Szukaj

WOJNA! Donatan odpowiedział na ostry wpis Edyty Górniak! Ujawnił treść rozmów i SMS-ów!

Donatan i Edyta Górniak, SMS-y

Donatan odpowiedział Edycie Górniak

Od kilku dni media żyją tylko skandalem z festiwalu Opole 2018. Edyta Górniak, na oczach tysięcy osób i fotografów obecnych na festiwalowej ściance, spoliczkowała Donatana. Producent podczas pozowania do wspólnego zdjęcia z diwą, bezceremonialnie chwycił ją za pośladek, co wywołało gwałtowną reakcję gwiazdy. Znani i lubiani z show-biznesu oraz fani w social mediach wyrażali swoje poparcie dla diwy. Co na to Donatan?

Na początku próbował wmówić wszystkim, że był to “umówiony sposób” na zwrócenie uwagi na ważny społeczny problem i “wywołanie dyskusji”. Edyta w ostrych słowach na swoim Facebooku dała mu do zrozumienia, że nic jej o tym nie wiadomo – zasugerowała natomiast, że producent znany z hitu My Słowianie ma “niedokarmione męskie ego”. Don nie puścił jej tego płazem i wystosował ostre oświadczenie na swoim profilu:

Edyto, jeśli poczułaś moją rękę tam gdzie jej nie było, a co gorsza, jeśli poczułaś się niekomfortowo – to faktycznie przepraszam.
Bardzo Cię szanuję jako wokalistkę, dlatego stworzyłem dla Ciebie Andromedę i podarowałem Ci ten kawałek na płytę. Cała Twoja publiczna akcja facebookowa jest dla mnie niezrozumiała.
Moja rozmowa z Twoim managementem po Opolu to, cytuję, “super, skradliśmy Opole”. Ustaliliśmy, że działamy tylko w sposób dobry, pozytywny z uśmiechem. Zresztą rozmawialiśmy i sms-owaliśmy o tym od paru dni…
Do Opola też przyjechałem ze względu na Wasze zaproszenie. Czuję się teraz wykorzystany – widząc zainteresowanie mediów chcesz zrobić ze mnie wroga publicznego.
Nie chcę z Tobą wojować. Tylko Tobie mogą służyć kolejne artykuły i atencja mediów. Nie jestem człowiekiem konfliktowym, pojednawczo wyciągam do Ciebie rękę.

Myślicie, że Edyta zdecyduje się na kolejną odpowiedź czy uzna, że Donatan pokajał się dostatecznie i sprawa umrze śmiercią naturalną?

Edyta Górniak ZMIAŻDŻYŁA Donatana! Dostało się też Cleo! To koniec ich współpracy

Nawet Allan Krupa nie oszczędził Donatana! Syn Edyty Górniak genialnie podsumował zachowanie napalonego producenta!

Dorota Wellman ostro zareagowała na obrazę Edyty Górniak! Zrównała Donatana z ziemią!


Po czyjej stronie jesteś w konflikcie Edyta Górniak kontra Donatan?

×