Szukaj

Daniel Martyniuk pochwalił się nową kandydatką na żonę. Serce skradła mu piękna Hiszpanka

Daniel Martyniuk

Daniel Martyniuk

Daniel Martyniuk dopiero kilka dni temu rozwiódł się ze swoją żoną, a już poinformował prasę o nowej miłości. To dla niej planuje się zmienić. Kim jest wybranka jego serca?

Daniel Martyniuk od kilku tygodni jest największą „gwiazdą” kolorowej prasy. Młody skandalista na swoim koncie ma sporo wybryków. Tuż przed Wielkanocą miał poważne problemy z prawem, przez które kilka tygodni musiał spędzić w areszcie. Niestety syn Zenka Martyniuka nie uczy się na błędach i po odbyciu kary szybko sprowadził na siebie kolejne problemy. Postanowił on rozwiązywać swoje osobiste konflikty za pomocą social mediów. Każdy, kto nadepnął mu na odcisk, mógł liczyć na to, że prędzej czy później zostanie wywołany do tablicy.

Syn króla disco-polo w ostatnim czasie jednak znajduje się na pierwszych stronach gazet ze względu na swój bardzo medialny rozwód. Po niemal dwóch latach zakończyło się jego małżeństwo z Eweliną Golczyńską. Po formalnym zakończeniu związku Daniel nie szczędzi bardzo przykrych słów pod adresem swojej byłej żony. Suchej nitki na matce swojej wnuczki nie zostawiła także Danuta Martyniuk.

W jednym z ostatnich wywiadów, które matka Daniela udzieliła magazynowi Twoje Imperium, powiedziała, że nie chce szłyszeć o kolejnych miłościach swojego syna.

Jeszcze z jedną nie skończył, a już z drugą będzie zaczynał? Nie chcę słyszeć o żadnej dziewczynie! Niech mi nawet nie pokazuje jej na oczy. Ja mam zszargane nerwy, przez Daniela jestem na antydepresantach. On lubi ściągać dziewczyny do domu, zapoznawać je z naszą rodziną, a potem wychodzi, jak wychodzi.

Syn Zenka Martyniuka wbrew oczekiwaniom swojej mamy poinformował, że zaczyna nowe życie i kolejny związek.

Daniel Martyniuk o swojej nowej dziewczynie

Daniel Martyniuk po rozwodzie bardzo chętnie udziela wywiadów. 31-latek, pomimo że zaledwie kilka dni temu zakończył swoje małżeństwo, już planuje ułożyć sobie życie na nowo u boku kolejnej kobiety. O wszystkim opowiedział w rozmowie z dziennikiem Super Express.

Mam teraz piękną Hiszpaneczkę, którą poznałem jakiś czas temu, niedawno odnowiliśmy kontakt i już nie mogę doczekać się spotkania z nią – mówił Daniel w wywiadzie dla „Super Expressu”.

Syn Zenka Martyniuka nie ukrywa również, że dla nowej ukochanej chce przenieść się do Hiszpanii. Czeka jedynie na uregulowanie wszystkich swoich spraw.

Jak skończą się moje sądowe sprawy, to pakuję walizki i wyjeżdżam do Hiszpanii. W ogóle życie w Polsce mnie nie interesuje. Jak ureguluję i pozamykam wszelkie sprawy sądowe, to uciekam stąd – deklaruje Daniel.

Były mąż Eweliny zdecydował się także na szczere wyznanie. Pomimo tego, że jego małżeństwo rozpadło się z wielkim hukiem, on nadal nie traci wiary w prawdziwą miłość.

Nie straciłem wiary w miłość. Jestem pewien, że kiedyś zwiążę się z mądrą, uczciwą kobietą, która będzie mnie szczerze kochać za to, jaki jestem, i nie będą jej interesowały pieniądze mojego ojca, ale nie w Polsce. Marzę o normalnej rodzinie. Chciałbym mieć dzieci, które mógłbym wychowywać, patrzeć jak dorastają, bawić się z nimi i cieszyć. Może niedługo los znów się do mnie uśmiechnie – kwituje Daniel.

Jesteśmy ciekawi, czy nowa miłość zmieni Daniela na tyle, by mógł stworzyć przykładną rodzinę.


Ślub Daniela Martyniuka i Eweliny (fot. YouTube)

Ślub Daniela Martyniuka i Eweliny (fot. YouTube)

Daniel Martyniuk w Wielkanoc ochrzcił swoją córeczkę!

Daniel Martyniuk w Wielkanoc ochrzcił swoją córeczkę!

Daniel Martyniuk

Daniel Martyniuk

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×