Szukaj

Skruszona Danusia publicznie kaja się przed byłą synową. Padły niesamowite obietnice. Ewelina jej wybaczy?

Danuta Martyniuk

Danuta Martyniuk

Danuta Martyniuk postanowiła zmienić front. Chce naprawić stosunki z byłą synową. Zdecydowała się wypowiedzieć słowa, których nikt się nie spodziewał. Jakie?

O rodzinie Martyniuków można by napisać niejedną powieść obyczajową. Nie brakuje tu złych emocji, skandali, głośnych afer i konfliktów. Wszystko to odbywa się przy otoczce medialnego szumu. Każdy z nas zapewne kojarzy wybryki Daniela Martyniuka, dzięki którym stał się on bardziej sławny niż jego ojciec, znany jako król disco-polo.

Jego rozwód stał się sprawą opisywaną na pierwszych stronach kolorowych pism, a okładki gazet zdobiły zdjęcia sprzed sądu. Nic więc dziwnego, że to żywo komentowane rozstanie przysporzyło Danucie Martyniuk wiele zmartwień. Dodatkowo, jak wyjawiła w jednej z rozmów, jej stan psychiczny pozostawia wiele do życzenia. Zdradziła wprost, że musiała sięgnąć po środki farmakologiczne, by choć na chwilę ukoić zszargane nerwy.

Danuta Martyniuk przeprasza byłą synową. Dlaczego?

Matka Daniela brała czynny udział w rozprawie rozwodowej syna. Była obecna w czasie spotkań i na rozprawie. Chętnie udzielała wywiadów i komentowała całą sytuację. Jednak teraz nadszedł czas na zmianę frontu. Kobieta przyznała, że targały ją emocje, które doprowadziły do tego, że nie szczędziła gorzkich słów byłej synowej. Teraz jednak chce naprawić wspólne stosunki. W końcu jest to matka jej ukochanej wnuczki. Zdecydowała się publicznie przeprosić Ewelinę i jej rodzinę:

Chciałabym przeprosić Eweliną i jej rodziców, za wszystko, co powiedziałam przed sądem. Nie powinnam dopuścić, żeby zawładnęły mną złe emocje. W nerwach wypowiedziałam zbyt wiele przykrych słów. Wcale nie myślę o niej źle. Pragnę żyć w zgodzie z Eweliną i być z nią w stałym kontacie. To wkońcu mama mojej jedynej wnuczki. Zawsze będzie bliska mojemu sercu, mimo, że małżeństwo z Danielem im nie wyszło – ujawniła w Super Expressie.

Na szczęście nie jest tak źle, jakby się mogło wydawać. Żona Zenka ujawniła, że są spore szanse na pogodzenie się obu pań. Niedawno spotkała się z byłą synową.

Porozmawiałyśmy sobie od serca i doszłyśmy do wniosku, że nie można żyć w ciągłej niezgodzie. Ja na pewno matce dziecka zabierać nie będę. Chcę po prostu widywać wnuczkę znacznie częściej, niż ustalił to sąd. Mam nadzieję, że dojdziemy do porozumienia. Nasz dom jest dla Eweliny i Laury zawsze otwarty, a my czekamy na zaproszenie do Russocic, jeśli im nie będzie wygodnie, aby do nas przyjechać.

Danuta marzy o tym, by w rodzinie zapanował spokój i wszyscy razem mogli usiąść przy jednym stole. Obiecała Ewelinie, że chętnie połamie się z nią opłatkiem.

W tym roku przez pandemię może być trudno, ale chciałabym, żebyśmy w któreś święta wszyscy przełamali się opłatkiem, zapominając o dawnych żalach i przykrościach – powiedziała z nadzieją w SE.

Trzymamy kciuki, aby wszystko ułożyło się po jej myśli.


Danuta Martyniuk i Daniel Martyniuk na sprawie rozwodowej

Danuta Martyniuk i Daniel Martyniuk na sprawie rozwodowej

Danuta Martyniuk z torebką Burberry i Daniel Martyniuk z zakupami wraca z Vitkaca

Danuta Martyniuk z torebką Burberry i Daniel Martyniuk z zakupami wraca z Vitkaca

Danuta Martyniuk jest traktowana jak królowa. Zenon Martyniuk po 30 latach małżeństwa nadal obsypuje ją prezentami

Danuta Martyniuk jest traktowana jak królowa. Zenon Martyniuk po 30 latach małżeństwa nadal obsypuje ją prezentami

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  teras prubuie wszystko mamuska tatuszowac bo boi sie rze iom zenek wdupe kopnie powinien iusz to dawno zrobic

 • Gośćkama pisze:

  Zachowala sie jak „wiesniara po dwoch klasach szkoły podstawowej”!Tylko robi wstyd i obciach Zenkowi.! A synka jak wychowała ?Bo „krolowa”siedziała w domu i nawet jednego dziecka nie potrafiła wychować! Ale wiadomo po kim „taki szlacchetny ten gnijek”!!

 • ktos pisze:

  Nie wierze w jedno jej slowo,zrobi wszystko zeby odebrac dziecko matce.Ewelnia nie wierz tej kobiecie to zly czlowiek tacy ludzie sie nie zmieniaja zapamietaj,powodzenia

 • Ona pisze:

  Niestety sami zapracowali na to kim jest ich syn. Popatrzcie najpierw na swoje dziecko a później oceniajcie innych. Klasy kultury i inteligencji nie kupi się za pieniadze a dziecku daje przyklad. Teraz kopnąć Danielka w D i niech wreszcie dorośnie. Skończcie już ta szopkę w mediach bo jest żałosna.

 • gościnnie na salonach pisze:

  nie powinna wypominać kupionego wózka za 12 tys i wczym teraz bedzie jezdzić wnusia? nie powinna wypominać pierścionka , bo ten co daje i odbiera to się w piekle poniewiera.

 • Zgoda buduje pisze:

  Przeprosiny, oby szczere, bo strasznych rzeczy nagadała pani Danka, oj strasznych.

 • Roza pisze:

  Super tak powinno byc

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×