Szukaj

Ania Starmach z córką na plaży. Rozczulające zdjęcia. Jagna rośnie jak na drożdżach

Ania Starmach

Ania Starmach

Kwarantanna dla Ani Starmach ma też swoje plusy. Gwiazda mogła spędzić z córką więcej czasu, niż planowała. Ostatnio pochwaliła się zdjęciami z rodzinnej majówki na plaży. Jagna rośnie jak na drożdżach.

Ania Starmach swoją karierę w mediach rozpoczęła od udziału w konkursie kulinarnym TVN-u. Teraz gwiazda już na stałe wpisała się w ramówkę stacji i jest zapraszana do wielu innych projektów. Regularnie możemy oglądać ją w programie Master Chef Junior i w kąciku kulinarnym Dzień Dobry TVN.

Ania Starmach: narodziny córki

Ania jest rewelacyjnym przykładem na to, że wielką karierę zawodową można połączyć z wychowaniem dziecka. Chociaż po narodzinach Jagny w listopadzie 2018 roku wydawać by się mogło, że postanowi nieco zwolnic tempa, to zaledwie kilka tygodni po rozwiązaniu pojawiła się ponownie na planie programu Master Chef Junior. Jak się później okazało, maleńka Jagna cały czas towarzyszyła swojej mamie za kulisami programu.

Kocham moją pracę, ale nie ukrywam, że jeszcze bardziej kocham moją córeczkę. Jesteśmy teraz na planie Masterchefa Juniora, produkcja umożliwiła mi pracę na pół etatu i to, że moje dziecko jest cały czas ze mną. Więc w tym roku będzie taka dobra mała duszyczka w Masterchefie Juniorze. To będzie Jagienka, która gdzieś z boku czuwa i podgląda i ja jestem na każde jej zawołanie – wyznała Ania w DDTVN

Na Instagramie Starmach coraz częściej pojawiają się zdjęcia z córką. Malutka jest oczkiem w głowie swojej mamy i chociaż gwiazda nie zdecydowała się na pokazanie twarzy swojej pociechy, to chętnie chwali się, jak razem spędzają czas.

Ania Starmach: zdjęcia z córką na plaży

Ania uwielbia zwiedzać nowe zakątki. W tym roku miała w planach pokazać córce kolejny kawałek świata, jednak pandemia koronawirusa pokrzyżowała jej plany. Czas kwarantanny spędziły w domowym zaciszu, ale dzięki poluzowaniu restrykcji gwiazda może nieco nadrobić podróżnicze zaległości.

Mama i córka nie muszą się już ograniczać jedynie do wspólnego przebywania w ogródku czy spacerów po lesie. Tym razem dziewczyny postanowiły skorzystać z pięknej pogody i wiosennego słońca i wybrały się na plażę. Fotkami z tego wypadu gwiazda pochwaliła się w social mediach.

Moja córeczka. Jest mi tu z nią tak dobrze. Zapominam o wszelkich problemach, cieszę się piaskiem słońcem i WSPÓLNYM CZASEM! I wiem jedno: bardzo trudno będzie nam wrócić…

Fani są zachwyceni wspólnymi zdjęciami Ani i Jagny. W komentarzach natychmiast posypały się komplementy.

  • Uwielbiam Twoją radość.
  • Jagienka jakie ma ładne włosy.
  • Ciepło, miłość, szczęście… to widzę na tym zdjęciu.
  • Piękna rodzinka – czytamy w komentarzach.

My również nie możemy oderwać oczu od uśmiechniętej Ani.


Ania Starmach z córką Jagną

Ania Starmach z córką Jagną

Ania Starmach z córką Jagną

Ania Starmach z córką Jagną

Ania Starmach z córką Jagną

Ania Starmach z córką Jagną

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×