Edyta Herbuś skończyła 41 lat. Na imprezie urodzinowej szalała u boku obecnego i… byłego partnera

Edyta Herbuś

Edyta Herbuś

Edyta Herbuś hucznie świętowała 41. urodziny. Na imprezie, którą zorganizowali jej znajomi, bawiła się u boku obecnego i byłego partnera. Do sieci trafiło mnóstwo zdjęć. 

Edyta Herbuś z show-biznesem związana jest od lat. Popularność zdobyła dzięki programowi Taniec z Gwiazdami. Z czasem stała się jedną z największych gwiazd uwielbianego przez widzów formatu, a nawet była bardziej rozpoznawalna niż jej partnerzy z parkietu. Tancerka długo nie musiała czekać na kolejne propozycje pracy. Zaczęła realizować się jako prezenterka i aktorka. Wystąpiła między innymi w serialu Na Wspólnej, czy w Klanie.

Zgromadziła wokół siebie sporą grupę fanów, którzy cały czas śledzą jej zawodowe i prywatne poczynania. Od kilku lat jest w szczęśliwym związku z Piotrem Bukowieckim. Wspaniale dogaduje się także z córeczką partnera, Hanią, którą ma ze związku z Dorotą Gardias, a także z Vivienne i Melchiorem, którzy są dziećmi jej partnera z małżeństwa z Karoliną Rosińską.

Edyta Herbuś świętuje 41. urodziny. Zdjęcia z imprezy

Edyta jest jedną z bardziej aktywnych gwiazd na Instagramie. Tancerka niemal codziennie dodaje kolejne posty i ma doskonały kontakt z fanami. Na jej profil rzadko jednak trafiają zdjęcia, na których można zobaczyć ją z ukochanym. Para unika też pojawiania się na salonach i starają się żyć z dala od medialnego zamieszania wokół swojej miłości. Ostatnio jednak Herbuś pochwaliła się zdjęciami, które bardzo spodobały się fanom.

Tancerka świętuje właśnie 41. urodziny. Z tej okazji Piotr przygotował dla niej przyjęcie niespodziankę. Na imprezę zaprosił przyjaciół i najbliższe im osoby. Edyta opublikowała wiele zdjęć z tego wyjątkowego wieczoru.

Dziękuję za wszystkich wspaniałych ludzi, którzy mnie otaczają. Nie znam nikogo, kto w ostatnim czasie nie zaangażowałby się w pomaganie naszym sąsiadom z Ukrainy. Wszyscy jednoczymy siły i działamy na tak wiele sposobów. Wciąż mnie wzrusza to niezwykłe zjednoczenie dobra… Mimo tak intensywnego czasu i wielu nowych obowiązków moi najbliżsi znaleźli jeszcze energię i chęci, by zorganizować dla mnie wspaniałą urodzinową niespodziankę.
Jestem za to szalenie wdzięczna … Życzę każdemu takiego ukochania … Pamiętajmy, jak ważne jest, by pozwalać sobie też na chwile radości. Aby dawać z siebie tak dużo, potrzebujemy też otworzyć serce na przyjmowanie.
Dziękuję, dziękuję, dziękuje … niech ta miłość się rozprzestrzenia

Na urodzinowej imprezie Edyty Herbuś nie zabrakło oczywiście pięknego bukietu czerwonych róż od jej partnera, ale także tańca. Gwiazda wirowała na parkiecie wśród znajomych. Jednym z nich był jej były partner Tomasz Barański, który również jest znany fanom z programu Taniec z Gwiazdami. Tancerze byli parą przez 12 lat. Po rozstaniu nadal się przyjaźnią, więc Tomka nie mogło zabraknąć w tym ważnym dniu.

Zdjęcia, które udostępniła Edyta, zobaczycie w naszej galerii.


Edyta Herbuś skończyła 41 lat

Edyta Herbuś skończyła 41 lat

Edyta Herbuś skończyła 41 lat

Edyta Herbuś skończyła 41 lat

Edyta Herbuś skończyła 41 lat

Edyta Herbuś skończyła 41 lat

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×