Dorota Gardias przez dwa lata ukrywała swój koszmar. Przed nią decydująca walka z nowotworem. Podzieliła się szczegółami

Dorota Gardias

Dorota Gardias

Dorota Gardias w nowym wywiadzie skomentowała stan swojego zdrowia. Opowiedziała o decydującej walce z nowotworem. Czy czuje strach?

Dorota Gardias niedawno poinformowała, że wybrała się na rutynowe badania. Wykryto u niej nowotwór, który trzeba operować. Dopiero potem będzie można stwierdzić, jak powinno wyglądać dalsze leczenie:

Operację będę miała na koniec września. Po wynikach histopatologii będzie wiadomo, jak dalej ma przebiegać leczenie.

Dorota Gardias o nowotworze i nadchodzącej operacji. Czy się boi?

Jak informuje Twoje imperium, dwa lata temu lekarz wykrył w piersi Doroty Gardias zgrubienie i prosił, by je obserwowała. Gwiazda regularnie chodziła więc na USG piersi, będąc przekonaną, że to wystarczy, by nic złego się nie stało. Gdy organizm wysłał jej dodatkowe sygnały, postanowiła odwiedzić Centrum Onkologii w Warszawie. Okazało się, że ma nowotwór. Chociaż jest on niezłośliwy, trzeba szybko działać:

Wychodzi więc na to, że przez dwa lata żyłam z tykającą bombą w piersi, nie mając świadomości, że to bomba – komentowała Dorota GardiasTwoim imperium.

Pod koniec miesiąca Dorota Gardias zostanie podana operacji. Chociaż ma świadomość, że każda narkoza wiąże się z ryzykiem, na razie się na nim nie skupia. Ujawniła, że strach poczuje pewnie dopiero w szpitalu, krótko przed samym zabiegiem:

Mam świadomość, że każda operacja i każda narkoza niesie ze sobą jakieś ryzyko, ale nie skupiam się na tym. Po pierwsze dlatego, że jestem takim typem człowieka, który zacznie odczuwać strach dopiero w szpitalu, przed samym zabiegiem.

Gwiazda TVN podkreśliła, że chce jak najszybciej wrócić do zdrowia, bo ma dla kogo żyć. Dlatego jest gotowa zgodzić się na wszystko:

A po drugie — ja zgodziłabym się na wszystko, żeby tylko być zdrowa, ponieważ mam dla kogo żyć.

Dorota Gardias jest mamą uroczej Hani, która przyszła na świat w 2013 roku. To owoc miłości pogodynki i Piotra Bukowieckiego. Chociaż nie są razem, dzielą się opieką nad córką.


Dorota Gardias – Sopot Top of the Top 2021

Dorota Gardias – Sopot Top of the Top 2021

Dorota Gardias – Karnawałowe przyjęcie AccorHotels w Novotel Warszawa Centrum

Dorota Gardias – Karnawałowe przyjęcie AccorHotels w Novotel Warszawa Centrum

Dorota Gardias – Flesz Fashion Night 2019

Dorota Gardias – Flesz Fashion Night 2019

Komentarze

  • Gość pisze:

    Taki lajf jest tyle waźniejszych rzeczy na świecie zmiana trenera vitalija z belgii swoje przeźyli na pewno bedziemy pamiętac a co będzie frytki i cola i to tyle

  • Gość pisze:

    Taki lajf jest tyle waźniejszych rzeczy na świecie swoje przeźyli na pewno bedziemy pamiętac a co będzie frytki i cola i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×