Ania i Robert Lewandowscy żegnają się z Monachium. Opublikowali nagranie pełne wzruszeń. Polało się morze łez

Anna i Robert Lewandowscy

Anna i Robert Lewandowscy

Ania i Robert Lewandowscy oficjalnie pożegnali się z Monachium. Trenerka i piłkarz spędzili ostatnie chwile z przyjaciółmi i spakowali swoje rzeczy. Nie obyło się bez łez wzruszenia. 

Anna i Robert Lewandowscy ostatnie osiem lat życia spędzili w Monachium. Zakochani przeprowadzili się tam ze względu na sportową karierę piłkarza. W niemieckim mieście na świat przyszły ich dwie córeczki: Klara i Laura. To tutaj spędziły pierwsze lata dzieciństwa, zawarły przyjaźnie i poszły do przedszkola. Rodzina pokochała miejsce, w którym przyszło im spędzić ważny etap. Kilka tygodni temu Lewandowscy oficjalnie ogłosili, że w ich życiu wydarzy się prawdziwa rewolucja.

Piłkarz w połowie lipca został zawodnikiem FC Barcelony. Ze względu na to napastnik razem z żoną i córeczkami przeprowadzają się do Hiszpanii. Nowy kraj poznali już dosyć dobrze, ponieważ w zeszłym roku kupili dom na Majorce, gdzie spędzili sporo czasu. Teraz jednak przyszedł najtrudniejszy moment, czyli definitywne pożegnanie z domem i przyjaciółmi w Monachium. Ania opublikowała w sieci wzruszające nagranie.

Ania i Robert Lewandowscy żegnają się z Monachium

Ani i Robert od kilku już tygodni spędzają czas w Hiszpanii. Nie zapomnieli jednak o pięknym pożegnaniu z Monachium. Tam znajduje się ich dom, a także przyjaciele, których gromadzili wokół siebie przez ostatnich osiem lat. Małżonkowie spakowali ostatnie rzeczy, które pozostały w ich niemieckiej posiadłości, we wszystkim pomogli im sąsiedzi, z którymi spędzili ostatnie wspólne momenty.

Cała rodzina udała się też na stadion Bayernu Monachium, gdzie ostatni raz Robert z córeczkami i żoną spacerował po murawie. Nie zabrakło równie wzruszającej wizyty w przedszkolu Klary, gdzie 5-latka pożegnała się z wychowawczyniami i dziećmi. W tym momencie Ania nie potrafiła powstrzymać łez, co widać na nagraniu. Poniżej możecie zobaczyć filmik, który żona piłkarza udostępniła w sieci.

Oglądając wideo, nie sposób się nie wzruszyć. Widać, że rodzina była bardzo związana z Monachium i trudno im się rozstać nie tylko z pięknym domem, ale także z poznanymi tam sąsiadami, których traktowali niemal jak rodzinę. Jedynym pocieszeniem w tym momencie jest fakt, że przed nimi otwiera się nowy, tak samo cudowny rozdział życia.


Anna i Robert Lewandowscy żegnają się z Monachium

Anna i Robert Lewandowscy żegnają się z Monachium

Anna i Robert Lewandowscy żegnają się z Monachium

Anna i Robert Lewandowscy żegnają się z Monachium

Anna i Robert Lewandowscy żegnają się z Monachium

Anna i Robert Lewandowscy żegnają się z Monachium

Komentarze

 • Gość pisze:

  Ludzie zapomnieliście, że on skończył studia?! Żeby tak grać trzeba być również inteligentnym! Przecież każdy może próbować. A wysokość zarobków nie zależy od niego! Cała piłka nożna jest chora, ale to nie wina zawodników tylko całej reszty związanej z tym sportem. A swoją drogą, jak dają to kto by nie wziął !?

  • Iza pisze:

   Ha ha ha

   Tak, jedną pracę pisał 13 lat. O sobie. Drugie studia zrobił w dwa lata nie będąc ani razu na zajęciach . W cuda wierzysz?

  • Gość pisze:

   Zawiść to Polska cecha narodowa. Niestety. Powodzenia dla Lewandowskich

 • Gośćiuuuuuu pisze:

  Dlaczego jego zwolennicy nazywają innych zazdrosnikami ,którzy nie pisza o Lewandowskich pozytywnie..Taka prawda,to jego pracy za niewspółmierna kase.Pandemia pokazała,jak bardzo jest piłka nożna potrzebna….inne zawody są bardziej pożyteczne,to inni ludzie powinni zarabiać krocie za ratowania ludzkiego życia itp,a nie kopacze piłki,mało wykształceni i inteligentni…Ich zawod,po co robić z nich bóstwa…

  • Gość pisze:

   Jeśli uważasz ze to takie łatwe i ze za nic zarabia taka kasę wiec rób to samo co On
   Taka głupia zazdrość

  • Gość pisze:

   Ile razy był narażony na utratę zdrowia
   Ile razy faulowany
   Zamiast pisać bzdury bądź piłkarzem pracuj uczciwie jak on
   Zarabiaj i nie zazdrość
   Skoro kopanie piłki treningi uczciwe zarabianie takie łatwe rób to samo

 • Goscieeee pisze:

  Ale pi….enie,aż się utopili w tym morzu. SLONCZCIE JUZ TE IDOOTYZMY,ZARABIA KUPE KASY ,AZ NADTO,A WY ROBICIE Z NIEGO JAKOEGOS BOGA.POLSKA TO NIENORMALNY KRAJ.

 • Xxx pisze:

  Za darmo takich pieniêdzy nie dostaje. Na to co ma ciężko pracuje. Nie liczcie cudzych pieniędzy, bo popełnicie błędy.

 • Xyz 56 Gość pisze:

  Gościu, twoje komentarze są pełne zawiści i niechęci do ludzi sukcesu. Może znajdziesz sobie jakieś hobi?

 • Gość pisze:

  Chciałbyś mieć tyle kasy co Lewy!!!😂😂zazdrość przeciętnego Polaka 😂😂😂

 • Gość pisze:

  To mogli sobie dom zostawić w końcu ich stać. Poza tym muszą tak dzielić się każda chwila życia i robić z tego sensację zamiast zająć się czymś pożytecznym?

 • akwaryje pisze:

  lewy to wspolczesny niewolnik sprzedany nowemu panu, niczym sie nie rozni of zbieracza bawelny na poludniu stanow

  • Gość pisze:

   Jedyną i zasadniczżą różnica jest to, że za to „niewolnictwo” płacą im niezasłużenie wysokie i niczym nieusprawiedliwione gaże, do tego kolesiom, którzy ledwie skończyli podstawówkę, a resztę kupują za gotówkę.

  • GośćAnkaaaa pisze:

   Chciałbyś być takim niewolnikiem i zazdrościsz.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×