Szukaj

Edyta Górniak wystąpiła na scenie w samej piżamie! Gwiazda nie zdążyła włożyć spektakularnej sukni, a i tak wyglądała zjawiskowo! [WIDEO]

Edyta Górniak zawsze dba o swoje sceniczne stylizacje. Tym razem wystąpiła w piżamie! Dawno jej takiej nie widzieliśmy. Na próbach zaskoczyła stylizacją, ale podczas koncertu wyglądała rewelacyjnie!

Edyta Górniak ceni sobie swój wygląd, ale nade wszystko chce zawsze czuć się wygodnie w swoich stylizacjach. Podczas koncertów jej kreacje są maksymalnie dopasowane do perfekcyjnego ciała piosenkarki. Podkreślają jej wspaniałą talię, lekko odsłaniają biust i nogi, które są niemalże najpiękniejsze w Polsce. Podczas dzisiejszych prób przed wieczornym koncertem diwa zaprezentowała się w wyjątkowej stylizacji. Wczoraj w Kazimierzu Dolnym tysiące fanów czekało na występ piosenkarki. Mamy filmik z prób pierwsze próby do tego wspaniałego muzycznego wydarzenia.

Edyta postawiła na niewyobrażalny komfort. Luźne piaskowe spodnie i czerwona bluzka zapewniają piosenkarce swobodę ruchów podczas prób przed koncertem. Choć na pierwszy rzut oka jej stylizacja może przypominać piżamę. W końcu oficjalne próby odbywają się bladym świtem.

Edyta Górniak postanowiła podzielić się ze swoimi fanami krótkim filmikiem, który zamieściła na swoim Instagramie. Możemy na nim zobaczyć piosenkarkę na scenie, która daje popis swoich wokalnych umiejętności. Jej skala głosu jest nieprawdopodobna! Mało kto może pochwalić się takim wokalem i taką stylizacją. Edyta jak zawsze błysnęła poczuciem humoru podpisując zdjęcie:

W piżamie na zamku (rano) #dresiara. Rozgrzewka przed koncertem – napisała pod filmikiem Edyta Górniak

Fani od razu podłapali temat i zaczęli komentować najnowszy materiał gwiazdy:

  • Mistrzyni to za mało powiedziane

  • Ślicznie pani wygląda. Nasza Królowa rozgrzewa scenę

  • Królowa ma prawo chodzić w piżamie po zamku ❤❤. Kocham

  • Polska Whitney

Trudno nam się nie zgodzić z komentarzami fanów znajdujących się pod najnowszym filmikiem Edyty Górniak na jej Instagramie. Gwiazda nie dość, że wygląda perfekcyjnie nawet w luźnej stylizacji to jeszcze zachwyca swoim głosem. Gwiazda podczas wieczornego koncertu w Kazimierzu Dolnym wyglądała niesamowicie!

Zobacz: Edyta Górniak drży o zdrowie swojego syna! Allanek aż na 3 tygodnie ucieka spod skrzydeł zatroskanej matki! Szykuje się ostra impreza nad morzem!

Zobacz: Edyta Górniak pokazała rodzinne mieszkanie! Gwiazda po latach wróciła do Ziębic

Zobacz: Wzruszona do łez Edyta Górniak w stroju anioła rozłożyła na łopatki całe Opole! Diwa zaśpiewała z Krzysztofem Cugowskim!

 


Edyta Górniak w piżamie na próbach przed koncertem - Instagram

Edyta Górniak w piżamie na próbach przed koncertem - Instagram

Edyta Górniak - Instagram

Edyta Górniak - Instagram

Edyta Górniak

Edyta Górniak

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×