Byli partnerzy złożyli życzenia Edycie Górniak. Kraśko z wielką klasą, Kozyra krótko i na temat, a Kordek?

Edyta Górniak

Edyta Górniak

Edyta Górniak 14 listopada obchodziła swoje 48. urodziny. Z tej okazji jej byli partnerzy złożyli jej życzenia. Co powiedzieli w rozmowie z Faktem?

Edyta Górniak urodziła się 14 listopada 1972 roku w Ziębicach na Dolnym Śląsku, a wychowywała się w Opolu, gdzie mieszkała od 4. roku życia. Miasto słynnego festiwalu okazało się miejscem, gdzie dorastała prawdziwa gwiazda polskiej sceny. Przez lata wokalistka zapracowała na wiele wyróżnień i tysiące fanów w Polsce i za granicą. Dzisiaj kończy 48 lat, a Fakt zapytał jej byłych partnerów, czego jej życzą w tym szczególnym dniu.

Jakie życzenia złożyli Edycie Górniak jej byli partnerzy?

Edyta Górniak ma w Polsce status wielkiej gwiazdy. Nikt po niej nie osiągnął tak wielkiego sukcesu na Eurowizji w 1994 roku, gdzie z utworem To nie ja! zajęła drugie miejsce. To była prawdziwa trampolina do sławy.

Popularność i pozycję gwiazda ugruntowała, grając przez kilka lat w musicalu Metro. Nagrała kilka świetnie sprzedających się płyt, w tym dwie wydała w Europie, pojawia się jako jurorka i trenerka, a czasem uczestniczka popularnych programów. Jej pozycja na rynku jest niezachwiana, a jej udział w jakimś projekcie gwarantuje sukces.

Przez lata prasę interesowały nie tylko jej sukcesy zawodowe, ale także życie prywatne. Ma za sobą związki z kilkoma znanymi mężczyznami. Była związana z aktorem Dariuszem Kordkiem, byłym prezesem Radia Zet Robertem Kozyrą, dziennikarzami: Piotrem Gembarowskim i Piotrem Kraśką, a także adwokatem Piotrem Schrammem.

W dniu urodzin Edyty, dziennik Fakt zapytał jej byłych partnerów, czego jej życzą w tym szczególnym dniu.

Pamiętam taką Edytę jako18-19-letnią dziewczynę. Była taką szczebiotką. Życzę jej tego, co wszystkim, żeby zdrowie fizyczne i psychiczne nas prowadziło. Żebyśmy byli zdrowi i silni, to są życzenia dla ludzi wolnych zawodów pokrzywdzonych przez sytuację. Nie mam specjalnych indywidualnych życzeń – mówi gazecie aktor Dariusz Kordek.

Dodał, że nie wgłębia się aktualnie w twórczość Górniak, ale dawne czasy wspomina bardzo dobrze:

Zatrzymałam się na etapie konkursu Eurowizji, żeby zachować miłe wspomnienia – tłumaczy w rozmowie z Faktem – Fajnie czasy, kiedy człowiek jest młody, a to jeszcze był fantastyczny moment historii, kiedy skończył się poprzedni ustrój rozpoczęła się wolnorynkowa gra o wszystko, więc to był czas mocny, ciekawy, kolorowy, dynamiczny i dramatyczny i to wszystko się wtedy kotłowało.

Uważa także, że to były dobre czasy dla Edyty Górniak.

Myślę, że to był też fantastyczne moment, chwile, czasy, który ją i nas wszystkich wywindował na pewien poziom rozpoznawalności. I z wielkim sentymentem te czasy akurat wspominam – podsumowuje Dariusz Kordek.

Do najlepszych życzeń urodzinowych dołączyli także Piotr Kraśko i Robert Kozyra.

Życzyłbym jej wszystkiego, co najlepsze i dużo zdrowia – mówił z wrodzoną klasą prowadzący Fakty w TVN.

Wszystkiego dobrego jej życzę – przekazał krótko Edycie radiowiec.

Jak widać, byli partnerzy Górniak bardzo dobrze wspominają czasy, kiedy byli z nią związani.


Edyta Górniak i Piotr Kraśko w 2007 roku

Edyta Górniak i Piotr Kraśko w 2007 roku

Dariusz Kordek, Edyta Górniak

Dariusz Kordek, Edyta Górniak

Edyta Górniak i Robert Kozyra - Opole 1998

Edyta Górniak i Robert Kozyra - Opole 1998

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×