Jak zmarł Mateusz Murański? Marietta Witkowska ujawnia
Wirtualna Polska

„Mateusz umarł podczas imprezy”. Marietta z „Hotelu Paradise” jako pierwsza odważyła się ujawnić nowe szczegóły tragedii. TYLKO U NAS

Marietta Witkowska o śmierci Mateusza Murańskiego

Marietta Witkowska o śmierci Mateusza Murańskiego

Marietta Witkowska opowiedziała Jastrząb Post o śmierci Mateusza Murańskiego. Jako pierwsza zdecydowała się ujawnić szczegóły tragedii, która wstrząsnęła całym krajem. Czy zawodnik Fame MMA zmarł podczas domówki?

Wirtualna Polska

Mateusz Murański zmarł dziś w wieku zaledwie 29 lat. Wielka kariera stała przed nim otworem. Był aktorem serialu Lombard. Życie pod zastaw i zdolnym zawodnikiem mieszanych sztuk walki. Walczył na ringach Fame MMA i High Leage. Ostatni pojedynek stoczył z Pawłem Bombą – ps. „Scarfacem”. Po walce został poddany hospitalizacji. Tak mówił po opuszczeniu szpitala:

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Pierwsze rokowania były bardzo niepokojące, bo mogło dojść do trwałego uszkodzenia cewki moczowej. Na szczęście wszystko będzie dobrze, czeka mnie farmakoterapia i muszę jeszcze przez 3 tygodnie odpoczywać i zapomnieć o treningach.

29-latek z czasem się podkurował. Planował nawet, że jeszcze w tym roku wróci na ring. Wspierali go w tym wierni kibice. Miał ich równie wielu, jak zdeklarowanych przeciwników Ci drudzy nie potrafili mu odpuścić… Laluna Unique, która znała Mateusza, opowiedziała o tym, jak podli potrafią być kibice celebryckich walk MMA.

Pamiętajcie, są osoby, które hejt zniosą bez problemu, a są takie, że tego nie udźwigną. To już druga ofiara wejścia do świata freak fight. Pieniądz to nie wszystko. Zobaczcie, co świat freak fight robi z ludźmi – napisała w oświadczeniu, dodając: Po ostatnich dwóch występach Mateusza było już widać, że jest z nim bardzo źle. Mega przykre, to tylko człowiek. Spoczywaj w spokoju. Mateusz Murański. Amen.

Reporterka Jastrząb Post porozmawiała z gwiazdami na temat przedwczesnej śmierci gwiazdy sportu. Sebastian Fabijański ujawnił, że choć nie poznał Mateusza osobiście, to ten napisał do niego w social mediach:

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Nie poznaliśmy się face to face. Pisał do mnie na instagramie, kiedy ogłoszono moją walkę i ja nie zdążyłem mu odpisać niestety.

Z kolei Maluba wyraziła nadzieję, że ta tragedia jakoś wpłynie na świat freak fightów, w których celebryci walczą za pieniądze:

Może pojawić się teraz bojkot jeżeli chodzi o federacje freak fightowe, bo uważam, że do tego wszystkiego przyczynił się ogromny hejt na Mateusza. Był to człowiek, który na pewno się pogubił. Ciężko mi o tym mówić, brakuje mi słów.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Najbardziej szokującymi informacjami podzieliła się z nami była uczestniczka Hotelu Paradise, Marietta Witkowska.

Marietta Witkowska o śmierci Mateusza Murańskiego

Wirtualna Polska

Nasza rozmówczyni początkowo wzięła informacje o śmierci za Mateusza za fake newsa:

Na początku myślałam, że to jest mało śmieszny żart, bo już niestety były takie sytuacje. To jest bardzo przykre, bo ja widzę to w ten sposób, że człowieka dotyka słabość.

Marietta słyszała, że zawodnik MMA umarł w domu, w trakcie imprezy. Jako pierwsza zdecydowała się ujawnić szczegóły tragedii, która wstrząsnęła całym krajem:

Nie wiem jeszcze jakie były dokładne powody tej śmierci, ale z tego co wiem, to Mateusz umarł w domu podczas imprezy.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Zwyciężczyni pierwszej edycji Hotelu Paradise dodała, że słyszała, jakoby śmierć sportowca nie była przypadkiem. Podobno 29-latek odebrał sobie życie… Marietta nie ma jednak co do tego stuprocentowej pewności:

Jeżeli było to samobójstwo, o czym słyszałam, ale nie wiem, czy tak jest, to jest to przykre, bo to jest taka słabość człowieka. Pokazuje, co hejt, nagonka robi z ludźmi, nawet którzy pokazują się jako bardzo silnie. Zawsze jest to przykre, gdy umiera człowiek, szczególnie tak młody.

Wirtualna Polska

Wywiad, który przeprowadziła reporterka Jastrząb Post, Karolina Motylewska, odbił się tak szerokim echem, że dotarł nawet do prokuratury w Gdańsku. Ta w rozmowie z Faktem nie potwierdziła jednak informacji o tym, że do tragedii doszło po imprezie.

Nic mi na ten temat nie wiadomo – podkreśla prok. Grażyna Wawryniuk w rozmowie z „Faktem”.

Z napływających oficjalnych informacji wynika, że pozostaje cierpliwie czekać na ustalenia biegłych w sprawie nagłej śmierci Mateusza Murańskiego.

Pełną relację Marietty wysłuchacie poniżej:

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

A tutaj rozmowa na ten temat z Sebastianem Fabijańskim:


Mateusz Murański

Mateusz Murański

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Marietta Witkowska - Premiera filmu Heaven in Hell

Marietta Witkowska - Premiera filmu Heaven in Hell

Mateusz Murański

Mateusz Murański

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Komentarze

 • Gość pisze:

  Czyli nic nie wie, nie znała go, ale musi coś na ten temat powiedzieć. Konkretnie, że to przykre, że umiera człowiek. MASAKRA !!!
  Jemu nie pomoże, ale ją wylansuje. Co za j….e dno.

  • Gość pisze:

   Racje masz

  • Gość pisze:

   Pytali to powiedziała, nikogo nie prosiła o pisanie artykułu. Jakogoś szmacić to autora który uznał że warto to opublikować.

  • Gość pisze:

   Ćpun i tyle w temacie

  • Gość pisze:

   tez go nie znalem ani nie wiem nawet kim byl ale sie wypowiem, moze ktos napisze art o tym

  • Gość pisze:

   Żerują tylko hieny cmentarne świat staje się gówniany coraz bardziej

  • Gośćobserwator pisze:

   Jak nie wiesz czy tak jest nie jesteś pewna może słyszalaś a może nie po uj siejesz plotkipo co klapuesz tą jadaczką jakkolwiek by nie było nie jest to ważne rodzina przeżywa żałobe teraz wiec zamilcz no chyba że brakuje ci klinięć i łapek w gore na zje anym seajbuku albo isra i wlaśnie takie dzbany nakręcają spirale nienawiści i hejtu

  • Gośćder pisze:

   Durny,popieprzony,i tragiczny świat celebrytki. A dzieci patrzą

  • Storm pisze:

   Jak się ma nasrane w głowie i zgrywa się kozaka gdzie w rzeczywistości jest się ciotą to tak jest

  • Jarecki pisze:

   Na tatusia też przyjdzie czas

  • Gość111 pisze:

   racja

  • Gospodarz pisze:

   Kogo to obchodzi? Chciał to ma i resztę konsekwencji, bożyszcze. Zabrakło tylko zdrowego rozsądku.

  • Gość pisze:

   Co się dzieje na tym świecie
   Najpierw hejt na kogoś a potem o bo zmarł. Sami wszyscy ludzie doprowadzacie do tego.

  • Gość pisze:

   Dokładnie masz racje

  • GośćKK pisze:

   Zaraz będzie go Edzia Górniak żegnać, też tylko po to aby o niej napisali.

  • grzesiek pisze:

   Nie wie, ale słyszała od jednej baby że jedna baba drugiej babie…

  • Gość pisze:

   Bardzo przykra wiadomość. Źle to wszystko się potoczyło, hejt pojawił się po akcjach i występach rodzinnych w mediach. W ostatnim czasie Mateusz zrobił bardzo duży progres, był z siebie zadowolony, bardzo dobry zawodnik. Niestety, zbyt bardzo obciążony ostatnimi miesiącami. Mateusz spoczywaj w spokoju

  • Gość czysty pisze:

   ĆPUN – trudno

  • Gość pisze:

   Weźcie przestańcie o nim tak pisać bo to się robi żałosne. Jestem ciekawa ilu z was brało używki i inne rzeczy a teraz najeżdżacie na Mateusza!!

  • Gość pisze:

   Moje odczucie było takie same, tak powstają plotki,które ranią.

  • On pisze:

   Srodowisko kryminalistow, prostytutek i maloletnich kurewek. Bardzo latwo stracic siebie samego. Srodowisko w ktorym alkohol i narkotyki kroluja. Cale te gale to promowanie patologii spolecznej

  • Gość pisze:

   Młody człowiek umarł dajcie mu spokój.

  • Gość pisze:

   Jedyny mądry

  • Gość pisze:

   Dokładnie.

  • Gość paychiatra pisze:

   dostal iw jaja tak ze mu sie czerep odwrrrtocil. za GLUPOTE sie placi .. . rownie dobrze mogl mlotkiem 10kg walic w ………PUSTY leb

  • Gość pisze:

   Dokładnie, nie wiem, ale się wypowiem. Osoby publiczne, instytucje firmy nie bez powodu mają rzecznika prasowego. Nie wiem kim jest ta kobieta, zapewne nikim jeśli występowała w kolejnym „show” ale w takich okolicznościach lepiej się zamknąć…

  • Gość pisze:

   Masz rację, skoro Go nie znała, to po chusteczkę zabiera głos i sieje zamęt głupia krowa.

  • Wladek Muranowski pisze:

   A kogo to obchodzi?Ile ludzi codziennie umiera I o tym nie pisza?Kim on byl?

  • Gość pisze:

   Nic nie wiem, ale się wypowiem…. Nie mam słów!!! 🤮

  • Gość pisze:

   Nie wiem, ale się wypowiem…. 🤮 Jakie to obecnie typowe, niezależnie, czy jest się celebrytą, czy pisze się komentarze pod plotkami….

  • Gość pisze:

   Łatwo oceniać i osadzac innych nie wiedząc nic o tej osobie albo nawet jej nie znając.
   Skąd w ludziach tyle jadu??U innych każdy widzi tylko nie u siebie. Może niech każdy zacznie patrzeć na siebie a nie na innych.Przykre to co się stało.W największym bólu jest rodzina i bliscy.
   Pozostaje życzyć siły by przetrwać ten trudny czas.
   Bólu i straty nic I nikt nie ukoi.

  • Gość pisze:

   Jak czytam te wszystkie komentarze!! To przez was wszystkich Mateusz Murański zmarł. To wasza wina!!!!! Bo wy nic nie potraficie tylko hejtować. Bo zazdrość was zżera. Zajmijcie się kur….a swoim życiem jakim jest teraz i jakim będzie

  • Gość pisze:

   Wstrząśnięty cały kraj????? No nie wierzę!!!!!!!!

  • Gość pisze:

   Był fajny gość ale z tego co widziałem to tata chciał zrobić z niego super bohatera i to go przerosło

  • Gość pisze:

   Bzdurny artykul o bzdurnych ludziach.

  • Goślokhć pisze:

   Pierwszy raz usłyszałam o człowieku jak napisali ze umarł.

  • Gość pisze:

   Szmata … I tyle w tym temacie.

 • Gość pisze:

  Kur powiedziala co wiedziala

  • Gość pisze:

   Popularne.pl to największe gowno jakie istnieje. Mało co wiedza a posty wrzucane co chwile. Co za pajac siedzi tam na krześle jako redaktor naczelny? Internauci kopną was w dupe za ten brak informacji 🫡

  • Tadeusz pisze:

   Jeden zagubiony młody człowiek wylansowany na ścieku staje się ofiarą swego lansu i umiera a drudzy lansują się na jego tragedi budują swój wizerunek na współczuciu i niby ludzkich odruchach ,tak właśnie wygląda i kończy się miraż o karierze a karawana jedzie dalej,

  • Gość pisze:

   Niema co czemu jeden jest ważniejszy od drugiego poco robice cyrk tam gdzie go niema w tym dniu wielu jeszcze umarło i z tego nie robicie żadnej afery .Poprostu umarł człowiek i koniec bo nikim więcej on nie był był tylko zwykłym człowiekiem jak każdy z nas .

  • Gość pisze:

   Straszna szkoda taki mądry Polak.

  • Gość pisze:

   Spójrzcie na siebie jakim jesteś człowiekiem . A nie pisać o kimś jakim jest to było jego życie . Ciekawa jestem jak by ktoś na was pisał ćpun alkoholik i dobrze wam tak . Wy serca nie macie i nie będziecie jego mieć a dajcie już mu spokój nawet po świeci go jedziecie jak psa styd i porażka żal mi was

  • Gość pisze:

   Bardzo przykro współczuję rodzicom co by nie było powinien żyć

 • pamietliwy pisze:

  Cytat:”o czym słyszałam, ale nie wiem, czy tak jest” Intelygentna wypowiedź. Szkoda człowieka, ale szkoda jednak, że zapomnieli jak on hejtował i obrażał innych w internecie. Pamiętacie co pisał na Popka?

  • Gość pisze:

   no i ? popek swiety nie jest ale co to za komentarz wogole..chlopak byl zaszczuty i nie wytrzymal cisnienia a ty o popku…idz sie leczyć.

  • Ola pisze:

   Jakie życie taka śmierć.

  • Gość pisze:

   mam 65 lat nigdy tego gowna nie bralem przykre ze dotycz to coraz mlodszych ludzi tragedie zaczynaja sie w rodzinach wciskaja wam kity o narkotykach ze sa takie fane tak uspokaja czlowiek na luzie zyje to sa urojenia wpadacie w otchlan moralnie dorzycie do zaglady siebie i waszych rodzin

  • Gośćbebehehe pisze:

   Dobrze skomentowal swiat celebrytow byly ambasador polski w Ameryce…………..cytat………. celebryci pchaja sie do mikrofonu ….i na wszystkie tematy maja lekarstwo wiedza lepiej od politykow jak rzadzic krajem………….ale jak by politycy zaczeli grac na gitarze lub spiewac to kady by uciekl .. tak samo dotyczy to celebrytow.. uwazasz ze umiesz spiewac to spiewaj albo pokazoj cialo ale od polityki i dawania porad zyciowych to wara 3 kroki w tyl

  Wirtualna Polska
  Wirtualna Polska
 • Jasiu pisze:

  Wieczny odpoczynek racz mu dać panie . Kondolencje dla rodziny .

 • JAJLS pisze:

  Czyli klasycznie. Nie wiem ale się wypowiem.

  • ak pisze:

   hahahaha dobre! parcie na szkło mają . beznadziej w tym show biznesie . Kto to w ogole ta marieta ?

  • Depredja pisze:

   Z pewnością jeśli było to samobójstwo to już dawno w głowie wiedział co zdobi, leczył się zapewne na silna depresję, tacy ludzie wiedzą w jaki dzień godzinę to zrobią bardzo świadomie wybierają taka śmierć. On zasnął wziął więcej niż norma i zasnal R. I. P

  • Grrrrość pisze:

   ludzie mają swoje sprawy i swoje problemy i choroby . kogo to obchodzi że jakiś tam koleś nie żyje. mnóstwo ludzi i dzieci umiera każdego dnia.
   A skoro był taki wrażliwy na hejt po powinien usunąć konta społecznościowe typu fb instagram itp………i tyle w temacie.

 • No, tak…. pisze:

  A co było powodem jego śmierci❓

  • Gość pisze:

   wsadzil sobie cos w cewke moczowa – moze wykalaczke?

  • Gość pisze:

   Słonczcie pisać bzdury. Hejt Hejt go zniszczył. Gówno prawda przede wszystkim tatuś który ma parcie na szkło następnie narkotyki i sterydy do tego słaba psychika i chłopak pękł. Szkoda go ale wina to jest przede wszystkim jego rodziców. Zwłaszcza chorego fraglesa. Ma mi być szkoda jego rodziców nie no to oni zmanipulowali chłopaka. To oni są winni jego śmierci, hejterzy po części też ale problem był gdzi indziej.

  • Gość :) pisze:

   Ktoś mu dosypał coś do narkotyków 🤣

  • Gość pisze:

   Śmierć

  • Gość pisze:

   Sterydy,dragi, alko i tatuś z mamusią oto powód

  • Gość pisze:

   Polacy?

  • Gość pisze:

   Jie wiem

 • Jolka pisze:

  Marietta wes ty juz s.pie.. daj chlopakowi odpoczywać a nie

  • Gość pisze:

   O zmarłym mówi się dobrze albo wcale.Więc zakończcie te komentarze
   Każdy ma swoje słabości.

 • Gość pisze:

  Jezu co za idiotka ! Nie wiesz , nie byłaś tam to siedź cicho ! Nie wiem ale słyszałam , podobno ale pewna nie jestem , nie znałam go… Co za brak klasy , lansowanie się na śmierci młodego człowieka ! Rodzina , bliscy jeśli będą chcieli podadzą do publicznej wiadomości przyczynę śmierci a Ona osoba obca powinna siedzieć Cicho !!!!

  • Norris pisze:

   Wiem że rodziców się nie wybiera ale w ten cały schowbiznes i całe to gówno wciągnął go tatuś, i to dzięki jego tatusiowi zbierał głównie hejty. Dlatego to on jest w dużej mierze odpowiedzialny za tą tragedię.

  Wirtualna Polska
  Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×