Ania Rusowicz pokazała się bez makijażu i w nowej fryzurze. Pięknie! Chcemy częściej ją taką oglądać

Ania Rusowicz

Ania Rusowicz

Ania Rusowicz ponownie przeszła metamorfozę. Gwiazda zmieniła fryzurę oraz pokazała się bez makijażu. Zobaczcie, jak wygląda.

Ania Rusowicz urodziła się w 1983 roku. Od 2005 roku współtworzyła duet Dezire. Rok później wzięli udział w krajowych eliminacjach do 51. edycji Konkursu Piosenki Eurowizji. Zajęli czwarte miejsce. Po dwóch latach od założenia duetu, opuściła go.

Rusowicz od 2009 do 2011 była częścią zespołu IKA, który założyła z mężem, Hubertem Gasiulem. Po zakończeniu działalności grupy, artystka skupiła się na karierze solowej. Wydała cztery płyty, z których debiutancka pokryła się złotem. Została także wyróżniona czterema Fryderykami.

Ania Rusowicz o śpiewaniu utworów mamy

Ania ma muzykę we krwi. Ojciec jest wokalistą rockowym. Gra na gitarze oraz komponuję. Jej mama również poświęciła życie na śpiew. Na początku kariery podobieństwo młodej wokalistki do matki było uderzające. Gwiazda świadomie malowała się i ubierała na scenę, jak Ada Rusowicz. Na albumie Mój big-bit znalazły się pół na pół autorskie utwory oraz przeróbki piosenek z lat 60. i 70., śpiewanych przez jej mamę. Artystka przyznaje, że nie zawsze miało łatwość w wykonywaniu jej twórczości:

Miałam 27 lat i dopiero wtedy byłam w stanie zmierzyć się z jej piosenkami. Na początku podeszłam do tego instrumentalnie, na wszelki wypadek. żeby nie cierpieć. Najpierw zaśpiewałam bardzo ważną dla mnie piosenkę „Czekałam na ciebie tysiąc lat”… Ona też jest pierwsza na mojej płycie. Trudno opisać cały ten proces. Wyciągam te utwory i myślę: „Jak by to mama zrobiła?” – opowiedziała w wywiadzie dla Wysokich Obcasów.

Ania Rusowicz zmieniła fryzurę

Artystka poza sceną, znajduje czas na prowadzenie social mediów. Ania co jakiś czas informuje na swoim Instgaramie o kolejnych projektach, jakich się podjęła. To medium wykorzystuje także do bliższego kontaktu z fanami. Właśnie opublikowała nowe zdjęcie, na którym zaprezentowała się obserwatorom w nowej fryzurze. Piosenkarka dodatkowo nie ma na sobie ani grama makijażu, co zaznacza w opisie pod zdjęciem:

Good morning world #natural #nomakeup #hello #everybody

Fani nie ukrywali zachwytu:

  • Jezuuu jaka Cudna
  • Piekna jak dzisieszy poranek
  • Super wyglądasz Aniu

A Wam Ania Rusowicz podoba się w takiej odsłonie?

 


Ania Rusowicz

Ania Rusowicz

Anna Rusowicz — gwiazdy Dzień Dobry TVN

Anna Rusowicz — gwiazdy Dzień Dobry TVN

Ania Rusowicz - Bestsellery Empiku 2018

Ania Rusowicz - Bestsellery Empiku 2018

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×