Euro 2020. Polscy piłkarze po przegranym meczu pili na plaży. „Bawili się do białego świtu”. Na miejscu pojawiła się policja

Euro 2020

Euro 2020

Euro 2020. Reprezentacja Polski w piłkę nożną wróciła do kraju. Piłkarze spotkali się na plaży, gdzie rozmawiali do wczesnych godzin rannych. Jeden z tabloidów donosi, że na miejscu pojawiła się policja.

Przez ostatnie tygodnie biało-czerwoni trenowali w pocie czoła, by jak najlepiej zaprezentować się podczas Euro 2020. Niestety udało im się rozegrać jedynie trzy mecze. W pierwszym, w którym debiutowali, zmierzyli się z zawodnikami Słowacji. Przegrali 1:2. Potem zapisali na swoim koncie remis z Hiszpanami 1:1.

W środę Polacy rozegrali decydującą konfrontację ze Szwedami, która zadecydowała o ich dalszych losach w turnieju. Chociaż na boisku dawali z siebie wszystko, a Robert Lewandowski zapisał na swoim koncie dwie bramki, przegrali 2:3. Przez to musieli pożegnać się z awansem do 1/8 finału Euro 2020.

Kapitan polskiej reprezentacji nie ukrywa swojego rozczarowania. W nowym poście na Instagramie gorzko podsumował odpadnięcie z mistrzostw. Zwrócił się też do kibiców, którym złożył pewną deklarację.

Euro 2020: Reprezentacja Polski na plaży w Sopocie. Pojawiła się policja

Polscy piłkarze już wrócili do Polski, a konkretniej do Sopotu, gdzie stacjonowali przez ostatnie tygodnie. Super Express podaje, że sportowcy zamiast  do hotelu, udali się na plażę. Tam przez kolejne godziny rozmawiali do wczesnych godzin rannych i popijali napoje. Nie umknęło to uwadze paparazzi, którzy zrobili im kilka zdjęć:

Piłkarze postanowili spędzić ostatnią noc wspólnie, wybierając się nad ranem na plażę, gdzie […] mogli porozmawiać o wszystkim, co wydarzyło się podczas ostatnich tygodni, popijając przy tym napoje. Uśmiechniętych piłkarzy oraz ich wspólny wypad nad morze uwiecznili czujni paparazzi – czytamy w tabloidzie.

Tabloid donosi, że na plaży pojawiła się policja. Czuwała nad bezpieczeństwem zawodników:

Po porażce 2:3 z kadrą „Trzech Koron” na Gazprom Arenie w Petersburgu, piłkarze prowadzeni przez Paulo Sousę natychmiast wrócili do swojej bazy w Sopocie, jednak zamiast do łóżek, postanowili się wybrać na plażę. Pilnowani przez policjantów Polacy spędzili tam kilka godzin, bawiąc się do bladego świtu.

Kibicowaliście biało-czerwonym podczas Euro 2020?


Polska poza Euro 2020

Polska poza Euro 2020

Euro 2020. Reprezentacja w drodze na mecz ze Szwecją

Euro 2020. Reprezentacja w drodze na mecz ze Szwecją

Euro 2020. Reprezentacja w drodze na mecz ze Szwecją

Euro 2020. Reprezentacja w drodze na mecz ze Szwecją

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×