Szukaj

TVN pokazał pierwsze oficjalne zdjęcia z show “Ameryka Express”! Wśród uczestników kilka niespodzianek! Oto pełna lista par

Ameryka Express uczestnicy

Wszyscy uczestnicy programu Ameryka Express

W tym sezonie to nie Azja, a Ameryka Południowa gościć będzie gwiazdy popularnego programu rozrywkowego stacji TVN, który ze względu na zmianę miejsca, zmienił też swoją nazwę. Ameryka Expres, bo o nim mowa, na ekranach telewizorów pojawi się już jesienią.

Trasa tegorocznego podróżniczego wyścigu przebiegać będzie przez dwa państwa: Ekwador i Peru, a uczestnicy będą musieli pokonać prawie 3000 km. Tradycyjnie zwycięży ta para, która w jak najkrótszym czasie pokona trasę, a przy tym wyda jak najmniej pieniędzy.

Kto z kim w duecie w Ameryka Express?

Na zwycięską parę czekała meta w Cuzco. Kim są ci szczęśliwcy? Przekonamy się już niedługo. Pewne jest jednak, że do Ameryki wyruszyło osiem par. Są to:

Do Ameryki Południowej wyruszyło osiem par:

  • Filip Chajzer wraz z ojcem Zygmuntem Chajzerem
  • Aleksandra Domańska z bratem Dawidem Domańskim
  • Tomasz Karolak wraz z kolegą Jakubem Urbańskim
  • Duet „Fit Lovers”: Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz
  • Maciej Musiałowski wraz z koleżanką Anną Małysą
  • Magda Steczkowska z mężem Piotrem Królikiem
  • Lara Gessler i jej przyjaciel Piotr Sałata
  • Katarzyna Meller z przyjaciółką Moniką Zagajewską

Ciekawostką jest fakt, że największa wysokość, na której wykonywali zadania, wynosiła ponad 4900 m n.p.m. Uczestnicy musieli mierzyć się z zadaniami, które wymagały od nich sprytu i anielskiej cierpliwości, a także musieli się sprawdzić w wybranych przez siebie duetach, a często i poza nimi.

Czekały na nich niespodzianki, które w poprzednich edycjach się nie pojawiły. Jakie? Dowiemy się już jesienią. Pewne jest jednak, że niezmienna została prowadząca – Agnieszka Woźniak-Starak, która cały sezon podsumowała dwoma słowami:

Było pięknie!

Przypomnijmy, że pierwsze dwie edycje Azja Express wygrali: Michał Żurawski i Ludwik Borkowski oraz Antoni Pawlicki i Paweł Ławrynowicz. Jak myślicie kto to nich dołączy?

„Azja Express” dostała nową nazwę! Zdjęcia do trzeciego sezonu show właśnie ruszyły! Kto się pojawi?

Mandaryna, Steczkowska, Gessler… Wydało się kto wystąpi w „Azja Express 3”! To już pewne!

Agnieszka Woźniak-Starak zarobi fortunę na nowej kampanii reklamowej! To będzie prawdziwa perełka!


Będziesz oglądać Ameryka Expres?

×