Dominika Tajner pochwaliła się nowym mieszkaniem! Właśnie wyprowadziła się od Michała Wiśniewskiego!

Dominika Tajner-Wiśniewska nowe mieszkanie

Dominika Tajner-Wiśniewska nowe mieszkanie

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski rozwodzą się. Czy przykre doświadczenia ostatnich miesięcy wpłynęły na gwiazdę tak bardzo, że wyprowadzi się z Polski? Agentka właśnie pokazała na swoim Instagramie klucze do nowego mieszkania w... Norwegii?!

Dominika Tajner z początkiem tego roku przyjęła propozycję Polsatu i zatańczyła w Tańcu z Gwiazdami. Nikt jednak nie spodziewał się, że po pierwsze, jej udział w programie skończy się na dwóch odcinkach, a po drugie, że będzie kojarzony z rozwodem! Tak, to właśnie podczas trwania tanecznego show Michał Wiśniewski złożył papiery o rozwód, a o całej sprawie za pośrednictwem Facebooku poinformowała zmartwiona i zszokowana kobieta:

Mój mąż złożył papiery rozwodowe – mogliśmy czytać przez pewien czas.

Od tamtego wydarzenia minęło sporo czasu, a rozwód nadal nie został orzeczony. Jeszcze przez długi czas – jak donosiły tabloidy – Dominika mieszkała w z Michałem w ich imponującej willi rodem z Hollywood w Magdalence pod Warszawą. Teraz jednak stwierdziła, że musi to zmienić.

Córka Apoloniusza Tajnera jako aktywna instagramerka podzieliła się z fanami radosną nowiną. Na swoją relację wrzuciła zdjęcie kluczy do nowego mieszkania. Opisała je zresztą bardzo wymownie:

Nowy dom, nowe życie czas start.

I choć decyzja o kupnie lub wynajmie mieszkanka nie dziwi, zastanawia i martwi fanów fakt, że przy kluczach gwiazda miała breloczek z flagą Norwegii! Czy to oznacza, że Dominika chce odpocząć od polskiego show-biznesu i wyprowadzić się na północ Europy?

Zobacz: Fabienne Wiśniewska pokazała namiętne zdjęcie z chłopakiem! Córka Michała i Mandaryny jest zakochana po uszy!

Zobacz: Co się stało z piękną twarzą Dominiki Tajner? Nad morzem robi cuda, aby ponownie przypodobać się Michałowi Wiśniewskiemu?!

Zobacz: Michał Wiśniewski pozwolił sobie na obrzydliwy żart pod adresem 21-letniej wokalistki Ich Troje. W internecie zawrzało


Dominika Tajner-Wiśniewska ma nowe mieszkanie

Dominika Tajner-Wiśniewska ma nowe mieszkanie

Dominika Tajner w Tunezji na wakacjach

Dominika Tajner w Tunezji na wakacjach

Dominika Tajner w Tunezji na wakacjach

Dominika Tajner w Tunezji na wakacjach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×