Anna Nowak-Ibisz pokazała się bez makijażu. Czy trudno ją rozpoznać? Na pewno ciężko uwierzyć w to, ile ma lat

Anna Nowak-Ibisz

Anna Nowak-Ibisz

Anna Nowak-Ibisz słynie ze swojej bezpośredniości. Nie ma dla niej tematów tabu. Każdy, nawet najtrudniejszy temat jest w stanie przepracować. Nie ma też problemu, żeby pokazać się bez makijażu. I to dowodzi tego, że jest kobietą pewną swojej wartości. Jak wygląda?

Anna Nowak-Ibisz to jedna z czołowych gwiazd kanału TVN Style, na łamach którego od lat prowadzi dwa autorskie programy – Pani gadżet i Pani gadżet erotycznie. Nie ma dla niej tematów tabu. Prezenterka śledzi wszystkie nowinki technologiczne pojawiające się na rynku, a swoimi odkryciami dzieli się z widzami. Jej bezpretensjonalność spowodowała, że ma spore grono fanów. Dziennikarka jest też aktywna w social mediach i to tam pokazała się bez makijażu.

Anna Nowak-Ibisz – jak wygląda bez makijażu?

Anna Nowak-Ibisz znana jest tez z tego, że ma niebanalne poczucie humoru, a także spory dystans do siebie. Na najnowszym zdjęciu na Instagramie pozuje bez grama makijażu, chociaż wie, że jej fani przyzwyczajeni są do perfekcyjnych stylizacji i make upów, jakie prezentuje w programach, które prowadzi. Daje przy okazji też radę, jak nie stracić pozytywnej energii. A wie, co mówi, bo jej tego nigdy nie brakuje.

Czasem jestem pomalowana i wystylizowana ( najczęściej w pracy ) a czasem zupełnie nie i wcale mi to nie przeszkadza, lubię taki stan , nigdy nie maluję się wyskakując rano do sklepu lub na moje ulubione fit zajęcia – body art – ważne jest to, że po serii nagrań , wstałam, zebrałam się i dałam sobie nieźle w kość i to był najlepszy prezent , jaki mogłam sobie zrobić ! W studiu zazwyczaj stoję, albo siedzę, albo chodzę w sposób kontrolowany , dostosowany do możliwości operatorów i kamer, więc muszę iść na trening, żeby odreagować i zmęczyć się, powyginać kręgosłup i stracić oddech . Zawsze po treningu jestem z siebie dumna i w ogóle staję się innym człowiekiem, zadowolonym, zdrowszym i można ze mną nawet pogadać – napisała.

Przyglądając się fotografii, można jedynie stwierdzić, że wygląda równie dobrze, jak w pełnym makijażu. To pewnie zasługa pozytywnego nastawienia do świata i ludzi. Aż trudno uwierzyć, że skończyła 53 lata.

View this post on Instagram

Czasem jestem pomalowana i wystylizowana ( najczęściej w pracy ) a czasem zupełnie nie i wcale mi to nie przeszkadza, lubię taki stan , nigdy nie maluję się wyskakując rano do sklepu lub na moje ulubione fit zajęcia – body art – ważne jest to, że po serii nagrań , wstałam, zebrałam się i dałam sobie nieźle w kość ???? i to był najlepszy prezent , jaki mogłam sobie zrobić ! W studiu zazwyczaj stoję, albo siedzę, albo chodzę w sposób kontrolowany , dostosowany do możliwości operatorów i kamer, więc muszę iść na trening, żeby odreagować i zmęczyć się, powyginać kręgosłup i stracić oddech . Zawsze po treningu jestem z siebie dumna i w ogóle staję się innym człowiekiem, zadowolonym, zdrowszym i można ze mną nawet pogadać ???????? #trening #poranny #ponagraniach #najlepszy #zdrowykręgosłup #endorfiny #frajda #nomakeup #natural #saute #ilikeit #fitness #fitgirl #bodyart #bodyworkout ????

A post shared by Anna Nowak Ibisz (@anna_nowak_ibisz_official) on

Fani Anny Nowak-Ibisz podzielają naszą opinię na temat urody aktorki.

  • Zawsze jest pani piękna i włosy super chętnie bym się zamieniła na moje kręcone.
  • Wewnętrzne piękno i prawda przemawia przez Panią i to jest ważne.
  • Aniu kochana,bez makijażu super a siłownia,gimnastykę popieram,jestem w podobnym wieku wiem co mówię,bije od Ciebie pozytywna energia.

Zobacz: Anna Nowak-Ibisz pokazała zdjęcie z synem. Nastoletni Vincent przechodzi okres buntu?


Anna Nowak-Ibisz na zdjęciu bez makijażu

Anna Nowak-Ibisz na zdjęciu bez makijażu

Anna Nowak-Ibisz - Festiwal Kobiet Internetu, materiały prasowe/ Szymon Kos

Anna Nowak-Ibisz - Festiwal Kobiet Internetu, materiały prasowe/ Szymon Kos

Anna Nowak-Ibisz nowa fryzura

Anna Nowak-Ibisz nowa fryzura

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×