Szukaj

Syn Britney Spears wyrósł nie do poznania. Sean Preston ma już 16 lat i sam wygląda jak gwiazda pop

Britney Spears

Britney Spears

Britney Spears pochwaliła się w social mediach zdjęciem ze swoim starszym synem. Chłopak w tym roku będzie obchodził swoje 16. urodziny. Zobaczcie, jak bardzo się zmienił.

Britney Spears to jedna z największych gwiazd muzyki pop. Od samego początku, gdy tylko pojawiła się w branży, zaczęła porywać tłumy. Jej debiutancka płyta od razu przyniosła jej światową sławę i pomimo młodego wieku podbijała serca fanów w różnych zakątkach globu. Każda jej kolejna piosenka z miejsca stawała się wielkim przebojem. Jej popularność osiągnęła wręcz gigantyczne rozmiary, a wokalistce udało się zbudować wokół siebie prawdziwe imperium. Wszystko zaczęło się od piosenki Baby One More Time i debiutanckiego krążka o tym samym tytule. Teraz ma na swoim koncie aż 9 studyjnych albumów, a ostatni z nich, Glory wydała w 2016 roku. Pod koniec minionego roku doczekał się on reedycji.

Niestety wielka kariera nie poszła w parze ze szczęściem w miłości. Na początku swojej drogi wokalistka spotykała się z Justinem Timberlakiem. Ich związek rozpadł się jednak, a w kolorowej prasie krążyły plotki o tym, że powodem była zdrada piosenkarki. Nigdy jednak nie zostało to oficjalnie potwierdzone.

Britney Spears pokazała syna Seana Prestona

Britney ma za sobą także dwa nieudane małżeństwa. To z tancerzem Kevinem Fedreline’em przypłaciła poważnymi problemami ze zdrowiem psychicznym. Przez trudności, jakie towarzyszyły jej w tym związku, przeszła silne załamanie nerwowe, które pomimo upływu lat cały czas daje o sobie znać. Od tamtej pory kuratelę nad nią sprawował jej ojciec. Owocem tego burzliwego małżeństwa są jej synowie Sean Preston i Jayden James.

Ostatnio gwiazda popu pokazała na swoim profilu zdjęcie starszego z nich. My również postanowiliśmy udostępnić na naszym profilu ten sam kadr, ponieważ ujęcia z dziećmi to rzadkość na profilu wokalistki. Sean Preston zdecydowanie nie jest już małym chłopcem, którego może nosić na rękach. Nastolatek dawno już przerósł swoją mamę. Po uroczym kilkuletnim blondynie, który towarzyszył Britney na czerwonym dywanie, nie ma już śladu.

Chociaż Britney miała poważne problemy osobiste i w pewnym momencie odebrano jej nawet prawa rodzicielskie, to cały czas starała się uczestniczyć w życiu swoich synów. To właśnie dzięki miłości do nich udało jej się znowu stanąć na nogi. Wiele razy podkreślała, że ma z chłopcami doskonały kontakt, a to, że rzadko pojawiają się w social mediach jest ich wyborem – nie lubią skupiać na sobie uwagi.

Trzeba jednak przyznać, że ostatnia publikacja mocno zaskoczyła fanów Britney. Nie ukrywają oni swojej radości i cieszą się, że mogą zobaczyć, jak bardzo zmienił się Sean, który w tym roku skończy 16 lat. Jego mama była zaledwie o rok starsza, gdy na rynku pojawiła się jej debiutancka płyta.


Britney Spears i jej syn Sean Preston

Britney Spears i jej syn Sean Preston

Britney Spears z synami

Britney Spears z synami

Britney Spears z synami

Britney Spears z synami

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×