Szukaj

Anna Mucha rozważała przerwanie ciąży. „Tabletki leżały na mojej dłoni”. Wyjawiła, co ją powstrzymało

Anna Mucha

Anna Mucha

Anna Mucha myślała nad przerwaniem pierwszej ciąży, do czego przyznała się w rozmowie z Wysokimi obcasami. Co ją powstrzymało? 

Anna Mucha udowadnia, że kariera i macierzyństwo mogą iść w parze. Nie tylko podejmuje się realizacji nowych, ciekawych projektów i prowadzi konta w social mediach, ale także wychowuje dwoje dzieci. W 2011 roku powitała na świecie córkę Stefanię, trzy lata później syna Teodora.

Pomimo że aktorka chroni prywatności swoich bliskich, co jakiś czas publikuje ich zdjęcia w social mediach. Chociaż na próżno w kadrze szukać ich twarzy, internauci mogą obserwować, jak dzieci dorastają.

Anna Mucha myślała o aborcji. Mocne wyznanie aktorki

Mucha bardzo rzadko udziela wywiadów, w których dzieli się intymnymi szczegółami ze swojego życia. Tym razem zrobiła jednak wyjątek. W rozmowie z Wysokim obcasami opowiedziała o tym, jak wyglądał moment, w którym dowiedziała się, że spodziewa się dziecka. Ta wiadomość była dla aktorki sporym zaskoczeniem. Chociaż zastanawiała się nad przerwaniem ciąży, nie zdecydowała się na to. Zdradziła, co ją powstrzymało:

Mnie osobiście ciąża zaskoczyła. Dziś mogę powiedzieć, bez żadnych konotacji religijnych, że to było błogosławieństwo i dziękuję za ten dar, ten przypadek. Jestem szczęśliwa i wzruszona. Natomiast na początku wcale taka wzruszona nie byłam. Skontaktowałam się z Kobietami na Falach, przysłały mi tabletki. Leżały przez jakiś czas na mojej dłoni, potem w lodówce. Podjęłam inną decyzję, widząc, że mam koło siebie właściwego partnera — komentowała w Wysokich obcasach.

Anna dodała, że chciałaby, żeby kobiety w Polsce miały możliwość wyboru czy urodzą, czy przerwą ciążę. Sama umożliwiła to dwóm paniom:

Tabletki zostały w lodówce. Jakiś czas później zgłosiły się do mnie dwie kobiety w ciąży z wielkimi rozterkami. Długo rozmawiałyśmy. Nie oceniałam ich decyzji. Zostawiłam tabletki na stole. Wyszłam — dodała gwiazda.

Aktorka zdradziła, że odkąd została mamą, towarzyszy jej pełno obaw:

Największy mój strach codzienny to to, że ktoś je potrąci na pasach. Jak się rodziły, bałam się, że będzie wojna. […] Teraz się boję, że moje dzieci będą żyły w trującym środowisku. Przeraża mnie, że przed zanieczyszczeniami możemy nie mieć gdzie uciec.

Całą rozmowę z aktorką można znaleźć w Wysokich obcasach. 


Anna Mucha jak mieszka

Anna Mucha jak mieszka

Anna Mucha jak mieszka

Anna Mucha jak mieszka

Anna Mucha na imprezie

Anna Mucha na imprezie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×