Dorota Naruszewicz z okazji Marszu Niepodległości włożyła żałobną stylizację. „To marsz, który budzi strach”

Dorota Naruszewicz

Dorota Naruszewicz

Dorota Naruszewicz z okazji Święta Niepodległości zamieściła w sieci wpis, w którym zabrała głos w kwestii organizacji Marszu Niepodległości. Uwagę przyciąga jej strój. Nie obyło się bez słów krytyki.

Dorota Naruszewicz zyskała rozpoznawalność dzięki roli w serialu Klan. Gwiazda przez blisko 14 lat wcielała się w postać Beaty, córki jednej z głównych bohaterek. W krótkim czasie zrobiło się o niej głośno, ponieważ dołączyła do ekipy w momencie, w którym produkcja biła rekordy popularności. Z uwagi na duże zainteresowanie, produkcja bardzo rozbudowała jej wątek, a widzowie z zapartym tchem śledzili, co jeszcze wydarzy się w życiu Boreckiej.  Ku zaskoczeniu fanów w 2011 roku postanowiła zrezygnować ze współpracy, ponieważ była już znudzona swoją rolą.

Aktorka ma swoich fanów również za granicą. W przeszłości grywała na deskach amerykańskich teatrów. Za ocena przeniosła się po tym, jak związała się z prawnikiem Tomaszem Żórawskim. Ich małżeństwo wydawało się być idealne, jednak mimo to nie przetrwało próby czasu i zakończyło się rozwodem.

Drodzy, nie dzielę się często swoimi prywatnymi sprawami ale z powodu pojawiających się coraz częściej pytań, zwłaszcza od kilku godzin… Pytań od mediów, bliższych i dalszych znajomych, postanowiłam oficjalnie poinformować, że kilka miesięcy temu wzięłam rozwód – brzmi fragment oświadczenia zamieszczonego na Instagramie.

Naruszewicz postanowiła wrócić do Polski i tutaj od nowa zaczęła układać swoje życie prywatne i zawodowe.

Dorota Naruszewicz wyraziła swoje zdanie na temat organizacji Marszu Niepodległości

Dorota jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie pokazuje, jak wygląda jej codzienność. Interesuje się również modą, dlatego na jej profilu nie brakuje kadrów, na których pokazuje swoje stylizacje.

Aktorka chętnie komentuje bieżące wydarzenia w Polsce, dlatego też nie dziwi fakt, że 11 listopada zabrała głos i w tej sprawie. Z uwagi na to, iż kwestia organizacji Marszu Niepodległości, jak i jego przebieg były bardzo dyskusyjne, zamieściła krótki wpis, w którym nie szczędziła słów krytyki pod adresem ludzi biorących w nim udział.

To nie jest patriotyczny marsz. To nie jest radosne święto niepodległości. Ulicami Warszawy idą ludzie głoszący patriotyzm wykluczający, nienawidzący, burzący wspólnotę. Idą ludzie dumni, wywyższający się, idą u boku z faszystowskim ruchem Forza Nuova, idą trzymając sztandary z zakazanymi krzyżami celtyckimi…
W dymie gryzącym gardło, w odgłosie petard, okrzykach nienawistnych, rasistowskich haseł.
To marsz gdzie obok flag polskich idą też czarne i zielone gdzie atrybutem stała się kostka brukowa.
To marsz który budzi strach.
To nie mój marsz. Dorota

Post został opatrzony kadrami, na których aktorka ubrana jest na czarno, a połowę jej twarzy spowija woal. Z uwagi na luźny krój, podkreśliła talię szerokim paskiem, z dużą, srebrną klamrą. W dłoniach trzyma niewielką torebkę na łańcuszku. W tle widać jak pracownicy zgodnie z poleceniem prezydenta miasta Warszawy ściągają kostkę brukową, która mogłaby zostać użyta, jako niebezpieczna broń.

Okazuje się, że podobne zdanie mają również obserwatorzy Doroty. Wielu z nich przyznało, że również nie wybraliby się na Marsz Niepodległości.

  • Tak, to nie nasz marsz.
  • Sama Prawda Pani Doroto. Pozdrawiam serdecznie i życzę Pani Pięknego weekendu.
  • Mój też nie…
  • Zgadzam się w stu procentach pani Doroto. Za zgodą i pod ochroną władzy dziś świętuje nietolerancja, ciemnogród i faszyzm! Ci ludzie zawłaszczyli coś co nigdy do nich nie należało!

Co sądzicie o organizacji Marszu Niepodległości?


Dorota Naruszewicz

Dorota Naruszewicz

Dorota Naruszewicz

Dorota Naruszewicz

dorotanaruszewicz__254957324_637921690540057_4648633465559259591_n

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×