Szukaj

Edyta Górniak o swoim chłopaku. Poruszyła temat kłótni. Gwiazda ma cierpliwość godną pozazdroszczenia

Edyta Górniak

Edyta Górniak

Edyta Górniak opowiedziała o swoim chłopaku. W rozmowie z Faktem zdradziła, jaka cecha charakteru wcale jej nie przeszkadza. 

Edyta Górniak na brak zajęć nie może narzekać. Nie tylko wydała nowy singiel Limektóry zapowiada jej płytę, ale także wróciła do koncertowania. Pojawiła się podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki i gdy skończyła swój występ zrobiła coś nieoczekiwanego. Weszła na scenę, gdy śpiewał Zenek Martyniuk. Piosenkarka zaczęła tańczyć w rytm muzyki, na koniec zdobyła się na piękny gest i ułożyła dłonie w serduszko.

Zachowanie zaskoczyło króla disco polo. Gdy emocje nieco opadły wyjawił, że chociaż nogi się pod nim ugięły, próbował zachować zimną krew:

Gdy Edyta nagle wskoczyła na scenę, jak śpiewałem piosenkę Życie to są chwile, nogi się pode mną ugięły. Ale zachowałem zimną krew i dokończyłem utwór. To był dla mnie wielki zaszczyt, bo uważam ją za gwiazdę światowego formatu — mówi król disco polo.

Martyniuk zapowiada, że chętnie napisałby piosenkę, którą mógłby zaśpiewać w duecie z Edytą.

Edyta Górniak o swoim chłopaku

Edyta nie tylko występuje na scenie, ale także udziela wywiadów. W jednym z nich opowiedziała o swoim chłopaku. W rozmowie z Faktem zdradziła, że gdyby rano zajmowałby dłużej łazienkę niż ona, nie miałaby mu tego za złe:

Gdyby u mojego boku był mężczyzna, który dłużej szykowałby się w łazience ode mnie, to nie miałabym z tym problemu. Choć sama rano szykuję się od 4 do 7 minut, jeśli ktoś potrzebuje większej pielęgnacji, to nie jest to dla mnie powód do kłótni czy nieporozumienia.

Górniak na razie z nikim się nie spotyka. Chociaż ma w sobie mnóstwo miłości, kieruje ją w stronę ludzi i życia. Nie chce ponownie tracić komfortu, który sobie wypracowała, co podkreślała w rozmowie z Jastrząb Post:

Dzisiaj jestem zregenerowana po strasznie dewastującym czasie, jeśli chodzi o relacje. Nie wyobrażam sobie nawet w miligramie, żebym kiedykolwiek otworzyła serce na mężczyznę. Mogę budować już tylko przyjaźnie i relacje w bezpiecznej odległości. Kompletnie nie służy mi to, w jaki sposób ludzie się ze sobą obnoszą budując relacje, zaufanie a potem burząc to.

Całą rozmowę na temat życia uczuciowego artystki znajdziecie tutaj.


Edyta Górniak - Wakacyjna Trasa Dwójki, Chełm

Edyta Górniak - Wakacyjna Trasa Dwójki, Chełm

Edyta Górniak w dresie za ponad 1000 zł w DDTVN

Edyta Górniak w dresie za ponad 1000 zł w DDTVN

Edyta Górniak gościła w DDTVN

Edyta Górniak gościła w DDTVN

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    kupiłem piekny nóż finka wojskowa ale nie nosze tego ze sobą tak jak broni też nie nosze ludzie to złodzieje są a taka lala jak Edyta kiedy podchodzi to wiadomo że jest napuszczona przez jakąś grupe przestepczą zresztą w Showbiznesie same szmaty są i złodzieje nie warte kopa w tyłek a uważają sie za pepki świata ja za biedny teraz jestem na kobiete bo okradli mnie ze wszystkiego co miałem a obrazy nikomu do niczego nie są potrzebne w Polsce i wogóle na wschodzie to nie przedstawia zadnej wartości Ja 17 lat jestem sam na początku jeszcze sie szarpałem a teraz to nawet z łóżka mi sie nie chce wychodzić bo nie ma po co piszą do mnie piekne dziewczyny ale w wieku moich synów i głupio mi bo sie czuje jak stary pedofil a im blizej 55 tym mniej prawdopodobne że bedzie jakas kobieta bo po 17 latach już na samą myśl na wymioty mnie zbiera nie ma kobiet godnych zaufania kobieta to albo sie trzyma z daleka albo sie prosi wrecz żeby w morde jej przywalić takie kurwy stare beszczelne są niektóe

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×