Aneta Zając zniknęła i wraca totalnie odmieniona! Schudła, zmieniła fryzurę i wygląda jak nie ona!

Aneta Zając zmieniła się na koniec 2018 roku

Aneta Zając zmieniła się na koniec 2018 roku

Aneta Zając przeszła metamorfozę

Aneta Zając schudła i zmieniła fryzurę. Metamorfoza aktorki serialu Pierwsza miłość na koniec 2018 roku. Gwiazda pokazała się totalnie odmieniona. Zobacz, jak teraz wygląda.

Aneta Zając schudła i zmieniła fryzurę

Aneta Zając zalicza się do grona najpopularniejszych i najbardziej lubianych aktorek serialowych. Rola w Pierwszej Miłości przyniosła jej rozgłos, sympatię widzów i kolejne propozycje, a kariera zawodowa kwitnie. Sporo udziela się również w social mediach – jako pasjonatka gotowania, założyła swój własny kulinarny blog i regularnie dzieli się z fanami przepisami na różne pyszności.

W życiu prywatnym nie szło jej do tej pory tak łatwo, jak na ekranie, ale ostatnio pojawiły się plotki, że gwiazda spotyka się z byłym partnerem Anny Wendzikowskiej – Patrykiem Ignaczakiem – i nareszcie jest szczęśliwa. Miłość nieźle ją odmieniła.

Na najnowszym zdjęciu, którym Aneta podzieliła się na swoim Instagramie, możemy zaobserwować ogromną zmianę w wyglądzie gwiazdy. Przez kilka ostatnich miesięcy zmagała się z nadprogramowymi kilogramami, wynikającymi z Hashimoto, na które cierpi. Wygląda jednak na to, że osobiste szczęście przyniosło jej chęć i motywację do zmian. Wyraźnie schudła i zmieniła fryzurę na bardziej zadziorną, co świetnie zgrywa się z jej nowym wyglądem. Aneta przyzwyczaiła nas do bardzo „grzecznych” fryzur, więc fale i ciemniejszy odcień blondu są miłą i korzystną odmianą.

Jak wam się podoba w nowym wydaniu?

W kogo wdali się synowie Anety Zając?! Internauci zaniemówili z wrażenia na widok najnowszego zdjęcia chłopców

Nie uwierzycie z kim randkuje Aneta Zając! To były partner gwiazdy TVN!

Aneta Zając zmaga się z ciężką chorobą! Musi natychmiast zmniejszyć tempo życia i przejść na drastyczną dietę!


Aneta Zając schudła i zmieniła fryzurę. Metamorfoza aktorki

Aneta Zając schudła i zmieniła fryzurę. Metamorfoza aktorki

Aneta Zając przytyła

Aneta Zając przytyła

Aneta Zając przytyła

Aneta Zając przytyła

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×