Prawie 20 lat czekania i jest! Ewelina Flinta wraca z nową płytą. Z tej okazji zaprezentowała nową fryzurę

Ewelina Flinta

Ewelina Flinta

Fani długo czekali na nową płytę Eweliny Flinty. Aż do teraz! Wokalistka nie tylko przyszykowała wydawnictwo, ale również pokazała nowy look.

W czerwcu minęło 20 lat od finału pierwszej polskiej edycji Idola. Format wygrała Alicja Janosz. Dla wielu widzów „prawdziwą” zwyciężczynią show była jednak Ewelina Flinta. Wokalistka z przytupem wkroczyła do show-biznesu. Wydała dwa albumy studyjne: w 2003 roku Przeznaczenie, a w 2005 roku – Nie znasz mnie, które okazały się bestsellerami.

Niestety po wydaniu drugiego krążka gwiazda ograniczyła karierę. Od tego czasu rzadziej występowała publicznie i już nie zaśpiewała większych hitów. W 2020 roku media pisały o niej w zupełnie innym kontekście. Chodziło o udział w protestach Ogólnopolskiego Strajku Kobiet, podczas którego szczegółowo relacjonowała to, co działo się na ulicach Warszawy.

Nie widziałam agresji wśród protestujących. Padały mocne słowa (zresztą to już nie czas na pełną kulturę), owszem, ale to wszystko. Dziewczyny Kochane, dziękuję, że zaopiekowałyście się mną, dzięki za czujność i ważne wskazówki. Nie wiem co by było gdyby nie Wy… Być może tylko dzięki Wam dziś, poza ogromnym napięciem, nie czuję bólu fizycznego po gazie i pałkach. Rano próbowałam zrzucić ten stres… byłam 3 godziny w lesie… nie pomogło. Jestem przerażona tym, co wczoraj widziałam i czego uniknęłam – relacjonowała w sieci wystraszona wokalistka.

Teraz artystka powróciła z nowym wydawnictwem.

Ewelina Flinta z nową płytą. Jak teraz wygląda?

Gwiazda poinformowała na swoim profilu na Facebooku, że 2 sierpnia w Kinokawiarni Stacja Falenica w Warszawie odbędzie się prapremiera jej nowej płyty. Niestety nie wiadomo jeszcze, kiedy płyta będzie miała właściwą premierę, a tym samym trafi do regularnej sprzedaży.

https://www.facebook.com/photo/?fbid=458101669466466&set=a.153817339894902

Przy okazji premiery Ewelina uaktywniła się w sieci. Na jej profilu zaroiło się od jej nowych zdjęć. Widać na nich, że uległa mocnej metamorfozie i skróciła włosy. Nowe ujęcia zobaczycie w galerii pod tekstem – piosenkarka prezentuje się na nich po prostu świetnie.

Jak oceniacie przemianę artystki? Dajcie znać, czy czekacie na jej nowe utwory.


Ewelina Flinta - metamorfoza

Ewelina Flinta - metamorfoza

Ewelina Flinta - metamorfoza

Ewelina Flinta - metamorfoza

Ewelina Flinta - metamorfoza

Ewelina Flinta - metamorfoza

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×