Mateusz Murański. Dlaczego zmarł? Przyczyna śmierci
Wirtualna Polska

To przez to zmarł Mateusz Murański? Gwiazda „Królowych życia” zabrała głos ws. śmierci 29-latka. Ma ostrzeżenie dla wszystkich

Laluna, Mateusz Murański

Laluna, Mateusz Murański

Gwiazda Królowych życia o Mateuszu Murańskim. Skomentowała śmierć swojego znajomego, sugerując, co doprowadziło do jego śmierci. Poruszający wpis z przestrogą.

Wirtualna Polska

Dziś media obiegła tragiczna informacja. Prokuratura w Gdańsku ujawniła, że zmarł aktor i uczestnik walk MMA, Mateusz Murański. Gdy przestał odbierać telefony, jeden z krewnych pojechał do jego mieszkania, gdzie odnalazł ciało mężczyzny.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

O zgonie poinformował członek rodziny, który nie mógł się dodzwonić. Na miejsce zdarzenia pojechali funkcjonariusze i znaleźli ciało, wykonano czynności m.in. oględziny z udziałem biegłego, potwierdzono zgon bez udziału osób trzecich – mówiła w „Super Expressie” rzeczniczka prokuratury okręgowej w Gdańsku – Grażyna Wawryniuk.

Zmarły sportowiec miał tylko 29 lat. Dał się poznać szerszej publiczności dzięki występom w serialu Lombard. Życie pod zastaw. Później robił brawurową karierę we freak fightach, a konkretnie w federacjach Fame MMA oraz High League. Po raz ostatni walczył z Pawłem Bombą – ps. „Scarface”.

Oficjalne informacje na temat przyczyn zgonu młodego mężczyzny nie zostały podane do wiadomości publicznej. Wiadomo, że zawodnik po walce ze „Scarfacem” został przewieziony do szpitala, wskutek urazu krocza, przez który stracił świadomość. W pilnym oświadczeniu Mateusz tak mówił o tym, co mu się stało:

Po kopnięciu od Pawła Bomby, które wyszło, centralnie w moją strefę kroku już nie byłem sobą. Nie czułem nóg i czułem się sparaliżowany od pasa w dół. Po tym kopnięciu rozsypał się mój plan na walkę. Czułem bezradność, stopniową utratę świadomości i orientacji gdzie jestem, co tam robię, w jakiej formule się bijemy.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

W trakcie leczenia początkowo usłyszał skrajnie złe informacje. Lekarze podejrzewali, że mogło dojść u niego do trwałego uszkodzenia cewki moczowej. Na szczęście personel placówki zrobił wszystko, by do tego nie doszło:

Pierwsze rokowania były bardzo niepokojące, bo mogło dojść do trwałego uszkodzenia cewki moczowej. Na szczęście wszystko będzie dobrze, czeka mnie farmakoterapia i muszę jeszcze przez 3 tygodnie odpoczywać i zapomnieć o treningach.

Murański planował powrócić do oktagonu w połowie bieżącego roku…

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Gwiazda Królowych życia o Mateuszu Murańskim

Jedna z gwiazd Królowych życia, Laluna Unique, poznała Mateusza dzięki udziałowi w galach MMA. Gdy dowiedziała się o jego śmierci, postanowiła pożegnać go w sieci i jednocześnie ostrzec ludzi przed wchodzeniem w świat freak fightów. Przypomniała, że już wcześniej śmierć poniósł inny zawodnik, Artur „Waluś” Walczak (o przyczynach jego zgonu przeczytacie tutaj).

Wirtualna Polska

Pamiętajcie, są osoby, które hejt zniosą bez problemu, a są takie, że tego nie udźwigną. To już druga ofiara wejścia do świata freak fight. Pieniądz to nie wszystko. Zobaczcie, co świat freak fight robi z ludźmi – napisała w oświadczeniu.

Następnie ujawniła, że Murański od dłuższego czasu nie był w najlepszej formie

Po ostatnich dwóch występach Mateusza było już widać, że jest z nim bardzo źle. Mega przykre, to tylko człowiek. Spoczywaj w spokoju. Mateusz Murański. Amen – zakończyła swoją wypowiedź.

Nie ma wątpliwości: Laluna łączy śmierć swojego kolegi ze światem, do którego wszedł…

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Redakcja Jastrząb Post składa kondolencje znajomym i rodzinie Mateusza. Poniżej ostatni film fightera.

Marietta Witkowska o śmierci Mateusza Murańskiego

Wirtualna Polska

Marietta Witkowska, była uczestniczka Hotelu Paradise, ujawniła jeszcze bardziej niepokojące informacje:

Na początku myślałam, że to jest mało śmieszny żart, bo już niestety były takie sytuacje. To jest bardzo przykre, bo ja widzę to w ten sposób, że człowieka dotyka słabość.

Z tego, co wie Marietta, zawodnik MMA umarł w domu, w trakcie imprezy:

Nie wiem jeszcze jakie były dokładne powody tej śmierci, ale z tego co wiem, to umarł w domu podczas imprezy.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Nasza rozmówczyni ujawniła, że słyszała, jakoby śmierć sportowca nie była przypadkiem. Podobno 29-latek odebrał sobie życie… Marietta nie ma, co do tego stuprocentowej pewności:

Jeżeli było to samobójstwo, o czym słyszałam, ale nie wiem, czy tak jest, to jest to przykre, bo to jest taka słabość człowieka. Pokazuje, co hejt, nagonka robi z ludźmi, nawet którzy pokazują się jako bardzo silnie. Ja Mateusza nie znałam osobiście, więc nie mogę o nim nic personalnie powiedzieć. Ale zawsze jest to przykre, gdy umiera człowiek, szczególnie tak młody.

Pełną relację Marietty wysłuchacie poniżej:

Wirtualna Polska

Sebastian Fabijański o śmierci Mateusza Murańskiego

Reporterka Jastrząb Post porozmawiała o śmierci MateuszaSebastianem Fabijańskim. Kolega Murańskiego z branży nie krył emocji:

Straszne. Współczuje bardzo ojcu, matce. Współczuję rodzinie. Masakra.

Czy Sebastian przewidział to, co się wydarzyło?

Przewidziałem mechanizm. W internecie nie ma prawa, wszyscy robią, to co chcą, piszą, co chcą. Robią filmiki takie, jakie chcą, upokarzając kogoś, poniżając, prowokując hejt i skazując osoby na ostracyzm społeczny, a to jest kosztowne, to boli jeżeli z tylu stron dostajesz po gębie i z tylu stron nazywają ciebie takim, bądź takim to gdzieś to zapamiętujesz. Myślę, że gdzieś to zjawisko niestety jest tak zjadliwe, że będzie zbierać żniwa.

Czy miał okazję poznać Mateusza face to face? Niestety nie, choć Mateusz napisał do niego w social mediach. Sebastian nie zdążył zareagować na wiadomość od kolegi po fachu:

Nie poznaliśmy się face to face. Pisał do mnie na instagramie, kiedy ogłoszono moją walkę i ja nie zdążyłem mu odpisać niestety.

Czy wy też jesteście tak poruszeni śmiercią Mateusza?

 Maluba o przyczynach śmierci Mateusza Murańskiego

Również Maluba wypowiedziała się na temat tej tragedii.

Dostaliśmy informacje razem z moim partnerem, który kiedyś podpisał kontrakt na walkę z Mateuszem, tylko do tej walki wtedy nie doszło. Znaliśmy się, znałam jego partnerkę. Ciężko o tym mówić. Ciężki temat. Myślę, że to na zawsze zmieni świat freak-fightów – zaczęła.

Zauważyła, że Mateusz pogubił się w życiu, a poza tym padł ofiarą zmasowanego hejtu:

Może pojawić się teraz bojkot jeżeli chodzi o federacje freak fightowe, bo uważam, że do tego wszystkiego przyczynił się ogromny hejt na Mateusza. Był to człowiek, który na pewno się pogubił. Ciężko mi o tym mówić, brakuje mi słów.

Uczestnik walk MMA miał spore problemy po ostatniej walce, w której zmierzył się z Pawłem Bombą – ps. „Scarface”. Nienawistnicy wykorzystali porażkę Mateusza do kolejnych ataków na jego osobę:

Jedyne, czego jestem pewna i co wiem od znajomych i bliskich, to to że Mateusz miał spore problemy i po ostatniej walce nie radził sobie jednak z tym hejtem. Jest mi przykro, że nawet teraz jak internet obiegła ta informacja, to ludzie nadal potrafią go hejtować i to jest obrzydliwe.

Warto pomyśleć, zanim doda się krzywdzący komentarz…


Gwiazda Królowych życia o Mateuszu Murańskim

Gwiazda Królowych życia o Mateuszu Murańskim

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Gwiazda Królowych życia o Mateuszu Murańskim

Gwiazda Królowych życia o Mateuszu Murańskim

Mateusz Murański nie żyje

Mateusz Murański nie żyje

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Komentarze

 • Gość pisze:

  A może pfizer, moderna czy może j&j???

  • Gość pisze:

   A co, hurtowo kopnęła go w jaja…

  • Matka pisze:

   Jakim trzeba być strasznym człowiekiem bez uczuć żeby pisać pod każdym postem zmarłej osoby że zaszczepiona lub wstawiać zdjęcie strzykawka. Jesteście chorzy na głowę wy antyszczepy. Ja też takim mam w rodzinie i nie mogę słuchać jak zwalają każda śmierć na to. Ale pisać w obliczu tragedii coś takiego bliskim nie znając przyczyny i nawet nie wiedząc czy ta osoba była, zaszczepiona to jest chore. Wy jrstescie chorzy na tym punkcie.

   Zaszczepiona

  • Gość pisze:

   Stul śmierdzący ryj amebo.

  • Gośka pisze:

   Puknij się w głowę.

  • Gość pisze:

   Idiota

  • Gośćfdc pisze:

   Nie odróżnił życia i pracy od aktorstwa odklejony chłop był dzięki tatusiowi hahaha

  • lolo pisze:

   Zamilcz przyglupie wioskowy

  • Gość pisze:

   -BRAVO!! Bo kolczykowali milionami naiwniaków, a teraz głupa kleją!

  • Gość pisze:

   śmierć dziecka , Trzeba współczuć rodzinie. Jaki był to był. Dlaczego teraz przypominacie filmy w takiej chwili

  • Gość pisze:

   Pfizer

  • Gość pisze:

   Puknij się w ten chory łeb

  • Gość pisze:

   Przestań

  • Gość pisze:

   Piszesz że ktoś nie ma wiedzy a może sam przedstaw jaka masz wiedzę że ktoś umarł przez szczepienie… Ty debilu! Umarł ktoś a ty pie dolisz o jakiś szczepieniach. Ty chory fraglesie!!? Lecz się w psychiatryku

  • Gość pisze:

   Stawiam jednak na przyczyna zgonu zmarł nagle …..po szczepionce na cov19

  • Gość pisze:

   Tak wszyscy którzy pobrali szczepionki , będą umierać , tylko ty jako jedyny, nie wziąłeś i będziesz żył wiecznie , to nic że wczesniej ludzie tego nie brali i też umierali , ale po co pomyśleć, jak można jerdol/, farmazony

  • Gość pisze:

   debil

  • Gość pisze:

   Niedobrze mi się robi jak czytam durne komentarze prostacy . Niech spoczywa w spokoju . Wyrazy współczucia dla rodziny

  • Morawicki pisze:

   Tyle ludzi teraz umiera,dziwne wszyscy których znałem byli szczepieni , dlaczego tylko oni,czy ku..rwa jest jeszcze sprawiedliwość ,istnieje świat w którym życie zależy od nas …

  • Gość pisze:

   Dokładnie!

  • S pisze:

   Prawda, szczepienie zabiło mojego brata w ciągu 8 miesięcy… 😢

  • Gość pisze:

   też tak myślę

  • Gość pisze:

   Jednego wariata mniej więcej czystego powietrza dla nas cieszymy się bo nikt nie zna dnia ani godziny!!

  • Gość pisze:

   wina starego,… a stary to niestety nie aniol- wiem to!!! tylko menda

  • Gość pisze:

   Sądząc po zachowaniu jego jakie widziałem na YT , to psychol. Trochę był za mundry .

  • Gośćbari76.. pisze:

   Ludzie WEPCHAŁ SIE NA SWIECZNIK ROZPYCHAJAC SIE ŁOKCIAMI ..
   RAZEM Z SWOIM TATUŚEM..
   Zamiast ogladnac swoje walki i skonczyc z tym bo nie potrafił walczyc tak jak jego ojciec ..
   DALEJ BRNĄ W MIT WIELKIEGO WOJOWNIKA..
   Najprawdopodobniej po ostatniej walce ..
   PO KOPNIECIU GO W KROCZE
   Okazalo sie ze zostanie IMPOTENTEM ..
   KIEDY TO ODKRYŁ ..
   ZROZUMIAŁ JAKA CENE ZAPŁACIŁ ZA SŁAWE I KASE KTORA ZAROBIŁ..
   NIE POTRAFŁ W ODPOWIEDNIM MOMĘCIE ZEJSC ZE SCENY
   I WYKORZYSTAC ZAROBIONA KASE ..
   NO I ZROBIŁ SOBIE
   KUKU..
   BO ZROZUMIAŁ ZE STRACI WSZYSTKO.
   JAK ODESZLABY OD NIEGO PARTNERKA
   PO KOPNIECIU W KROCZE BYŁBY SKONCZONY ..
   LUB ZWYCZAJNIE
   STRACIŁ CAŁA KASE NA
   BITCOJNACH ..
   JAK ZROZUMIAŁ ZE NIE MA NIC I BEDZIE MUSIAŁ POJSC DO PRACY … WOLAŁ ZROBIC CO ZROBIL
   ALE TO WINA RODZICOW ..
   TATUŚ ZGRYWAŁ CHARAKTERNEGO „”GITA” WYMYSLAJAC CO RUSZ NOWE KLAMLIWE HISTORIE NA SWOJ TEMAT ..
   A TO O LEGII CUDZOZIEMSKIEJ
   A TO O WIEZIENNYM TWARDZIELSTWIE.
   I ROBIŁ Z SIEBIE POŚMIEWISKO..
   SILNEGO CHARAKTERU DZIECKA NIE BUDUJE SIE POZWALAJAC DZIECKU NA WSZYSTKO I TRZYMAJAC GO W MYDLANEJ BANCE I DOBROBYCIE..
   SILNY CHARAKTER BUDUJE SIE POZWALAJAC DZIECKU RADZIC SOBIE Z PRZECIWNOSCIAMI ..
   I UCZAC JE PRZYJMOWAC NA KLATE PORAZKI..
   TO NIE HEJT GO ZABIŁ ..
   ZAKLADAM ZE PAN ZALICZYŁ DOŁA PO WZIECIU
   ZBYT DUZEJ ILOSCI ROZWESELACZY W PROSZKACH I PIGULKACH ..
   DZIS POTRAFIA ZROBIC BARDZO SILNE SPECYFIKI NA POPRAWE SAMOPOCZUCIA ..
   A KIEDY ICH BRAKNIE TO CZLOWIEK NIE WYTRZYMUJE..
   BOGACTWO MA SWOJE UJEMNE STRONY…

  • Raz dwa trzy pisze:

   Szpiekonkowcy atak 🤣

  • Gośćfghhhg pisze:

   Był pajacem i został pajacem polski jednej ameby mniej

  • Zły pisze:

   Na sto procent.Ten syf zatyka żyły i jest nie do usunięcia.To jest jak długa gąbka blokująca przepływ krwi.Dr Montagnier jasno powiedział :
   „Umrze każdy kto się tym zaszczepił.Od dwóch do pięciu lat”

  • Gość pisze:

   Szkoda Smutne Taki Młody Człowiek Smutne Mateusz ZE tak szybko odeszłaś

  • Gość pisze:

   Człowieku czopka z witaminy C lewoskrętnej „se” w d*pe wsadź. Jakim trzeba być tłukiem? Jest podana przyczyna zgonu! Gdybyś umiał czytać byś wiedział.

  • Gość pisze:

   Wystarczy, że to solidne kopnięcie spowodowało powstanie zakrzepu.

  • Yoda pisze:

   Było napisać, że aktor i wojownik. Kasa + ćpanie = nie żal mi go

  • donek pisze:

   i dobrze że zmarł. Mniej chorych na głowe.

  • Gość pisze:

   płyń szczo…

  • Gośćja pisze:

   jestes thebilem

 • Zaszczepinony pisze:

  Puknij sie w ten pusty sagan.

  • Gość pisze:

   Ty się kopnij w swój pusty sagan. Jaka masz wiedzę żeby podważać taka teorię. Nie masz żadnej wiedzy bo gdybyś miał to sam miałbyś wątpliwości. Nie twierdzę że to przez szczepienia umierają młodzi ludzie ale ostatnio pełno tego. Wiem jedno skoro niemam żadnej wiedzy to nie twierdzę że przez szczepienia czy jakikolwiek inny powód ale niepodwazam też tego . Jak nic nie wiesz to się nieodzywaj i poczytaj o utajnienia badań nad szczepionka przez pfizera na 70 lat.po co ?. Aha to nie jest szczepionka tylko niewiadomo co i wstrzykiwali ludziom bez badań. Badania nad lekami trwają po kilka lat a tu szczepionka w kilka miesięcy ale taki był nacisk w mediach że ludzie brali bez namysłu. Czas pokaże jaka jest prawda.

  • Adolf pisze:

   A yebać to!

  • XXI wiek pisze:

   Żegnam. Do niewidzenia.

  • Anonim pisze:

   Słowa „szur” albo „antyszczep” używa tylko osoba która nie ma w rodzinie lub wśród bliskich znajomych nikogo ze środowiska medycznego. Kto ma dostęp do wewnętrznych informacji ten wie, że od kilku miesięcy jest plaga śmierci osób po 40 roku życia spowodowanych niewydolnością układu krążenia. Żeby 40 latkowie mieli zawały? Tego nigdy wcześniej nie było, nie na taką skalę.

 • Gość pisze:

  Sterydy + alko

  • Gość pisze:

   Podobno przedawkował oxycodone, środek silniejszy od morfiny a nie jakaś szpryca

  Wirtualna Polska
  Wirtualna Polska
 • Andrzej pisze:

  PATOLOGIA POGANIA PATOLOGIĘ !

 • Gośćcxx pisze:

  Wiecie ile ludzi zacznie niedługo umierać… Tyle co się zaszczepione..

  • Gość pisze:

   Lecz się

  • Gość pisze:

   Następny idiota. To już ludzie nie umierają z innych powodów jak szczepienia?

  • Gość pisze:

   Naucz się pisać po polsku 🙁

  • nnmnbnGość pisze:

   tobie nic łykasz z ogona nasienie najwyzej si e zaksztusisz wlosem z ogona

  • Gość pisze:

   Wszyscy umrzemy czy dziś czy jutro to nieuchronne

  • Gość 71 pisze:

   Laluna wielka znawczyni. Ona gada o tym, że pieniądz nie za wszelką cenę. Sama jest po 100 operacjach i ma parcie na szkło. Kolejna KRÓLOWA, KTÓRA JEST SKROMNYM AUTORYTETEM. Skoro nic nie wie o jego śmierci, to niech się nie wypowiada. DAJCIE RODZINIE PRZEŻYĆ ŻAŁOBĘ, A JEMU WIECZNY SPOKÓJ

  • Gość aaa pisze:

   Ależ ty jesteś mądry, trzeba było iść na medycynę a nie udzielać się w necie. Tobie już leczenie na głowę za późno

 • Andrzej pisze:

  Za młodo,za młodo.Wyrazy współczucia.

  • krzychp pisze:

   A co na to jego rodzice? Z całej rodziny zrobili pośmiewisko na całą Polskę. I wszystko to dla łatwych pieniędzy. Szkoda chłopaka ale rodzice powinni sobie parę spraw przemyśleć

 • Gość pisze:

  Wymyślają te głupie walki a potem są skutki kto to widział żeby tak się bić kopać to tylko człowiek jest

  • Gość pisze:

   Prawda walki to głupota pozwalać się odkładać dla uciechy widzów psychopatow

 • Gość pisze:

  Żal 🖤 szkoda chłopaka

  • Gość pisze:

   Ćpuny

  • fido2 pisze:

   niby nie pisze się źle o zmarłych, ale powiem wam że nie żal mi , bo miał nasrane we łbie, jak wszyscy ci fight.

  • Olo pisze:

   Bardzo dużo młodych ludzi ma teraz zapalenie mięśnia serca. Niektórym kończy się to tragicznie czyli śmiercią.

  Wirtualna Polska
  Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×