Anna Lewandowska pokaże twarz Klary, ale tylko pod jednym warunkiem. To będzie wielki dzień

Anna Lewandowska - kiedy pokaże twarz Klary?

Anna Lewandowska - kiedy pokaże twarz Klary?

Anna Lewandowska pokaże twarz Klary? W najnowszym wywiadzie zdradziła, że zdecyduje się na to tylko pod jednym warunkiem. Jakim? 

Anna Lewandowska spodziewa się drugiego dziecka. Chociaż jest w czwartym miesiącu, nie zwalania swojej aktywności – nadal trenuje i zachęca do ćwiczeń inne mamy. Co jakiś czas pojawia się podczas branżowych imprez, a także udziela wywiadów, w których odsłania nieco ze swojej prywatności.

Anna Lewandowska zdecydowała, kiedy pokaże twarz Klary

Niedawno Ania wypowiedziała się dla Sportowych Faktów Wirtualnej Polski. W wywiadzie opowiedziała nie tylko o swojej ciąży, ale także o rodzicielstwie. Dlaczego nie pokazuje twarzy Klary? Dzieje się tak z dwóch powodów:

Po pierwsze – ze względów bezpieczeństwa. Po drugie – chcę jej zaoszczędzić okrutnych komentarzy w internecie. Tego boję się najbardziej: ocen. I wszystkiego innego, co w przyszłości będzie mogła przeczytać. Nie chcę, żeby córka za kilka lat miała do mnie pretensje, że wrzuciłam do sieci zdjęcie, którego ona by sobie nie życzyła. I na przykład po latach ktoś się z niej śmieje – przyznała w rozmowie Sportowe Fakty. 

Anna Lewandowska z Klarą na meczu

Anna Lewandowska z Klarą na meczu. Mają identyczne stylizacje

Okazuje się, że wpływ na zmianę decyzji będzie miała jedynie sama Klara:

Jeśli przyjdzie kiedyś do mnie i poprosi: „mama, chcę, żebyś mnie pokazywała”, zdecyduję się na to. Do tego czasu tego nie zrobię.

Na czym zależy Ani jako matce i jak wpłynęło na nią rodzicielstwo?

Najważniejsze, by była mądrym, szczęśliwym dzieckiem. I to nam się udało. Codziennie słyszy słowo kocham. Umie je wypowiedzieć i wie, co to znaczy. Dzięki Klarze się zmieniłam, pod każdym względem. Stałam się bardziej kobietą. Zrobiłam się spokojniejsza.

Lewandowska zdradziła też, że po zakończeniu kariery Roberta, planują wrócić do Polski. Wszystko przez fakt, że właśnie tutaj mają rodzinę, nie zamierzają się więc przeprowadzać do Los Angeles.

Zobacz: Anna Lewandowska w sylwestra 2019 będzie królową balu! Pokazała kreację. Kupisz ją niedrogo w sieciówce


Anna Lewandowska z Klarą na meczu

Anna Lewandowska z Klarą na meczu

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska po raz drugi zostaną rodzicami

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska po raz drugi zostaną rodzicami

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski na ślubie Tomasza Zawiślaka

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski na ślubie Tomasza Zawiślaka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×