Agnieszka Woźniak-Starak udzieliła pierwszego wywiadu po śmierci męża. Mamy fragmenty – co powiedziała? Kiedy TVN wyemituje rozmowę z gwiazdą?

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak pojawi się w Dzień Dobry TVN. Kiedy i na jaki temat będzie rozmawiać? Co powiedziała Agnieszka Woźniak- Starak w wywiadzie dla Dzień Dobry TVN w rozmowie z Dorotą Wellman? 

Agnieszka Woźniak-Starak kilka miesięcy temu przeżyła tragedię. Kiedy media obiegła informacja o tym, że Piotr Woźniak-Starak nie żyje, a świat stracił producenta filmowego, ona pożegnała ukochanego męża. Dziennikarka po śmierci mężczyzny odsunęła się w cień: zrezygnowała z prowadzenia programu Big Brotherrzadko pojawia się podczas publicznych wydarzeń, jeszcze rzadziej publikuje posty w social mediach.

Zobacz: Wyciskający łzy hołd dla Piotra Woźniaka-Staraka na premierze „Ukrytej gry”. Wzruszona publiczność aż zastygła w bezruchu [WIDEO]

Agnieszka Woźniak-Starak w Dzień Dobry TVN. Co powiedziała? Kiedy zostanie wyemitowany wywiad?

Już jutro, w sobotę, 9 listopada, w Dzień Dobry TVN zostanie wyemitowana pierwsza od śmierci Piotra Woźniaka-Staraka, rozmowa z jego żoną, Agnieszką Woźniak-Starak. Poprowadzi ją Dorota Wellman.

Z pewnością znajdzie się w niej wątek ostatniego filmu Piotra Woźniaka-Staraka Ukryta graAgnieszka Woźniak-Starak jest odpowiedzialna za powstanie filmu dokumentalnego o kulisach powstawania tej produkcji, który TVN wyemituje również w sobotę o godzinie 15:50.

Zobacz: Agnieszka Woźniak-Starak na premierze ostatniego filmu swojego męża „Ukryta gra”

Agnieszka Woźniak-Starak – premiera filmu Ukryta gra

Agnieszka Woźniak-Starak – premiera filmu Ukryta gra

Mamy fragment pierwszego wywiadu Agnieszki Woźniak-Starak po śmierci Piotra Woźniaka-Staraka dla Dzień Dobry TVN. W rozmowie poruszono przyszłość Watchout Studio. Czy da radę działać bez jej męża? Agnieszka jest przekonana, że tak:

Myślę, że tak, bo Watchout, to jest takie wspólne dzieło Piotrka i Krzysia. Oni to od początku razem budowali. Na czele Wachoutu będzie stał Krzysztof. Bardzo dużo rozmawiali o tym, jak widzą przyszłość firmy, bardzo dużo rozmawiali o kolejnych projektach, o tym co jest w planach, więc na dobrą sprawę wszyscy wiedzą, co mają robić – powiedziała Agnieszka.

Po śmierci Piotra część projektów będzie kontynuowanych, jeden niestety nie. Mowa o filmie Piotra Woźniaka-Staraka, w którym miałby zadebiutować w roli reżysera:

Jest jeden projekt, nad którym Piotrek pracował i to miał był jego debiut reżyserski. On o tym marzył. To miał być jego debiut z jego ukochanymi aktorami, czyli w rolach głównych Magda Boczarska i Tomek Kot. Magda Boczarska w podwójnej roli, bo miała zagrać bliźniaczki. To też było takie duże wyzwanie. Film miał mieć tytuł Czarne serca, takie trochę znamienne dzisiaj i smutne. Ten film nie powstanie, bo tylko Piotr go widział. Myślę, że to byłby niezwykły, bardzo oryginalny projekt. Nie było takiego na polskim rynku. Piotrek lubił też robić coś, co będzie inne zupełnie i będzie przełamywać jakieś bariery.

Cały wywiad zostanie wyemitowany już jutro. Będziecie oglądać?

Zobacz: Agnieszka Woźniak-Starak przed premierą „Ukrytej gry” ujawniła nieznane fakty. Jaki był jej wkład w powstawanie ostatniego filmu Piotra?


Agnieszka Woźniak-Starak – premiera filmu Ukryta gra

Agnieszka Woźniak-Starak – premiera filmu Ukryta gra

Agnieszka Woźniak-Starak na gali Herbapolu 2019

Agnieszka Woźniak-Starak na gali Herbapolu 2019

Agnieszka Woźniak-Starak na gali Herbapolu 2019

Agnieszka Woźniak-Starak na gali Herbapolu 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×