Angelina Jolie pokłóciła się z reżyserem o sceny erotycznie. Aktorka nie chce ogolić…

Angelina Jolie nie chce zgolić głowy do filmu Kleopatra. Uważa, że kobieta z ogoloną głową nie będzie wyglądać seksowanie w scenach erotycznych. W czasach starożytnego Egiptu zamożne Egipcjanki goliły głowy i zakładały peruki. Miało to je chronić przez insektami i wzmacniać higienę.

Reżyser a producent Kleopatry Scott Rudin najpierw odmówił jej talentu, a teraz pokłócili się o sceny w filmie. Do sporu dołączyła Amy Pascal  – także producentka. Wytwórnia Sony sporo straci na kłótniach i sporach twórców filmu, a już najbardziej na wycieku ich korespondencji mailowej.

Zobacz: Najpierw Angelina Jolie, a teraz Meryl Streep. Wyciekły kolejne e-maile z Hollywood

Afera z filmem Kleopatra to pokłosie całej tej historii. Zaplecze i atmosferę,  w jakiej powstaje dzieło  ujawnili hakerzy, którzy włamali się na serwery wytwórni. Rudin, który już szkalował w swoich mailach Angelinę za brak talentu, teraz  dołożył oliwy do ognia.

Ona jest nienormalna. Zróbmy z nią ten film jak najszybciej i idźmy do domu. Ten film to jej ego warte 180 milionów dolarów. Na pewno się na tym wyłożymy – – napisał w jednym z e-maili.

Angelina zapowiedziała już, że Kleopatra będzie jej ostatnim filmem, którym chce spektakularnie zakończyć swoją karierę. Uda się jej? Zobaczymy, co jeszcze ujawnią hakerzy….

Angelina Jolie Fot. screen fashionblog.am

Angelina Jolie jako Kleopatra
Fot. screen fashionblog.am

Angelina Jolie jako Kleopatra Fot. screen z facebook

Angelina Jolie jako Kleopatra
Fot. screen z facebook


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×