Szukaj

Aleksandra Żebrowska tydzień i miesiąc po porodzie. Przemiana robi wrażenie

Aleksandra Żebrowska

Aleksandra Żebrowska

Aleksandra Żebrowska na Instagramie dodała nowy post, w którym porównała dwa zdjęcia — na jednym pozuje miesiąc, na drugim tydzień po porodzie. Jak na jej wpis zareagowali internauci? 

Aleksandra Żebrowska bardzo długo się starała o to, by kolejny raz zostać mamą. Ma za sobą bolesne doświadczenia, których nie zamierza ukrywać. Mówi o nich głośno, by dodać otuchy paniom znajdującym się w podobnych sytuacjach. Żona Michała Żebrowskiego kilka razy poroniła, miała ciążę pozamaciczną:

„Nieudane” ciąże to temat, o którym rozmawia się ciężko — nawet z najbliższymi. Sama mam kilka takich za sobą — poronienia i na dokładkę ciążę pozamaciczną pod koniec zeszłych wakacji. Oprócz wsparcia kochającej rodziny (i pizzy przemycanej do szpitala przez moje siostry), jedna z rzeczy, które najbardziej podnosiły mnie wtedy na duchu, to świadomość, że tak wiele kobiet ma za sobą podobne historie. Dzieląc się swoimi przeżyciami — dodają innym otuchy i siły.

Aleksandra Żebrowska porównała zdjęcia po porodzie

Na szczęście tym razem wszystko zakończyło się szczęśliwie. Żebrowscy powitali na świecie synka, Feliksa. Dumna mama pochwaliła się tym faktem w sieci. Nie da się ukryć, że Aleksandra jest bardzo aktywna na Instagramie. Publikuje posty, w których odsłania wybrane kulisy codzienności.

Niedawno Żebrowska porównała dwa zdjęcia. Jedno jest aktualne i powstało miesiąc po porodzie, drugie to archiwalne i zostało zrobione tydzień po tym, jak poprzednie dziecko Oli przyszło na świat. Fotografiom towarzyszył krótki opis:

#2020 miesiąc po porodzie vs #2013 tydzień po porodzie. Tęsknię za @teatr6pietro ale dzisiaj nie byłoby szans, żebym z doklejonymi rzęsami wyszła z domu w czymkolwiek innym niż dres.

Wpis zachwycił internautki, które pod postem pozostawiły mnóstwo komentarzy:

  • Kocham Twój dystans do Was! Ratujesz mi światopogląd swoja ironia o nie-instazyciu.
  • Jesteś piękna, dzielna i wspaniała. Tęsknimy za Wami i teatrem. Trzymajcie się!
  • Uwielbiaaaaaam tą prawdę . Nie zawsze jest tak samo. Po pierwszym porodzie, kilka dni po leciałam na zakupy do sklepu, po drugim 6 lat później, byłam w takiej kondycji psychicznej, że miałam ochotę przez bite 3 miesiące nie wychodzić z domu. Zaakceptowałam.

A Wy jakie macie zdanie na ten temat?


Aleksandra Żebrowska

Aleksandra Żebrowska

Aleksandra Żebrowska

Aleksandra Żebrowska

Ola Żebrowska po porodzie

Ola Żebrowska po porodzie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×