Szukaj

Big Brother 2: nowa prowadząca wybrana! Już wiemy, kto zastąpi Agnieszkę Woźniak-Starak!

Agnieszka Woźniak-Starak nie poprowadzi Big Brothera 2. Jej miejsce zajmie znana dziennikarka TVN-u Gabi Drzewiecka, o czym poinformował Edward Miszczak. 
Big Brother - nowa prowadząca Gabi Drzewiecka

Big Brother - nowa prowadząca Gabi Drzewiecka

Kolejna edycja Big Brothera wkrótce powróci na ekrany telewizorów. Już we wrześniu w domu Wielkiego Brata zamieszkają nowi mieszkańcy, którzy odgrodzeni od świata zewnętrznego, walczyć będą o popularność widzów. To ona jest kluczem do zwycięstwa.

Zobacz: Czy Agnieszka Woźniak-Starak poprowadzi nowego „Big Brothera”? Zapytaliśmy Małgorzatę Ohme i Filipa Chajzera [WIDEO]

Big Brother 2 bez Agnieszki Woźniak-Starak. Kto ją zastąpi?

Do tej pory odcinki na żywo programu prowadziła Agnieszka Woźniak-Starak. Dziennikarka TVN, w wyniku tragicznego wypadku, do którego doszło w nocy z 17 na 18 sierpnia, straciła męża Piotra Woźniaka-Staraka. Jak poinformował Edward Miszczak, gwiazda podjęła decyzję, że tej jesieni nie pojawi się w żadnym programie telewizyjnym.

Znaleźliśmy się wszyscy w bardzo trudnej sytuacji. Agnieszka podjęła decyzję, że nie będzie prowadziła tej jesieni żadnego programu telewizyjnego – podkreślał Miszczak w Dzień Dobry TVN.

Zobacz: Madzia z „Big Brothera” nową gwiazdą hitowego show! W czym ją zobaczymy?

Kto więc zastąpi Agnieszkę Woźniak-Starak w Big Brotherze?  Okazuje się, że będzie to Gabi Drzewiecka. Jak zdradził Miszczak, jako pierwsza o tej decyzji, dowiedziała się prowadząca pierwszej edycji.

Ona dowiedziała się jako pierwsza, że jej następczynią będzie Gabi Drzewiecka. To była trudna, ale fajna rozmowa, bo ja kochałem Agnieszkę za to, w jaki sposób podchodziła do tego programu. O uczestnikach wiedziała wszystko.

Dodajmy, że nowe odcinki Big Brothera pojawią się już 13 września. Tego dnia poznamy nowych uczestników, których losy będziemy śledzić przez kilka następnych tygodni za pośrednictwem TVN7 lub player.pl

Zobacz: Jest data premiery nowego „Big Brothera”! TVN wprowadził pilną zmianę w emisji programu!

 


Gabi Drzewiecka - jesienna ramówka TVN 2019

Gabi Drzewiecka - jesienna ramówka TVN 2019

Gabi Drzewiecka – Top of the Top 2019
Gabi Drzewiecka - gwiazdy promują TOP of the TOP Sopot Festival 2019

Gabi Drzewiecka - gwiazdy promują TOP of the TOP Sopot Festival 2019

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×