Aktor filmu „Sztuka kochania” jest zakochany?! „Zacząłem wierzyć w cuda, bo uważałem, że miłości nie ma”

Sztuka kochania zwiastun

Sztuka kochania zwiastun

Eryk Lubos jest zakochany?

Eryk Lubos to znany polski aktor. Niedawno wystąpił w filmie Sztuka kochania, po której został okrzyknięty amantem, jakiego w polskim kinie brakowało. Do tej pory prywatnie aktor nie mógł mówić o szczęściu w miłości. Jednak ostatnio na łamach magazynu Elle wyznał, że w końcu jest zakochany i to z wzajemnością.

Jestem zakochany. Zacząłem wierzyć w cuda, bo uważałem, że miłości nie ma. Teraz zrozumiałem, że zawsze czegoś brakowało we mnie i w tej drugiej osobie. Nagle spotkałem kobietę kompletną, dojrzałą, która przerobiła pewne rzeczy, ma w sobie przestrzeń. Jest umysł, jest dusza i jest ciało. Przyszła i powiedziała: „To ja, teraz możemy iść razem”. Przez lata się dusiłem, ciągle były jakieś zgrzyty, niesnaski, czegoś mi brakowało. Są różne etapy w życiu: czas miłości i nienawiści, wojny i pokoju, rzucania kamieniami i ich rozrzucania, darcia i zszywania, milczenia i mówienia. A teraz jest czas miłości. Mimo że jest zima, ciemno za oknem, mam w sobie tyle endorfin, jakbym był na równiku, a dzień trwał 22 godziny – wyznał aktor.

Okazuje się, że to nie koniec zmian w jego życiu. Mimo, że pracuje w Warszawie i do tej pory również mieszkał w stolicy, to niedawno pobudował dom na zupełnym pustkowiu.

Niedawno wybudowałem nad jeziorem dom z bali. Wokół całkowita pustka. Pojechałem tam podczas pełni Księżyca. Nie sam, tylko ze swoją dziewczyną. I wiem, że taka pełnia się już nie powtórzy. Bo to była pełnia w pełnym tego słowa znaczeniu. W wieku 43 lat dostąpiłem tej łaski, że się nie boję ani niczego nie muszę- dodał.

Gratulujemy i życzymy dużo szczęścia. 🙂 Przypominamy, że aktora można również oglądać w nowym serialu TVN Belle Epoque.

Zobacz także: Lesbijski wątek w serialu „Belle epoque”! Bohaterka Weroniki Rosati rozkocha w sobie… A to niespodzianka!

Eryk Lubos - premiera filmu Wołyń

Eryk Lubos jest zakochany?

Eryk Lubos na 40 Festiwalu Filmowym w Gdyni 2015

Kim jest partnerka Eryka Lubosa?


Olga Bołądź, Eryk LubosEryk Lubos na 40 Festiwalu Filmowym w Gdyni 2015

Eryk Lubos na 40 Festiwalu Filmowym w Gdyni 2015

Agnieszka Żulewska, Eryk Lubos, Anita Jancia

Fotografia: ONS

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×