Mateusz Murański: przyczyny smierci. Oświadczenie prokuratury
Wirtualna Polska

Przyczyny śmierci Mateusza Murańskiego. Prokuratura oficjalnie komentuje. Odpowiedzią sekcja zwłok

Mateusz Murański przyczyny śmierci

Mateusz Murański przyczyny śmierci

Przyczyny śmierci Mateusza Murańskiego. Sprawą natychmiast zainteresowała się prokuratura, która przybyła do jego mieszkania. Teraz oficjalnie zabrała głos w sprawie. Co się stało z 29-latkiem?

Wirtualna Polska

Śmierć 29-letniego Matuesza Murańskiego wywołała ogromne poruszenie. Smutna informacja błyskawicznie obiegła wczoraj media, a wszystko natychmiast potwierdziła prokuratura. Rodzina zaniepokojona brakiem kontaktu wezwała do jego mieszkania odpowiednie służby.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

O zgonie poinformował członek rodziny, który nie mógł się dodzwonić. Na miejsce zdarzenia pojechali funkcjonariusze i znaleźli ciało, wykonano czynności m.in. oględziny z udziałem biegłego, potwierdzono zgon bez udziału osób trzecich – mówiła w „Super Expressie” rzeczniczka prokuratury okręgowej w Gdańsku – Grażyna Wawryniuk.

O tym, co się wydarzyło natychmiast zaczęli wypowiadać się znani celebryci. Marietta Witkowska z Hotelu Paradise przekazała w rozmowie z reporterką Jastrząb Post przekazała, że według jej wiedzy zawodnik MMA i aktor zmarł w czasie imprezy.

Nie wiem jeszcze, jakie były dokładne powody tej śmierci, ale z tego, co wiem, to Mateusz umarł w domu podczas imprezy – przekazała.

W sieci natychmiast zaczęły pojawiać się informacje o przyczynach śmierci Mateusza. Jedna z gwiazd programu Królowe życia wskazała, że jako celebryta mierzył się on z ogromnym hejtem i według niej to było główną przyczyną przedwczesnej śmierci aktora znanego z paradokumentu Lombard. Życie pod zastaw.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Pamiętajcie, są osoby, które hejt zniosą bez problemu, a są takie, że tego nie udźwigną. To już druga ofiara wejścia do świata freak fight. Pieniądz to nie wszystko. Zobaczcie, co świat freak fight robi z ludźmi – napisała w oświadczeniu, dodając: Po ostatnich dwóch występach Mateusza było już widać, że jest z nim bardzo źle. Mega przykre, to tylko człowiek. Spoczywaj w spokoju. Mateusz Murański. Amen – napisała w sieci Laluna Unique.

Matueusz Murański: prokuratura o przyczynach śmierci

Sprawą śmierci Mateusza natychmiast zainteresowała się prokuratura. 29-latek według tego, co przekazał Super Express, został znaleziony we własnym domu. Od razu wykluczono udział osób trzecich.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Na co zmarł Mateusz Murański? Jak przekazała prokuratura dla Faktu żadnych wątpliwości nie pozostawi sekcja zwłok, która wykaże ostateczną przyczynę śmierci zawodnika MMA.

Odpowiedź na to pytanie da sekcja zwłok. Kiedy zostanie przeprowadzona, na to pytanie nie znamy jeszcze odpowiedzi, biegli mają swoje terminy, ale w jutro taką informację zapewne podamy – mówi prokurator Grażyna Wawryniuk w rozmowie z „Faktem”.

Wirtualna Polska

Pozostaje zatem uzbroić się w cierpliwość, by dowiedzieć się, co tak naprawdę działo się w ostatnich momentach życia 29-latka.

Sebastian Fabijański o śmierci Mateusza Murańskiego

O śmierci Matusza Murańskiego wypowiedział się przed naszą kamerą Sebastian Fabijański. Chociaż nie poznał osobiście gwiazdy Fame MMA, to był wstrząśnięty jego śmiercią, o której dowiedział się w momencie rozmowy z reporterką Jastrząb Post. Wspomniał o ostatniej wiadomości, jaką od niego dostał. Poniżej możecie wysłuchać całej rozmowy.


Joanna Godlewska-Murańska i Mateusz Murański

Joanna Godlewska-Murańska i Mateusz Murański

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Mateusz Murański

Mateusz Murański

Mateusz Murański

Mateusz Murański

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Komentarze

 • Gość pisze:

  był sławny miał pieniądze, wybrał zła drogę która prowadziła przez ciemne alejki w które wchodził i wciągał rożne rzeczy.
  Alkohol i narkotyki do tego sterydy, takie rzeczy niszczą głowę i życie

 • Gość pisze:

  Jak inni więcej artów i lajków o friku niź o królowej a ciekawe co będzie jak prezes umrze pewnie mokre gacie ha ha i to tyle

 • Gość pisze:

  Jeśli pojawiają się problemy to zainteresowany wziął różaniec? Pogrążył się w modlitwie? Poszedł do spowiedzi? Uklęknął i pomyślał nad swoim życiem? Pewnie nie, bo to niemodne.

  Wirtualna Polska
  Wirtualna Polska
 • Gość ell pisze:

  Prawda,zanim się pokapują to już za późno,a cierpią ci którzy pozostali.

 • Gość pisze:

  Nie znałaś to po haka cholere sie wypowiadasz . Spoczywaj w spokoju Mateusz🌷dzięki za „Lombard” super tam grałeś

 • Gość1122 pisze:

  jak się wrzuca do neta ,swoje życie prywatne,to tak ludzie oceniają innych, nie znając wszystkiego,jak się zna kogoś osobiście ,to się wie więcej a po kilku informacjach są inni ludzie oceniani ,nie da się przez pisanie komuś coś wytłumaczyć ,trzeba by było opisywać całą historie o sobie,ale komu i po się chce to pisać ,net to głupota ,portale itd

 • Gość pisze:

  dzisiejsi młodzi ludzie zagubili się.Liczy się tylko insta,kto kogo przebije.,sława,wygląd.,pieniądze. całe ich życie jest na insta lub na innych forach.Potem narzekaja na hejt.. Ludzie mamy rozum to myślmy.Ileż młodych ludzi zmarło przez głupotę.selfi, w niedozwolonych miejscach,narkotyki,presja wynikająca ze zdjęć na insta,samobójstwa. Problemy zawsze były i będa u każdego.

  • Gość ell pisze:

   Gwiazdą to on był w serialu,szalony adek i tego młodemu nikt już nie zabierze.Żal mi jego matki, współczuję tej kobiecie.Szkoda że wszedł w to frajerskie bagno.

  • Gość ell pisze:

   Prawda,zanim się pokapują to już za późno,a cierpią ci którzy pozostali.

 • Gość pisze:

  Idiotyczny tytuł, nieprzystający do treści. :)) Prokuratura jednoznacznie stwierdza i nie pozostawia wątpliwości, że… jeszcze nic nie wie.

  Wirtualna Polska
  Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×