Szukaj

Daniel Martyniuk relacjonuje wizytę u córki. Nie pojechał z pustymi rękami

Daniel Martyniuk odwiedził Laurę

Daniel Martyniuk odwiedził Laurę

Daniel Martyniuk zdaje się dotrzymywać słowa, które ostatnio dał najbliższym, że zrobi wszystko, żeby jego córeczka nie odczuła rozwodu rodziców i zapewni jej wszystko, co najlepsze. Właśnie na Instastory zrelacjonował wizytę u  Laury.

Daniel Martyniuk niedawno rozwiódł się z żoną, Eweliną Golczyńską. Od momentu rozprawy przez pewien czas nie szczędził przykrych słów pod jej adresem. Zaczął udzielać wywiadów, w których ujawniał intymne sekrety, a wtórowała mu w tym Danuta Martyniuk. W pewnym momencie dotarło do niego jednak, że nie tak powinien się zachowywać mężczyzna i ojciec dziecka. Wycofał się ze swoich wypowiedzi i na łamach prasy przeprosił matkę swojej córki. Obiecał też, że dołoży wszelkich starań, by jak najlepiej zadbać o Laurę.

Z doniesień tabloidów wynika, że obecnie mieszka z rodzicami, a ci podobno odcięli go od pieniędzy, i być może dlatego jest o nim cisza, bo najzwyczajniej w świecie nie stać go na ekscesy. Dostaje jedynie na podstawowe potrzeby.

Daniel dostaje teraz kasę jedynie na jedzenie. Od kilku dni odbywa też prace społeczne, na które skazał go sąd. Ma to robić przez 5 miesięcy, 20 godzin w tygodniu. Ale i Daniel i jego rodzice trzymają w tajemnicy miejsce odbywania kary.

Nie zapominał jednak o swojej deklaracji i na Instastory zrelacjonował wizytę u córeczki.

Daniel Martyniuk odwiedził córkę

Daniel Martyniuk, po burzliwym rozwodzie z Eweliną, ewidentnie się wyciszył. Zaraz po rozprawie wyznał, że nie rezygnuje z miłości i wierzy, że kiedyś ją znajdzie:

Nie straciłem wiary w miłość. Jestem pewien, że kiedyś zwiążę się z mądrą, uczciwą kobietą, która będzie mnie szczerze kochać za to, jaki jestem, i nie będą jej interesowały pieniądze mojego ojca, ale nie w Polsce. Marzę o normalnej rodzinie. Chciałbym mieć dzieci, które mógłbym wychowywać, patrzeć jak dorastają, bawić się z nimi i cieszyć. Może niedługo los znów się do mnie uśmiechnie – mówi Daniel w Super Expressie.

Tabloidy już doniosły, że serce syna Zenka zajęła jego była dziewczyna Faustyna i mimo że Danusia Martyniuk jej nie trawi, młodzi starają się ponownie zbudować relację. Daniel jednak nie zapomniał o swoich obietnicach, że najważniejsza będzie dla niego córka i na Instagramie zrelacjonował odwiedziny u Laury.

Na relacji widzimy Świętego Mikołaja w saniach i spadającą gwiazdę.

Ho ho Laura – napisał.

Z hasztagów wynika także, że Mikołaj już jedzie do dziewczynki. Tydzień przed mikołajkami zapewne zawiózł prezenty swojej jedynaczce. Bardzo dojrzale z jego strony, że wywiązuje się z obietnicy.

 


Daniel Martyniuk odwiedził Laurę

Daniel Martyniuk odwiedził Laurę

Daniel Martyniuk odwiedził Laurę

Daniel Martyniuk odwiedził Laurę

Daniel Martyniuk kupił kurtkę od Rafała i Gabriela z Królowych życia

Daniel Martyniuk kupił kurtkę od Rafała i Gabriela z Królowych życia

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×