nich suchej nitki.

To, co się wydarzyło, przejdzie do historii, jako dzień waszej hańby. Zaatakowaliście bezbronne kobiety. Uzbrojeni w pały, gaz i race wbiegliście w tłum i napie******iście kogo popadnie. Zaatakowaliście matki, żony, siostry, narzeczone, dziewczyny, córki, koleżanki, znajome i nieznajome. Ich rodziny i dzieci. Zaatakowaliście nastolatki i staruszki.

Szanowni kibole Legii Warszawa, To co wydarzyło się wczoraj w Warszawie przejdzie do historii jako dzień waszej hańby….

Posted by Grzegorz Małecki on Saturday, October 31, 2020

Aktor odniósł się również do wpisów na forach, które po całym ataku zamieszczali kibole. Twierdzili oni, że walczą z niemiecką Antifą.

Niemiecka Antifa ma was w du**e i nawet nie wie o waszym istnieniu. Wyszliście na miasto po prostu pona****ać kobiety. Wasze bredzenie o tym, że walczycie o tradycję, kościół i wartości nadaje się do psychiatryka.

Na koniec podsumował ich zachowanie w kilku prostych zdaniach.

Prawda o Was, frajerzy, jest inna. Bardzo prosta. Powtórzmy ją więc raz jeszcze, bo może nie dotarło: po prostu bijecie kobiety. I tyle. Nic więcej.

Aktor nie miał zamiaru owijać w bawełnę, umieszczając swoje słowa w sieci. Jego post spotkał się z pozytywnym odzewem wśród wszystkich komentujących.


Grzegorz Małecki

Grzegorz Małecki

Andrzej Saramonowicz, Grzegorz Małecki - Gala LOTTO Ekstraklasy 2016/2017

Andrzej Saramonowicz, Grzegorz Małecki - Gala LOTTO Ekstraklasy 2016/2017

Grzegorz Małecki - premiera PolandJA

Grzegorz Małecki - premiera PolandJA

Komentarze

 • Gość pisze:

  Do Gościa – nikt nie chce zabijać dzieci.Czy ty tego nie rozumiesz? Może nie chcesz zrozumieć .Nie będę tego dla Ciebie komentowała- i tak tego nie zrozumiesz.Jesteś zaślepiony .

 • Gość pisze:

  Ludzie ci się z wami porobiło czy już nikt tu nie myśli ,nie myśli jak człowiek do człowiek może być tak chamski ..Czy rozumy wam się wypaliły jak można bić kobiety co w domu też pidnosice ręce na swoje mamy żony ,koleżanki .Każdy ma swoje racje ale nie ze by pokazywać to w ten sposób .Jacy to kibice to zwykła banda bez krzty rozumu .

 • Gość pisze:

  Tu niebo to chodzi czy znany … Czy lubisny…Również nie kojarze, ale brawo dla niego!!! mocny i dosadny wpis. My domagamy się swoich praw, a jak widać inni szukają tylko predekstu do bojek

 • Gość pisze:

  Gwiazdeczko myśli že bardziej zabłyśnie. Kto tam wie dokładnie kto kogo w tym tłumie prowokował. Znamy się na tych sztuczkach. Widzieliśmy jak się te „kobiety np z nożami zachowywały albo panie posłanki lewaczki atakujące ludzi w kościołach. ŹENADA! !!!! NIE RÓB PAN ZE SIEBIE ZBAWCY NARODU CZY OBROŃCY ULICZNYCH ZADYMIARZY. !!!!

 • Gość pisze:

  Nie znam czlowieka, żaden autorytet…

  • Gość pisze:

   nie rozumiem jak mozna popierac protest w ktorym chodzi o zabijanie dzieci.. bronic kogos kto chce i bedzie zabijac dzieci. szkoda ze tacy ludzie sa wsrod nas. Wielkie oburzenie o kibicow legii a sam Kibicuje.. patrz fot fb.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×