Koniec spekulacji! Rodzina królewska oficjalnie przerywa milczenie ws. nadpobudliwego zachowania księcia Louisa. Czy to choroba?

Książę Louis na paradzie

Książę Louis na paradzie

Krewny Kate i Williama wyjawił, dlaczego Louis zachowywał się tak dziwacznie podczas jubileuszu królowej Elżbiety II. Czy to wina choroby?

Przed kilkoma dniami miliony ludzi na całym świecie bacznie przyglądały się Wyspom Brytyjskim, gdzie akurat trwały obchody Platynowego Jubileuszu królowej Elżbiety II. Monarchini obchodziła 70-lecie panowania. Pierwszego dnia uroczystości członkowie dynastii Windsorów wzięli udział w uroczystej paradzie wojskowej, Trooping the Colour, podczas której jechali karocami lub poruszali się konno.

Dzieci księcia Williama księżnej Kate, czyli GeorgeCharlotte Louis, znalazły się w jednej karocy. To jednak najmłodszy z nich, 4-letni Louis skradł całe show. Już podczas przejazdu po ulicach Londynu robił dziwaczne miny, czym przykuł uwagę fotoreporterów.

Potem, gdy wraz z krewnymi, znalazł się na balkonie Pałacu Buckingham, zachowywał się jeszcze dziwniej. Gdy usłyszał dźwięk odrzutowców, które wzniosły się na niebie, zaczął krzyczeć, zasłaniając przy tym uszy. Również w tym momencie sfotografowali go paparazzi.

Louis był bardzo zainteresowany pozostałymi członkami rodziny. Zagadywał ich przez całą paradę i zadawał masę pytań. Niektóre skierował do prababci, Elżbiety, którą pytał m.in. o to, czym są maszyny, które akurat widzi na niebie.

Nadpobudliwość chłopca wywołała zamieszenie w mediach. Część obserwatorów zaczęła się na poważnie zastanawiać, czy William i Kate nie mają problemów wychowawczych z synem. Jeszcze inni sugerowali, że może on cierpieć na autyzm.

Dlaczego książę Louis dziwnie się zachowywał?

Zachowanie księcia wytłumaczył Mike Tindall, szwagier Williama i Kate, który gościł w podcaście z Jamesem Haskellem i Alexem Paynem. Zdaniem mężczyzny, Louis przeholował z ilością zjedzonych łakoci, co dało mu mocnego „kopa”.

Tam było dużo słodyczy, więc to był prawdziwy cukrowy haj – wyjawił.

Mike usprawiedliwiał młodego krewniaka, jednocześnie podkreślając, że jego dzieci chociaż starają się stwarzać pozory dobrego zachowania.

Louis chciał się po prostu bawić. Moje też są psotne, ale starają się sprawiać pozory.

Gość podcastu jest mężem Zary Philips – córki księżnej Anny Marka Philipsa – a więc wnuczki Elżbiety. Arystokrata był obecny na Trooping the Colour i widział psoty Louisa na własne oczy.

Przekonuje was jego tłumaczenie?


Królowa Elżbieta II, książe Louis – Trooping The Colour

Królowa Elżbieta II, książe Louis – Trooping The Colour

Królowa Elżbieta II, książe Louis – Trooping The Colour

Królowa Elżbieta II, książe Louis – Trooping The Colour

Królowa Elżbieta II, książe Louis – Trooping The Colour

Królowa Elżbieta II, książe Louis – Trooping The Colour

Komentarze

 • GośćCzyta pisze:

  Coś z tym dzieckiem nie tak. Z pewnością ma coś z psychiką nienormalnego.

 • Gość pisze:

  Normalny czterolatek. Dziwne teorie mogę tworzyć tylko osoby, które nie mają pojęcia o dzieciach

  • Zosia pisze:

   Który czterolatek wysiedzi na miejscu oglądając tak nudne rzeczy?

  • Gość pisze:

   Słusznie normalny dzieciak trudno by usiedział jak dorośli całą ceremonię ma charakterek

 • Gość pisze:

  Najsłodszy chłopczyk w rodzinie. Zachowuje się tak jak dzieci w jego wieku.

  • Gość pisze:

   Dobry wieczór szanowni państwo czytam te wasze wypociny i jak wam nie wstyd krytykować tego dziecka powinniście się wstydzić siebie nie widziecie tylko kogoś jak wy się zachowujecie jak bydło bo inaczej tego nie określę dosyć tych wypocin chamskich zajmicie się własnym kurnikiem

 • Gośćdana pisze:

  Moj wnuczek zachowuje się tak samo jak się nudzi. Ty normalna reakcje. Przecież On nie wie co to etykieta

  • GośćAva pisze:

   To prawda. Normalne dziecko. Ma gdzieś etykietę. Mój syn też tak zasłaniał uszy na ulicy gdy przejeżdżał motor albo jakiś wariat w samochodzie

 • Gość pisze:

  To jest tylko 4 letni chlopak ktorego nudzily
  wystepy wiec sie wyglupial. jest zwklym super chlopakiem I dancjcie mu wszyscy spokoj.

  • TheroyalsFamily pisze:

   Spokoju to mu nie dadzą jest księciem. Więc MA obowiązki wobec swojego kraju. Jego dzieciństwo nigdy nie Będzie zwyczajne

 • Gość pisze:

  Chlopiec sie nudzil wiec nie widze w jego zachowaniu nic dziwnego przeciez on ma tylko 4 latka.Jest zwklym super chlopakiem I dancjcie mu wszyscy spokoj.

 • Gość pisze:

  Chlopiec sie nudzil wiec nie wide w jego zachowaniu nic dziwnego przeciez on ma tylko 4 latka.Jest zywym super chlopakiem I dancjcie mu wszyscy spokoj.

 • Gość pisze:

  TAK, TAK!

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×