Szukaj

To propozycja nie do odrzucenia! Edyta Górniak poprowadzi nowy show TVN-u!

Edyta Górniak

Edyta Górniak

Edyta Górniak jest bardzo zapracowaną gwiazdą. Doszło nawet do tego, że przeciążonego grafiku o mało nie przypłaciła zdrowiem. Po odpoczynku, rusza pełną parą! Zobacz, jaką dostała propozycję.

Edyta Górniak, to piosenkarka, autorka tekstów, kompozytorka. Jest uważana za jedną z największych gwiazd polskiej muzyki. Zarówno media, jak i fani określają ją mianem diwy. Zdobyła wiele prestiżowych nagród. Reprezentowała Polskę na Eurowizji i zajęła historyczne 2. miejsce. Jest też bardzo zapracowana.

Pracowite miesiące mocno odbiły się na zdrowiu Edyty. Wylądowała nawet w szpitalu, z podejrzeniem zawału serca! Po tym ostrzeżeniu wysłanym jej przez organizm, gwiazda postanowiła przystopować. Pojechała na urlop, najpierw w polskie góry, a następnie do Singapuru. Teraz wraca, pełna energii. Na swoim Instagramie, przy zdjęciu, na którym wygląda niezwykle promiennie, napisała:

Dziękuję za całe intensywne półrocze pięknych spotkań Kochani. Po krótkich wakacjach jestem już prawie gotowa na koleje półrocze. Na Nowy Singiel, Trasę Akustyczną, Trasę 100’lecia Banku, koncert w USA i parę jeszcze niespodzianek… Ale zaczynamy od 14 Sierpnia w Sopocie  #LoVe U #lovemyfans #edytagorniak.

Niedawno zaangażowanie Edyty Górniak doceniła Miley Cyrus, która zachęciła fanów do tego, by nagrali własny klip do piosenki Mother’s Daughter. Gwiazda na swoje Instastory wrzuciła filmik, na którym w rytm głosu Miley, pokazuje przepięknie wykonany makijaż, a Miley to podchwyciła i podzieliła się ze swoimi fanami.

Edyta Górniak, po zaplanowanym na 14 sierpnia występie w Operze Leśnej na festiwalu Top of the Top Sopot Festival 2019, rusza w trasę koncertową do Stanów Zjednoczonych, a po powrocie jedzie prosto na plan. Co będzie kręciła gwiazda?

Otóż, po jej udziale w show TVN Agent – Gwiazdy, stacja dostrzegła potencjał artystki i zaproponowała jej własny program! Zdjęcia do reality show rozpoczną się we wrześniu, a pierwsze odcinki programu będzie można zobaczyć już w październiku. Co to będzie za projekt? Tego jeszcze nie zdradzono! Już nie możemy się doczekać na więcej szczegółów.

Zobacz: Gdy Michał Szpak wyszedł na scenę, fani myśleli, że to Edyta Górniak! Kto go tak pomalował?!

Zobacz: Edyta Górniak już w niedzielę wywołała trzęsienie ziemi! O jej występie będzie mówić cała Polska!

Zobacz: Duet z Jose Carrerasem to przy tym nic! Edyta Górniak zaśpiewa z największą legendą muzyki! Będzie się działo!

 


Edyta Górniak - Sopot TOP Trendy 2012

Edyta Górniak - Sopot TOP Trendy 2012

Edyta Górniak - Sopot TOP Trendy 2012

Edyta Górniak - Sopot TOP Trendy 2012

Edyta Górniak i Tomasz Mazurkiewicz przyłapani przez paparazzi

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×