Edyta Górniak ZMIAŻDŻYŁA Donatana! Dostało się też Cleo! To koniec ich współpracy

Edyta Górniak zmiażdżyła Donatana

Edyta Górniak zmiażdżyła Donatana

Edyta Górniak skrytykowała Donatana

Niesmak i zamieszanie po skandalu z udziałem Edyty Górniak i Donatana podczas festiwalu Opole 2018 wciąż nie opadły. W mediach nadal huczy, a wszystko za sprawą będącego poniżej godności zachowania producenta, który na ściance w obecności fotografów chwycił Edytę za pośladek. Reakcja gwiazdy była błyskawiczna – odwróciła się i spoliczkowała towarzysza, nie szczędząc mu przy tym gorzkich słów.

W social mediach zawrzało. Fani i inne gwiazdy wyrażały swoje poparcie dla Górniak, potępiając Donatana, a on próbował tłumaczyć tę niefortunną sytuację „zaplanowanym działaniem prowokującym dyskusję”. Edyta chyba nie przyjęła tych tłumaczeń do wiadomości, bo wystosowała bardzo ostre oświadczenie:

Po OPOLU ..

Szczerze ?
Moje podejście do zawodowstwa jest tak mocno ugruntowane, że ucierpiało na tym moje poczucie godności. Przyklejając nieszczery uśmiech zostałam i pozowałam do końca, bo przecież przyleciałam do Opola z radością spotkania się z moją publicznością. Miałam poza tym przed sobą tego wieczoru jeszcze jedno ważne wystąpienie.
Musiałam oddać swoją Energię temu i tylko temu.

Dziś, na spokojnie już mogę z całą pewnością podsumować, że z Donatanem znaleźliśmy porozumienie wyłącznie Muzyczne..

Jestem z natury i z wewnętrznego wyboru delikatna dla Świata. Jeśli tylko nie muszę – nie wkładam zbroi. Ale nigdy! nie będę wyrozumiała dla braku opanowania niedokarmionego męskiego EGO.

Chęć producenta zaprezentowania się u mojego boku, w obecności fotoreporterów z całego kraju w kontrowersyjnym charakterze, jest wzorcowym przykładem na to, jak utracić mój szacunek i zaufanie.
Bo niby jak miałabym teraz z komfortem wejść wspólnie do studia, skoro producent nie miał obaw zachować się tak bezczelnie i odważnie przy kamerach ?

Edyta Górniak nie będzie pracować z Cleo

Na wytknięciu Donatanowi przerośniętego ego się nie skończyło i prawdę mówiąc, dalej było tylko gorzej. Diwa nie zamierzała oszczędzać producenta. Przy okazji oberwało się również ślicznej Cleo!

Życzliwa rada na przyszłość Don.
Nie od artysty, nie od koleżanki. Od kobiety.
Nawet gdybyś miał samczą niekontrolowaną potrzebę pogłaskać po pośladkach ukochaną kobietę w miejscu mocno publicznym – zawsze będzie to niestosowne. Dodatkowo moja postawa w Naszej znajomości nigdy nie dała Ci powodu poczuć w ułamku sekundy, że jestem zainteresowana Tobą jako facetem. Tym bardziej nie dała Ci pretekstu potraktować mnie tak przedmiotowo.
Nie specjalnie czekałam na słowo Przepraszam – bo w tym wypadku nie miałoby swojej mocy sprawczej, ale zastanawiać się już ponad 70 h czy powinieneś… Seriously … ?

CLEO Kochana, jesteś wspaniałym twórcą, kompozytorem i autorem tekstów. Żałuję, że nie połączymy już sił artystycznych dla Naszych Fanów. Pozostaje Ci niezmiennie życzliwa.

Wygląda na to, że Donatan spalił mosty nie tylko za sobą…

Donatan sprytnie wytłumaczył się z obmacywania Edyty Górniak! Zrobił to celowo!

Nawet Allan Krupa nie oszczędził Donatana! Syn Edyty Górniak genialnie podsumował zachowanie napalonego producenta!

Dorota Wellman ostro zareagowała na obrazę Edyty Górniak! Zrównała Donatana z ziemią!


Edyta Górniak i Donatan w Opolu

Edyta Górniak i Donatan w Opolu

Edyta Górniak w kapciach Chanel za kulisami festiwalu w Opolu 2018

Edyta Górniak w kapciach Chanel za kulisami festiwalu w Opolu 2018

Edyta Górniak spoliczkowała Donatana w Opolu

Edyta Górniak spoliczkowała Donatana w Opolu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×