Szukaj

Kurdej-Szatan z kanapy protestuje przeciwko wyrokowi TK. Fanka: „Zdjęcie wstawiane na pokaz”. Dosadnie odpowiedziała

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan na Instagramie dodała zdjęcie, którym wyraża sprzeciw w sprawie orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego. Jednej z internautek nie spodobał się fakt, że aktorka protestuje z kanapy. Gwiazda dosadnie odpowiedziała. 

Barbara Kurdej-Szatan w zeszłym miesiącu została mamą po raz drugi. Powitała na świecie chłopca, Henia, którego zdjęciami co jakiś czas dzieli się w sieci. Tak jak niedawno, gdy dodała fotografie, na których widać twarz dziecka. Fani nie mają nawet cienia wątpliwości, do kogo jest podobny, o czym piszą w komentarzach.

Barbara Kurdej-Szatan protestuje z domowej kanapy. Co na to internauci?

Kurdej-Szatan w swoich social mediach nie tylko dodaje urocze zdjęcia syna, czy pokazuje swoją codzienność. Zabiera także głos w ważnych sprawach. Tak jak niedawno, gdy skomentowała wyrok Trybunału Konstytucyjnego. Gdy ten orzekł, że kobieta jest zmuszona urodzić, nawet gdy płód ma znaczne i nieodwracalne upośledzenie, Basia nie zamierzała milczeć. Dodała wymowny post, który Instagram ocenzurował.

Dzień później udostępniła kolejny wpis. Aktorka tuli do piersi syna, na dłoni ma namalowaną błyskawicę, symbol strajku kobiet. W opisie podkreśla, że myślami jest ze wszystkimi, którzy aktualnie protestują:

PROTESTUJEMY! Jestem całym sercem i myślami ze wszystkimi, którzy wyszli teraz na ulicę. Nie dajmy się tej bandzie! Będziemy walczyć #strajkkobiet #piekłokobiet.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan) Paź 23, 2020 o 1:41 PDT

Niestety nie wszyscy internauci poparli jej wpis. Jedna z internautek stwierdziła, że gwiazda powinna wyjść na ulicę:

Jeżeli protestujesz, rób to czynnie. Śmieszne są te zdjęcia wstawiane wszędzie na pokaz.

Kurdej-Szatan nie pozostawiła tego komentarza bez reakcji. Postanowiła na niego dosadnie odpowiedzieć:

Kobieta kobiecie? Zatem kobieto — urodziłam miesiąc temu. Mój syn, którego CHCIAŁAM urodzić, ma MIESIĄC. Jeden. Czyli 30 dni. Kumasz?

W obronę Basi stanęli inni internauci, którzy w odpowiedzi piszą:

 • Widać, że nie masz dzieci, bo nie kumasz, że jak ma się takie maleństwo to się przy nim jest, bo np. trzeba je często karmić.
 • Słyszała Pani kiedyś o połogu?
 • Każdy wspiera protest na miarę swoich sił i możliwości jakie obecnie ma!

A Wy jakie macie zdanie na ten temat?


Barbara Kurdej-Szatan protestuje z domowej kanapy

Barbara Kurdej-Szatan protestuje z domowej kanapy

Barbara Kurdej-Szatan z Heniem

Barbara Kurdej-Szatan z Heniem

Barbara Kurdej-Szatan z Heniem

Barbara Kurdej-Szatan z Heniem

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  Ciekawe kto będzie się zajmował tymi upośledzonymi dziećmi jak tu zdrowymi nie ma się kto zająć. Dzieci zdrowe są porzucane w szpitalach a te chore na pastwie losu będą skazane na czyjąś łaskę. Ktoś kto zna problem ten wie jaka to haruwa.

 • Gość pisze:

  Urodzić chore dziecko to już trauma a co dopiero patrzeć jak cierpi każdego dnia i jest skazane na czyjąś łaskę. Kto się będzie zajmował tymi chorymi dziećmi jak tu zdrowymi nie ma się kto zająć.. To jest nie ludzkie. Dramat tych kobiet które mają być jak maszyny i inkubatory.

 • WD77 pisze:

  Przykre twoje stanowisko, pozornie inaczej to wygląda. Ciesz się swoim zdrowym dzieckiem i pamiętaj że te chore też chcą żyć. Sama widzisz, wypowiadasz się nie do końca a prawdopodobnie chcesz żyć?

 • Mari pisze:

  P Basia musi mieć z tyłu głowy myśl o boreliozie, współczuję jej i cenie za odwagę.

 • Gość pisze:

  Cóż jej dziecko jest zdrowe to ma prawo żyć a chore takiego prawa nie ma… smutne to i okrutne zarazem

 • Gość pisze:

  Pani Szatan blokuje niektóre komentarze na instagramie. Przecież każdy ma prawo do wypowiedzi. Nie tylko celebryci i znajomi

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×