Daniel Martyniuk pokazał się z byłą żoną! Wrócili do siebie? Wspólne zdjęcie nie pozostawia wątpliwości

Daniel Martyniuk i jego była żona Ewelina

Daniel Martyniuk i jego była żona Ewelina

Daniel Martyniuk udostępnił nowe zdjęcie na Instagramie, w którym nawiązał do swojej byłej żony. Ten wpis z pewnością namiesza.

Daniel Martyniuk jest jedynym synem Zenka Martyniuka. Przez pewien czas był ulubieńcem kolorowej prasy. Regularnie pojawiały się artykuły na jego temat, które nie stawiały go w zbyt korzystnym świetle. Tabloidy chętnie rozpisywały się na temat jego rozrywkowego trybu życia, a także relacji, jakie łączą go z byłą już żoną Eweliną.

Daniel Martyniuk pokazał zdjęcie z Eweliną Golczyńską. Tak dogaduje się z byłą żoną

Ostatnio Daniel, zamiast na skandalach, skupia się na pracy, w której ramach sporo podróżuje. Jak zdradził jego ojciec, Zenek Martyniuk, jego syn wreszcie robi to, co kocha i nie narzeka na to, że jest mu ciężko. Niedawno wrócił z pierwszego rejsu, teraz szykuje się już do kolejnego:

Daniel naprawdę się ogarnął. Praca na morzu rzeczywiście go cieszy. W końcu robi to, co kocha i nie narzeka, że jest ciężko. Z pierwszego rejsu wrócił zadowolony i wyciszony. Trochę odpoczął i wyruszył w kolejny.

Oprócz pracy, Daniel Martyniuk zaczął dbać o kondycję i regularnie uprawia sport. Całkowicie zrezygnował też z używek, do których podobno w ogóle go nie ciągnie. Okazuje się też, że rodzinie Martyniuków poprawiły się także kontakty z Eweliną, mamą córki Daniela. Król disco polo nie ukrywał swojej radości:

Jeździmy do niej w odwiedziny i wszystko jest pięknie. Laura bardzo lubi, gdy jej śpiewam. Minionego lata często do niej zaglądałem wracając do domu po koncertach.

Wygląda na to, że nie tylko relacje Eweliny z dziadkami, ale także z ojcem swojego dziecka uległy poprawie. Dowodem może być zdjęcie, które Daniel Martyniuk umieścił w social mediach. Mężczyzna pozuje blisko byłej żony i uśmiecha się do obiektywu. Można odnieść wrażenie, że w swoim towarzystwie czują się bardzo swobodnie.

Wspomnianą fotografię znajdziecie w galerii.


Daniel Martyniuk i jego była żona Ewelina

Daniel Martyniuk i jego była żona Ewelina

Daniel Martyniuk i Ewelina Martyniuk

Daniel Martyniuk i Ewelina Martyniuk

Skąd pochodzi Ewelina Golczyńska (Martyniuk)?

Skąd pochodzi Ewelina Golczyńska (Martyniuk)?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×