Co Mateusz Murański usłyszał od ojca po przegranej walce?
Wirtualna Polska

TO Mateusz Murański usłyszał od ojca po ostatniej przegranej walce. Przykre, jak Jacek podsumował własnego syna. „Dałem d**y, a ojciec jest bohaterem”

Mateusz Murański i Jacek Murański

Mateusz Murański i Jacek Murański

Mateusz Murański przegrał swoją ostatnią walkę. 29-latek w niedawnym wywiadzie powiedział, jakie słowa usłyszał wówczas od własnego ojca. To bardzo przykre. 

Wirtualna Polska

Mateusz Murański nie żyje. 29-latek znany z freak fight i serialu Lombard. Życie pod zastaw swoim odejściem pozostawił w żałobie najbliższą rodzinę, świat show-biznesu, ukochaną partnerkę i wielu przyjaciół. Informacje o tym, że nie żyje jako pierwsza potwierdziła wezwana na miejsce zgonu prokuratura.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

O zgonie poinformował członek rodziny, który nie mógł się dodzwonić. Na miejsce zdarzenia pojechali funkcjonariusze i znaleźli ciało, wykonano czynności m.in. oględziny z udziałem biegłego, potwierdzono zgon bez udziału osób trzecich – mówiła w „Super Expressie” rzeczniczka prokuratury okręgowej w Gdańsku – Grażyna Wawryniuk.

W sieci natychmiast zaczęły pojawiać się spekulacje o przyczynach śmierci młodego mężczyzny. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post kilka słów na ten temat powiedziała Marietta Witkowska. Według informacji, które do niej dotarły ujawniła, że Mateusz zmarł w trakcie imprezy.

Nie wiem jeszcze, jakie były dokładne powody tej śmierci, ale z tego, co wiem, to Mateusz umarł w domu podczas imprezy.

W końcu głos w tej sprawie zabrała prokuratura. Tym samym zakończono też wszelkie domysły. Wiadomo, że aby ustalić, co naprawdę się stało niezbędna będzie sekcja zwłok. Ta może jednak przeciągnąć się w czasie.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Odpowiedź na to pytanie da sekcja zwłok. Kiedy zostanie przeprowadzona, na to pytanie nie znamy jeszcze odpowiedzi, biegli mają swoje terminy, ale w jutro taką informację zapewne podamy – mówi prokurator Grażyna Wawryniuk w rozmowie z „Faktem”.

Co Mateusz Murański usłyszał od ojca po ostatniej walce?

Nie tylko Mateusz Murański był dobrze znany fanom, ale też jego rodzice obracają się w świecie show-biznesu. Mama Mateusza, Joanna Godlewska-Murańska, wystąpiła kilkukrotnie w Policjantach i Policjantkach, a także zagrała epizodyczną rolę w M jak miłość. Kobieta zawsze wspierała syna przed pojedynkami. Ojcem Matusza był Jacek Murański, który również jest aktorem i zawodnikiem MMA. Co powiedział do syna po jego ostatniej przegranej walce?

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

W czasie gali Fame MMA 15 Mateusz stoczył walkę z Arkadiuszem Tańculą, w której odniósł porażkę. Po zejściu z ringu nie otrzymał jednak słów wsparcia od swojego ojca, który tego wieczoru również pojawił się w oktagonie.

Powiedział, że lipa, że dałem chu***ą walkę. Po prostu. Co miał powiedzieć więcej? To jest wszystko, bo teraz ja jestem w pozycji, że dałem du*y, a ojciec jest bohaterem. To, co on pokazał, to ku**a, to jest mistrzostwo pier****ego świata – powiedział Murański w wywiadzie z Mateuszem Kaniowskim.

Wirtualna Polska

Jacek Murański tego samego wieczoru nie chciał komentować przegranej walki swojego syna. Szybko uciął rozmowę na ten temat i widać było jego niezadowolenie.

O rodzinie dobrze albo wcale. Więc wcale. Nie powiem nic – stwierdził w wywiadzie po walce.

Mateusz Murański po walce z Arkadiuszem Tańculą postanowiła zakończyć trwający od dawna konflikt, co udokumentowały kamery i aparaty.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Po śmierci Mateusza portal Plotek skontaktował się z Arkadiuszem. Ten wyjawił, że chociaż pogodził się z 29-latkiem, to z jego ojcem nie znalazł nici porozumienia. Twierdzi, że to właśnie on stoi za całym konfliktem, a nawet stwierdził, że jego zachowanie przyczyniło się do tragedii.

Nigdy nie miałem do niego urazy. Wiedziałem, że był manipulowany przez ojca. Do samego końca wiedziałem, że to jego ojciec jest tym złym i nie miałem do niego żadnego problemu. Nie mam do niego żalu za wszystkie złe rzeczy, które padły z jego ust. Mam żal do jego ojca. On z resztą dużo się przyczynił do tej tragedii, bo to przez niego wylał się hejt – powiedział w rozmowie z redakcją Plotka.

Wirtualna Polska

Trzeba przyznać, że jest to niezwykle delikatny temat, nie tylko ze względu na przedwczesną śmierć Mateusza, ale też na relacje z ojcem.


Jacek Murański i Mateusz Murański

Jacek Murański i Mateusz Murański

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Mateusz Murański nie żyje

Mateusz Murański nie żyje

Mateusz Murański, Muran - Fame MMA 14

Mateusz Murański, Muran - Fame MMA 14

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Komentarze

 • Gość pisze:

  Sport wyczynowy to kalectwo albo śmierć ,sportowcy nie żyją długo

 • Miron pisze:

  Rany Tatusia synowi mają z autorytetu silne działanie na losy syna

 • Gość pisze:

  Ojciec wart syna. Syn wart ojca. Obaj debile.

  • Gość pisze:

   Gościu jestes naprawdę je***ęty, żadnego współczucia, fakt jest faktem Jacek muranski to manipulant, ale szkoda każdego człowieka jaki by nie był. Zmień trochę podejście, bo znając życie nie jedna osoba z bliskiego otoczenia uważa cie za debila. Dziękuje dobranoc

  Wirtualna Polska
  Wirtualna Polska
 • Gość pisze:

  Ofiara własnych rodziców. Każdy by miał problemy psychiczne wychowując się w takim domu.
  Stary Muranski publicznie linczowal cudze dzieci… Co dajesz to zbierasz… Nie potrafię sobie wyobrazić w jak toksycznej atmosferze ten chłopak musiał dorastać …

  • Gośaaaać pisze:

   Ja nie rozumiem jak można nie wspierać wlasne dziecko.Szkoda mi młodego człowieka 29 lat to nie czas na umieranie.

 • Gość pisze:

  Taki tatuś,to skarb …☹️☹️☹️ Dramat ,że tak można ojciec,synowi.zero wsparcia.Hejt zaczął ojciec ..

 • eBella pisze:

  To jest tak, kiedy ojciec wie , co powinieneś robić w życiu, bo wszystko i nie jest do d**y. Chęć zaimponowania, a nie zawsze kontynuacja tradycji rodzinnych jest wskazana , każdy jest inny, ma inną wrażliwość,inne walory fizyczne. Ojciec nie pokazał mu inne drogi…

 • Gość pisze:

  Niestety rodzice maja ogromny wpływa na swoje dzieci niezależnie czy dziecko ma 3 lata czy 30. Bierzcie odpowiedzialność rodzice

 • Gość pisze:

  Ciekawe czy tatuś jest teraz z siebie dumny

  Wirtualna Polska
  Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×