Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski w czwartek niespodziewanie ogłosili, że kończą współpracę z telewizją Polsat. "Czas spędzony w stacji był dla nas niezwykle cennym doświadczeniem i ważnym przystankiem w dotychczasowej karierze zawodowej. (...) Teraz nadszedł czas na kolejne kroki. Zamykamy ten etap z poczuciem spełnienia i pełną gotowością na nowe wyzwania zawodowe. Najbliższe miesiące zamierzamy poświęcić na intensywny rozwój naszych marek osobistych i realizację autorskich projektów" – napisali we wspólnym oświadczeniu. Szybko ruszyły pierwsze spekulacje, kto zajmie miejsce Cichopek w Polsacie.
Ida Nowakowska wraca do telewizji. Dostała pracę w Polsacie (WIDEO)
Nowakowska za Cichopek w Polsacie?
Redakcja "Faktu" podała za swoim informatorem, kto może zająć miejsce Katarzyny Cichopek w Polsacie. "W stacji mówi się, że naturalną kandydatką jest Ida Nowakowska, która ma już doświadczenie w prowadzeniu śniadaniówki" – czytamy. Wspomniany informator dziennika ponadto przekazał:
Widzowie będą musieli uzbroić się w cierpliwość, bo na razie stacja nie ogłosi żadnych nazwisk. Nie wydarzy się to też raczej podczas zbliżającej się ramówki Polsatu.
ZOBACZ TEŻ: Od telewizyjnego duetu do zakochanej pary. Tak zaczęła się wspólna droga Cichopek i Kurzajewskiego
Ida Nowakowska ma doświadczenie w prowadzeniu programów porannych, bo w latach 2019-2023 była jedną z prezenterek "Pytania na śniadanie" w TVP2. 35-latka kilka miesięcy temu nawiązała współpracę z Polsatem, bo bierze udział w 23. edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo" i będzie współprowadzić teleturniej muzyczny "Hitster".