Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Gwiazdy na otwarciu butiku Sugarfree we Wrocławiu: Marcelina Zawadzka, Natalia Siwiec, Paulina Sykut, Edyta Herbuś
Gwiazdy na otwarciu butiku Sugarfree we Wrocławiu: Marcelina Zawadzka, Natalia Siwiec, Paulina Sykut, Edyta Herbuś

Gwiazdy na otwarciu butiku Sugarfree we Wrocławiu: Marcelina Zawadzka, Natalia Siwiec,...

Gwiazdy na otwarciu butiku Sugarfree we Wrocławiu: Marcelina...

Wielkie rozczarowanie w „Top Model 7”. Finalistka spektakularne zmarnowała swoją ogromną szansę i odpadła z programu
Wielkie rozczarowanie w „Top Model 7”. Finalistka spektakularne zmarnowała swoją ogromną szansę i odpadła z programu

Wielkie rozczarowanie w „Top Model 7”. Finalistka spektakularne zmarnowała swoją ogromną...

Wielkie rozczarowanie w „Top Model 7”. Finalistka spektakularne...

Oto zarobki Rafała Trzaskowskiego. Tyle dostanie jako nowy prezydent Warszawy
Oto zarobki Rafała Trzaskowskiego. Tyle dostanie jako nowy prezydent Warszawy

Oto zarobki Rafała Trzaskowskiego. Tyle dostanie jako nowy prezydent Warszawy

Oto zarobki Rafała Trzaskowskiego. Tyle dostanie jako nowy...

Dziś poniedziałek, 22.10.2018

Edyta Górniak ZMIAŻDŻYŁA Donatana! Dostało się też Cleo! To koniec ich współpracy

Edyta Górniak zmiażdżyła DonatanaEdyta Górniak skrytykowała Donatana

Niesmak i zamieszanie po skandalu z udziałem Edyty Górniak i Donatana podczas festiwalu Opole 2018 wciąż nie opadły. W mediach nadal huczy, a wszystko za sprawą będącego poniżej godności zachowania producenta, który na ściance w obecności fotografów chwycił Edytę za pośladek. Reakcja gwiazdy była błyskawiczna – odwróciła się i spoliczkowała towarzysza, nie szczędząc mu przy tym gorzkich słów.

W social mediach zawrzało. Fani i inne gwiazdy wyrażały swoje poparcie dla Górniak, potępiając Donatana, a on próbował tłumaczyć tę niefortunną sytuację „zaplanowanym działaniem prowokującym dyskusję”. Edyta chyba nie przyjęła tych tłumaczeń do wiadomości, bo wystosowała bardzo ostre oświadczenie:

Po OPOLU ..

Szczerze ?
Moje podejście do zawodowstwa jest tak mocno ugruntowane, że ucierpiało na tym moje poczucie godności. Przyklejając nieszczery uśmiech zostałam i pozowałam do końca, bo przecież przyleciałam do Opola z radością spotkania się z moją publicznością. Miałam poza tym przed sobą tego wieczoru jeszcze jedno ważne wystąpienie.
Musiałam oddać swoją Energię temu i tylko temu.

Dziś, na spokojnie już mogę z całą pewnością podsumować, że z Donatanem znaleźliśmy porozumienie wyłącznie Muzyczne..

Jestem z natury i z wewnętrznego wyboru delikatna dla Świata. Jeśli tylko nie muszę – nie wkładam zbroi. Ale nigdy! nie będę wyrozumiała dla braku opanowania niedokarmionego męskiego EGO.

Chęć producenta zaprezentowania się u mojego boku, w obecności fotoreporterów z całego kraju w kontrowersyjnym charakterze, jest wzorcowym przykładem na to, jak utracić mój szacunek i zaufanie.
Bo niby jak miałabym teraz z komfortem wejść wspólnie do studia, skoro producent nie miał obaw zachować się tak bezczelnie i odważnie przy kamerach ?

Edyta Górniak nie będzie pracować z Cleo

Na wytknięciu Donatanowi przerośniętego ego się nie skończyło i prawdę mówiąc, dalej było tylko gorzej. Diwa nie zamierzała oszczędzać producenta. Przy okazji oberwało się również ślicznej Cleo!

Życzliwa rada na przyszłość Don.
Nie od artysty, nie od koleżanki. Od kobiety.
Nawet gdybyś miał samczą niekontrolowaną potrzebę pogłaskać po pośladkach ukochaną kobietę w miejscu mocno publicznym – zawsze będzie to niestosowne. Dodatkowo moja postawa w Naszej znajomości nigdy nie dała Ci powodu poczuć w ułamku sekundy, że jestem zainteresowana Tobą jako facetem. Tym bardziej nie dała Ci pretekstu potraktować mnie tak przedmiotowo.
Nie specjalnie czekałam na słowo Przepraszam – bo w tym wypadku nie miałoby swojej mocy sprawczej, ale zastanawiać się już ponad 70 h czy powinieneś… Seriously … ?

CLEO Kochana, jesteś wspaniałym twórcą, kompozytorem i autorem tekstów. Żałuję, że nie połączymy już sił artystycznych dla Naszych Fanów. Pozostaje Ci niezmiennie życzliwa.

Wygląda na to, że Donatan spalił mosty nie tylko za sobą…

Donatan sprytnie wytłumaczył się z obmacywania Edyty Górniak! Zrobił to celowo!

Nawet Allan Krupa nie oszczędził Donatana! Syn Edyty Górniak genialnie podsumował zachowanie napalonego producenta!

Dorota Wellman ostro zareagowała na obrazę Edyty Górniak! Zrównała Donatana z ziemią!Czy Donatan przegiął swoim zachowaniem?

Komentarzy: 3


Gość | 13 czerwca 2018, 20:10

Gorniak skoro podejmujesz wspolprace z niejakim pseudo-producentem Donatanem i Cleo ,swiadczy to takze o tobie .Czyli jestes na tym samym poziomie muzycznm .


Gość | 13 czerwca 2018, 16:00

to czy stać go na lepsze to bardzo wątpliwe jest hehehe ale to już przeszłość jest szkoda sie nad tym pochylać tyle czasu Edytko przed tobą koncert w Grudziądzu za pare dni na tym sie skup nie na idiotach co nie potrafią sie zachować w miejscach publicznych masz dziewczyno prawie jeden koncert za drugim co pare dni do konca roku w Opolu wypadłaś świetnie na koncercie w Krakowie też bardzo pieknie wyszło ,poza tym wakacje są powinniście z synem gdzieś wyjechać na tydzień przynajmniej w nowe miejsca Allan młody jest musisz mu pokazać wiele miejsc ciekawych wiec nie ma czasu na bajere zbedną o sprawach zaszłych skup sie Edytko na sobie i na własnym synu i o zdrowie zadbaj żeby ci sił wystarczyło do konca trasy koncertowej i żebyś mi już do konca tej trasy nie znalazła sie w szpitalu jak niedawno Od debili sie trzymaj z daleka już powinnaś w oczach widzieć czego sie można po kim spodziewać i na dystans trzymaj każdego to bedziesz miała świety spokój żadnego przytulania czy czegoś w tym stylu bo to sie potem konczy już sama wiesz jak bo ci ten jak mu tam Donatan pokazał jak to sie konczy takie poufałości


Gość | 13 czerwca 2018, 12:41

Przecież stać go na młodsze i o lepszej reputacji. Smutne jak żeby przypomnieć o sobie nakręca tą żenadę chyba roku.


Dodaj komentarz
×