Bożena Dykiel pożegnana przez Ewę Gawryluk. Poruszająca fotka z planu "Na Wspólnej"

Bożena Dykiel nie żyje. Aktorka odeszła w wieku 77 lat. Koleżankę z planu "Na Wspólnej" pożegnała Ewa Gawryluk. Na profilu instagramowym gwiazdy pojawiło się poruszające zdjęcie z wymownym podpisem.

Ewa Gawryluk pożegnała Bożenę DykielEwa Gawryluk pożegnała Bożenę Dykiel
Źródło zdjęć: © Instagram, KAPIf
Paweł Ćwikliński

Bożena Dykiel była uznawana za jedną z największych postaci polskiego teatru i filmu. Jej talent mogliśmy podziwiać w klasykach takich jak "Znachor" czy "Ziemia obiecana", a także w kultowym serialu "Alternatywy 4". 13 lutego Polskę obiegła wiadomość o jej śmierci. Zmarła w wieku 77 lat.

Na chwilę obecną nie jest znana przyczyna śmierci aktorki. Wkrótce mogą pojawić się dodatkowe informacje, które rzucą więcej światła na okoliczności jej odejścia.

Bożena Dykiel nie żyje. Ewa Gawryluk pożegnała aktorkę

Niedługo po ogłoszeniu śmierci Bożeny Dykiel gwiazdę zaczęły żegnać osoby znane z polskiego show-biznesu. Wśród nich znalazła się Ewa Gawryluk, która pracowała ze zmarłą aktorką na planie serialu "Na Wspólnej".

Opublikowała na swoim profilu instagramowym post, na którym możemy zobaczyć serialową Marię Ziębę i Ewę Nowak-Hoffer. Uśmiechnięte aktorki obejmują się w geście przyjaźni.

Bożenka... Bożena Dykiel - napisała Gawryluk.
Bożena Dykiel z Ewą Gawryluk
Bożena Dykiel z Ewą Gawryluk © Instagram
Wybrane dla Ciebie
ZATRZYMAJ SIĘ NA CHWILĘ… TE ARTYKUŁY WARTO PRZECZYTAĆ