Szukaj

Ola Żebrowska w swoim stylu pokazała, jak karmi piersią. „Może się Pani zasłonić?”. Odważnie!

Aleksandra Żebrowska

Aleksandra Żebrowska

Aleksandra Żebrowska na Instagramie dodała nowe zdjęcie z synkiem. Młoda mama karmi piersią, ma zasłoniętą twarz. Co na to internauci? 

Aleksandra Żebrowska bardzo długo walczyła o to, by zostać mamą po raz trzeci. Przeszła trudną drogę, której nie zamierza ukrywać. Jakiś czas temu na Instagramie podzieliła się swoimi doświadczeniami. Chce w ten sposób dodać otuchy kobietom, które znajdują się w podobnej sytuacji. Żona Michała Żebrowskiego kilka razy poroniła, ma za sobą ciążę pozamaciczną:

„Nieudane” ciąże to temat, o którym rozmawia się ciężko — nawet z najbliższymi. Sama mam kilka takich za sobą — poronienia i na dokładkę ciążę pozamaciczną pod koniec zeszłych wakacji. Oprócz wsparcia kochającej rodziny (i pizzy przemycanej do szpitala przez moje siostry), jedna z rzeczy, które najbardziej podnosiły mnie wtedy na duchu, to świadomość, że tak wiele kobiet ma za sobą podobne historie. Dzieląc się swoimi przeżyciami — dodają innym otuchy i siły.

Aleksandra Żebrowska karmi piersią. Co na to internauci?

Na szczęście Aleksandrze udało się donosić ostatnią ciążę. Wraz z Michałem powitali na świecie syna, Feliksa. Od momentu porodu dumna mama umieściła kilka postów na Instagramie, które są związane z macierzyństwem. Tak jak niedawno, gdy opublikowała odważny wpis. Pokazała jak aktualnie wygląda po porodzie i jak prezentowała się wcześniej.

Żebrowska kolejny post, który przyciąga uwagę, opublikowała w środowy wieczór. Pozuje na balkonie, karmi synka piersią. Twarz ma zasłoniętą pieluchą, co nie jest przypadkowe. Jak wyjaśnia młoda mama w opisie:

„Może się Pani zasłonić??”#canyoucoverup #normalizebreastfeeding

Internautki, a szczególnie mamy karmiące, dziękowały Oli za ten post. W komentarzach piszą:

  • Żyjemy w świecie gdzie cycki jako reklama opon TAK, matka karmiąca NIE… Dziękuję za ten post jako również matka piersią karmiąca.
  • Od dawna uwielbiam właścicielkę tego konta, ale od dziś to już zaczynam stawiać pomnik!
  • Made my day serio kobieto rozwalasz Instagram!!!
  • Rewelacyjne podejście, cudna fotka. Ileż to kobiety bzdur się muszą nasłuchać karmiąc własne dzieci i robiąc coś co absolutnie jest genialne dla dzieci.

A Wy jakie macie zdanie na temat publicznego karmienia piersią?


Aleksandra Żebrowska z dzieckiem

Aleksandra Żebrowska z dzieckiem

Aleksandra Żebrowska

Aleksandra Żebrowska

Aleksandra Żebrowska o nieudanych ciążach

Aleksandra Żebrowska o nieudanych ciążach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×