Szukaj

Tragiczna śmierć 26-letniej influencerki wstrząsnęła światem. Jej ciało znaleziono przy drodze

Alexis Sharkey nie żyje

Alexis Sharkey nie żyje

Alexis Sharkey nie żyje, o czym poinformowała jej mama, Stacey. Amerykańska influencerka i osobowość internetowa miała zaledwie 26 lat.

Alexis Sharkey prężnie działała w sieci. Regularnie dodawała nowe posty, w których dzieliła się z internautami kulisami życia prywatnego. Pokazywała podróże, inspirowała ciekawymi stylizacjami, chwaliła się czasem, który spędzała ze swoim mężem, Tomem. Z każdym dniem zyskiwała nowych fanów. Konto na Instagramie przyciągnęło ponad 30 tysięcy osób.

Alexis Sharkey nie żyje. Co się stało?

Kilka dni temu media obiegły niepokojące wieści — influencerka zaginęła. Chociaż wyszła z mieszkania i pojechała do znajomych, nigdy do nich nie dotarła. Nie odpisywała na wiadomości, co bardzo zaskoczyło jej bliskich. Szczególnie że na co dzień ani na moment nie rozstawała się z telefonem:

Alexis była mocno przywiązana do swojego telefonu. Była królową mediów społecznościowych. To była jej praca — komentowała przyjaciółka celebrytki.

O zaginięciu gwiazdy sieci poinformował jej mąż, Tom. W poniedziałek, po kilku dniach poszukiwań, ujawniono, że Alexis nie żyje. Jej ciało znaleziono przy jednej z dróg w Huston. Te tragiczne wieści potwierdziła matka dziewczyny, Stacey Clark Robinault. Dodała post w mediach społecznościowych, w którym pożegnała córkę:

Ze złamanymi sercami Mike i ja chcielibyśmy was poinformować, że ciało Lexi zostało znalezione. Chcemy wam wszystkim podziękować za waszą miłość i miłe słowa, które przekazywaliście naszej rodzinie. Proszę, dajcie na trochę czasu, by pogodzić się z tą niesamowitą stratą dla naszej rodziny i całego świata. Będziemy za tobą tęsknić, kochanie !!!!

It’s with deeply broken hearts that Mike and I want to let you all know that Lexi’s body has been found. We cannot…

Posted by Stacey Clark Robinault on Sunday, November 29, 2020

Internauci w komentarzach składają rodzinie wyrazy współczucia. Próbują dodać otuchy w tym trudnym czasie. W tym momencie policja bada okoliczności śmierci celebrytki. Daily Mail podaje, że podobno na jej ciele nie znaleziono żadnych śladów, które mogłyby wskazywać na udział osób trzecich.


Alexis Sharkey nie żyje

Alexis Sharkey nie żyje

Alexis Sharkey nie żyje

Alexis Sharkey nie żyje

Alexis Sharkey nie żyje

Alexis Sharkey nie żyje

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×