Szukaj

Cierpienie nie opuszcza Dagmary Kaźmierskiej. Tak Królowa życia walczy o powrót do pełnej sprawności

Dagmara Kaźmierska wciąż narzeka na kłopoty ze zdrowiem. Królowa życia nie może dojść do siebie po wypadku samochodowym, który miał miejsce pod koniec maja 2019 roku. Na co skarży się gwiazda TTV?
Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska zyskała ogromną popularność jako gwiazda programu Królowe życia, który od 2016 roku dorobił się potężnego grona fanów. W weekendy widzowie często przełączają swoje odbiorniki na TTV właśnie po to, by podejrzeć, co nowego słychać u ich ulubienicy.

W przerwie pomiędzy emisją kolejnych odcinków mogą podglądać życie Dagmary na jej Instagramie. Profil celebrytki cieszy się sporą popularnością. Tylko patrzeć, jak grono jej wirtualnych znajomych przekroczy 800 tysięcy osób. Tak imponującym wynikiem nie mogą pochwalić się nawet Kinga Rusin i Blanka Lipińska.

To właśnie na swoim profilu Dagmara zaprasza fanów do swojej codzienności. Od kilku tygodni są oni świadkami walki gwiazdy o powrót do pełnej sprawności. Wypadek samochodowy poważnie uszkodził nogi ulubienicy widzów. Co nowego Kaźmierska zdradziła w tej sprawie?

Dagmara Kaźmierska po wypadku

Dagmara ma już za sobą operację, jednak wciąż musi korzystać z rehabilitacji. Okazuje się, że dość żmudny proces powrotu do zdrowia może ulec skróceniu. W leczeniu Królowej życia wykorzystano nową metodę, która ma przywrócić jej sprawność. Ostatni wpis na Instagramie gwiazdy obiecuje naprawdę wiele.

WALCZYMY DALEJ. Do mojej rehabilitacji włączyliśmy MBST REZONANS MAGNETYCZNY

Zasada działania terapii MBST® jest taka sama, jak w diagnostyce obrazowej metodą rezonansu magnetycznego, tylko fale mają o 300 tysięcy razy mniejszą częstotliwość. Fale o takiej częstotliwości regenerują chrząstkę, kości, ścięgna. To właśnie dlatego MBST przyspiesza efekty rehabilitacji pooperacyjnej i skraca czas rekonwalescencji.

U mnie dzięki urządzeniu widzimy szybsze efekty regeneracji. MBST sprawdza się też w przypadkach nieoperacyjnych. Jeśli macie problemy pourazowe naprawdę warto spróbować tej terapii. Sprawdzone. POLECAM – napisała.

View this post on Instagram

????Dzień dobry Serduszka Moje Kochane ????Dziękuję Wam za te wszystkie wiadomości i komentarze ????????????❤️????????Piękne słowa wsparcia i troski ❤️❤️❤️????Ponieważ rokowania lekarskie nie są najlepsze ????Niewiadomo czy kiedykolwiek będę chodzić jak kiedyś … ????Więc tym bardziej bezcenna jest dla mnie dobra energia i Wasze gesty ❤️Niemniej są też i te gorsze słowa pełne złości i nienawiści ????I niestety czasem ból , niemoc i świadomość kalectwa odbierają trzeźwość myślenia i złe emocje biorą górę ????????Właśnie tak ostatnio dałam się sprowokować odpisując na jeden naprawdę obrzydliwy komentarz-zupełnie niepotrzebnie ????Refleksja przyszła później , że nie warto wdawać się w polemikę słowną z hejterami ????Dlatego pamiętajcie !!!????ŻEBY NIGDY . ALE TO NIGDY !!!!!!❤️????????NIE PRZEGLĄDAĆ SIĘ W OCZACH NIEPRZYCHYLNYCH WAM OSÓB I NIE ZNIŻAĆ SIĘ DO ICH POZIOMU !!!!❤️❤️❤️Wszystkim dużo MIŁOŚCI I TOLERANCJI ŻYCZĘ ❤️❤️❤️JA SWOJĄ MIŁOŚĆ JUŻ MAM ????????????????????????Ale to jeszcze tajemnica , kto jest moim Misiem ????????????????????????????????❤️❤️❤️❤️❤️❤️TYLKO ONA NAS URATUJE ❤️❤️❤️❤️???????????????????????????????????????? @krolowe_zycia_official @ttv.pl @conanbestia #miłość #stophejtowi

A post shared by Dagmara Kaźmierska (@queen_of_life_77) on

Komentarze, które po chwili pojawiły się pod postem, dodają wiele otuchy. Obserwatorzy także liczą na to, że Królowa przestanie cierpieć, a leczenie przyniesie szybkie efekty. Wspierają Dagmarę, jak tylko mogą.

  • Będzie dobrze. Silna Babka jesteś Dasz radę
  • Bidulka. Wygra Pani tę walkę.
  • Powodzenia i wracaj do zdrowia kobieta petarda.
  • Już o tym rozmawiałyśmy. Będzie dobrze, bo ty dzielna Kobitka jesteś.

Kim jest Dagmara Kaźmierska?

Celebrytka zyskała popularność dzięki programowi Królowe życia. Była tam jedną z uczestniczek. Widzowie pokochali ją od samego początku. Na ekranach telewizorów króluje już od ośmiu sezonów, w których regularnie zaprasza każdego do swojego barwnego świata.


Dagmara Kaźmierska Królowa Życia

Dagmara Kaźmierska Królowa Życia

Dagmara Kaźmierska po wypadku

Dagmara Kaźmierska po wypadku

Dagmara Kaźmierska Królowa Życia

Dagmara Kaźmierska Królowa Życia

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×