Gwiazda The Voice zaręczyła się! Do oświadczyn doszło podczas koncertu!

The Voice gwiazdy

The Voice gwiazdy

Baron z Afromental zaręczył się

Wczoraj, 30 maja, jeden z najsłynniejszych kompozytorów muzyki filmowej, Hans Zimmer, dał w Krakowie wyjątkowy koncert. Nie to jednak wywołało największą sensację. Kompozytorowi towarzyszył gitarzysta zespołu Afromental oraz trener z programu The Voice of Poland, Aleksander Milwiw-Baron, który przygotował na tę okazję wyjątkową niespodziankę. Baron podczas koncertu oświadczył się swojej partnerce!

Baron wraz z kompozytorem wystąpili na scenie 26 maja w Gdańsku, 28 maja w Łodzi oraz 30 maja w Krakowie, gdzie wokalista zdecydował się na jeden z najważniejszych kroków w swoim życiu.

Przypomnijmy, że Hans Zimmer to niezwykle utytułowany kompozytor muzyki filmowej, który za swoje osiągnięcia został nagrodzony wieloma prestiżowymi nagrodami, w tym Oskarem, dwoma Złotymi Globami, a także dwiema nagrodami Grammy. To właśnie Hans Zimmer skomponował ścieżkę dźwiękową, mi.n. do takich filmów jak: Król Lew, Gladiator, Interstellar czy też Piraci z Karaibów.

Z kim zaręczył się Baron?

Ukochaną członka grupy Afromental jest Czarina Russel. Jego narzeczona pochodzi z Londynu i… od 2005 roku jest członkiem zespołu Hansa Zimmera! Para już wcześniej współpracowała ze sobą przy wielu projektach. Jednak tym razem Baron miał wyjątkową okazję występować z Czariną na jednej scenie. To musiała być dla niej naprawdę duże przeżycie.

Szczęśliwcom z serca gratulujemy!

Zobacz: Tylko u nas! Baron wystąpi na jednej scenie ze światowej sławy gwiazdą!

Baron z narzeczoną

Baron z narzeczoną Czariną Russel

Afromental

Afromental


Afromental

Afromental

Baron z narzeczoną

Baron z narzeczoną

Baron z Afromentala - urodziny 28 piętra w The View

Baron z Afromentala - urodziny 28 piętra w The View

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×