Szukaj

Alicja Bachleda-Curuś z synem i Święconką w kościele! To najlepsze zdjęcie Henry’ego, jakie widzieliśmy

Tegoroczne święta Alicja Bachleda-Curuś spędza razem z synem w Los Angeles. W Wielką Sobotę gwiazda w towarzystwie Henry'ego Tadeusza wybrała się do polskiego kościoła, gdzie poświęciła pokarm. Zdjęciem 10-latka niosącego Święconkę podzieliła się ze swoimi fanami na Instagramie, którym złożyła piękne wielkanocne życzenia.
Alicja Bachleda-Curuś, syn Henry

Alicja Bachleda-Curuś, która na co dzień mieszka w Stanach Zjednoczonych, wielokrotnie podkreślała, jak ważne jest dla niej pielęgnowanie tradycji, którą wyniosła z domu. Swoją polskość aktorka akcentuje na każdym kroku, szczególnie, gdy przebywa za oceanem. Wszystko po to, by jej jedyny syn – Henry Tadeusz – nie zapomniał skąd pochodzą jego dziadkowie, do których raz na kilka lat przylatuje na wakacje.

Alicja w jednym z wywiadów otwarcie przyznała, że stara się rozmawiać z synem po polsku, chociaż nie zawsze ma ku temu warunki. 10-latek zdecydowanie swobodniej komunikuje się z rówieśnikami w języku angielskim:

On na razie mówi po angielsku, rozumie po polsku. Ja uporczywie mówię do niego po polsku, aczkolwiek mam w planach szkołę polską, może jakąś pomoc, która będzie przychodziła do domu i mówiła z nim jeszcze więcej po polsku. Bo powiem szczerze, że po pewnym czasie mama straciła autorytet jako mówiąca po polsku. On wie, że mówię po angielsku, więc on mówi “mamo wiem, że możesz powiedzieć to po angielsku, więc powiedz to po angielsku”.

Aktorka dba także o to, by jej syn jak najlepiej znał kulturę i zwyczaje kraju, z którego pochodzi, dlatego w Wielką Sobotę razem wybrali się do polskiego kościoła katolickiego w Los Angeles, by poświęcić pokarm. Zdjęcie Henry’ego dumnie niosącego Święconkę trafiło wraz z życzeniami wielkanocnymi na profil Alicji na Instagramie:

Happy Hallelujah! Wesołych Świat Wielkiej Nocy. Bądźmy dla siebie życzliwi! Słonecznych i radosnych chwil, pozdrawiamy – napisała gwiazda światowego kina.

Przy okazji możemy zobaczyć, jak bardzo wyrósł syn Bachledy-Curuś i Colina Farrella. Śmiemy zaryzykować, że najnowsza fotografia syna Alicji jest jedną z najlepszych w jej wirtualnym albumie. Tylko patrzeć, jak przedrukuje ją kolorowa prasa.

Zobacz: Alicja Bachleda-Curuś pokazała nowe zdjęcia syna! Henry to wykapany Colin Farrell?!

Zobacz: Piękna Alicja Bachleda-Curuś otrzymała prestiżową nagrodę w Miami! Odebrała ją z wielką klasą w kreacji od polskiego projektanta!

Zobacz: Alicja Bachleda-Curuś nie ukrywa swojego nowego amerykańskiego przystojniaka! Ich zdjęcie ze wspólnej kolacji za chwilę namiesza w mediach!


Czy lubisz Święta Wielkanocne?

×