Szukaj

Przeprosiny i karuzela obietnic Daniela Martyniuka dla byłej żony. Spełni chociaż jedną? „Wiele złego się wydarzyło”

Daniel Martyniuk i Ewelina

Daniel Martyniuk i Ewelina

Daniel Martyniuk na łamach Super Expressu złożył byłej żonie, Ewelinie, obietnicę. Jaką? O co chce się zatroszczyć? Co zdradził na temat Laury?

Daniel Martyniuk, po rozwodzie z Eweliną, znajduje czas, by rozmawiać z kolorową prasą. Tuż po zakończeniu rozprawy wypowiedział się na temat byłej żony, kilka tygodni później wyjawił, że chociaż jego małżeństwo zakończyło się z hukiem, jest gotowy na kolejną miłość. Wierzy, że kiedyś ją znajdzie:

Nie straciłem wiary w miłość. Jestem pewien, że kiedyś zwiążę się z mądrą, uczciwą kobietą, która będzie mnie szczerze kochać za to, jaki jestem, i nie będą jej interesowały pieniądze mojego ojca, ale nie w Polsce. Marzę o normalnej rodzinie. Chciałbym mieć dzieci, które mógłbym wychowywać, patrzeć jak dorastają, bawić się z nimi i cieszyć. Może niedługo los znów się do mnie uśmiechnie – mówi Daniel w Super Expressie.

Daniel Martyniuk o córce i Ewelinie

Na temat Eweliny i jej rodziny wypowiadał się zarówno Daniel, jak i jego mama, Danusia. Żona Zenka Martyniuka w środę na łamach Super Expressu postanowiła przeprosić za swoje wypowiedzi. Podkreślała, że chce żyć w zgodzie z mamą Laury, jej jedynej wnuczki. Dodała, że niedawno się spotkały i porozmawiały od serca. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj.

Nie tylko Danusia, ale także jej syn, Daniel wyraził skruchę. W rozmowie z tym samym tabloidem powiedział, że nie chce już więcej się kłócić z byłą żoną. Ma nadzieję, że gdy z Eweliną wyjaśnią sobie wszystkie sprawy, będą mogli się chociaż przyjaźnić:

Przyznaję, że nie powinienem publicznie zdradzać naszych sekretów rodzinnych. Nie udało nam się małżeństwo, ale mam nadzieję, że kiedy wyjaśnimy sobie pewne sprawy, będziemy mogli przynajmniej się przyjaźnić. W końcu przeżyliśmy razem z Eweliną kilka pięknych chwil. Zależy nam obojgu, żeby Laura dorastała w spokoju i miłości. Dołożę wszelkich starań, by niczego jej nie brakowało.

Martyniuk dodał, że chociaż może nie był wzorcowym ojcem, chce to naprawić. Pragnie zadbać o to, by dziecku niczego nie brakowało. Deklaruje, że będzie odwiedzać córkę tak często, jak to tylko możliwe. Zapowiada też, że więcej się nie wypowie na temat byłej żony i teściów w internecie:

Postaram się tak żyć, żeby nigdy się za mnie nie wstydziła. Bardzo tęsknie za Laurą. Wiele złego się wydarzyło, ale chcę naprawić nasze relacje. Obiecuję już więcej nie wypowiadać się na temat Eweliny i byłych teściów w internecie.

Trzymamy kciuki za realizację tych zamierzeń.


Danuta Martyniuk i Daniel Martyniuk na sprawie rozwodowej

Danuta Martyniuk i Daniel Martyniuk na sprawie rozwodowej

Daniel Martyniuk pokazał zdjęcie żony i córki

Daniel Martyniuk pokazał zdjęcie żony i córki

Daniel Martyniuk atakuje Kamila Bednarka. Co mu zarzuca?

Daniel Martyniuk atakuje Kamila Bednarka. Co mu zarzuca?

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  Kasa droga Olu to nie wszystko tak jak Daniel dostaje kasę od ojca tak Ewelina dostaje kasę od swoich rodziców bo oni obydwoje pracują a nie jak żona Martyniuka tylko czeka na kasę od męża razem z synkiem chłop 30 lat i na garnuszku ojca tylko pozazdrościć wychowania a jak ojciec się skończy to Daniela będzie utrzymywać przyszła żona albo partnerka tylko współczuć Zenkowi takiego syna przynoszącego wstyd ojcu który zna co to jest praca i sam doszedł do wszystkiego

 • Gość pisze:

  Brak podstawowych zasad moralnych w tej rodzinie. “ Niebieski ptaszek” przyjdzie po rozum moze za 20 lat!

 • Lola pisze:

  Też mialam.takiego męża…to taka miłość do momentu kiedy sie sprzeciwisz czemukolwiek. Wtedy Jasnie Hrabia strzeli Cię prosto w pysk.

 • Katarynka pisze:

  Typowe wahania nastroju i typowe kłamstwa dla człowieka uzależnionego i chorego psychicznie…współczuć tylko byłej żonie dziecku i rodzinie…

 • Gość pisze:

  Pożyjemy , zobaczymy haha

 • GOŚCI WIŚNIA pisze:

  Daniel ma już wybrany mózg narkotykami TY chłopcze już się nie WYPOWIADAJ bo wstyd ojcu tylko przynosisz😎😎

 • Gość pisze:

  Beznadziejny typ. Rozpieszczony niepracujący bezczelny mężczyzna. I jeszcze gada że chciałby mieć dzieci i je wychowywać normalnie. No i ma to dziecko to na prawo i lewo obgaduje matkę swego dziecka , rodziców , już się z inną prowadza . Żałosny jest. Niestety patologia bogaczy jest najgorsza bo prowadzi do braku szacunku dla innych. Ludziom we łbach się przewraca. Martyniukowie to synowi grosza nie powinni dawać. Do roboty niech idzie i dorośnie wreszcie.

  • Gość pisze:

   Tak to jest jak tatus zarobia, gnoj po d.. ie od zycia nie dostal dlatego tak jest a Danuska jak lwica bronila tego gnoja. Zenek powinien go odciac od kasy, Sam powinien zaczac zarabiac kopiac doly moze by zaczal doceniac.

  • Gość pisze:

   Racja!!

 • Ola pisze:

  Witam.Na początku pozdrowienia dla Martyniukow!!A teraz powiem krótko TO nie koniec szarpaniny!Teraz Martyniuki będą rozgrywać w białych rękawiczkach!!I BARDZO DOBRZE!!NIE PODOBALO MI SIĘ ZACHOWANIE EWELINY!!WIEDZALA ZE ZENEK NA KASĘ!!KTOŚ POWIE ŻE ONA JEST BOGATA!JEST W BŁĘDZIE !DOSTALA BY KASĘ DOPIERO GDY RODZICE ZAMKNA Oczy i to do podzalu z rodzeństwem.A 18 latki chcą być od razu bogate bez wykształcenia nawet!!!A Daniel kasę dostaje OD zawsze i Ewelinka aż nogami przebiegała.!!!Martyniukowie mówią prawdę!!!

 • Gość pisze:

  Czy jeszcze ktoś w to wierzy…?

 • Gość pisze:

  Widać po jego wypowiedziach ciągle manipulacje, krętactwo. Takie osobniki nie zmieniają się. Szanująca się kobieta wiedząc jak potraktował byłą żonę, nie będzie niszczyć swojego życia na bycie kimś takim. Czasu nie cofnie się.

 • Gość pisze:

  No w końcu chłopaku! Tak trzymaj! I z dała od wypowiedzi do prasy , te szmatławce zniszczą wam życie !

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×