Agnieszka Hyży podzieliła się romantyczną sesją z mężem! Tak świętują czwartą rocznicę ślubu! Jest jak w bajce

Agnieszka i Grzegorz Hyży

Agnieszka i Grzegorz Hyży

Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży obchodzą czwartą rocznicę swojego ślubu. Małżonkowie z tej okazji wybrali się do Rzymu, gdzie 17 lipca 2015 roku zawarli związek małżeński. Zobaczcie zdjęcia i osobisty post dziennikarki.

Agnieszka Hyży od kilku lat jest jedną z najpiękniejszych prezenterek Polsatu. Gwiazda bardzo często pojawia się podczas gal oraz koncertów telewizyjnych. Zawsze wygląda zjawiskowo, jej stylizacje zachwycają zmysłowością i eksponują jej największe atuty, takie jak: długie nogi, jędrne piersi czy wąska talia. Nic więc dziwnego, że w atrakcyjnej dziennikarce telewizyjnej zakochał się polski piosenkarz – Grzegorz Hyży. Po krótkiej, ale bardzo intensywnej znajomości, uczcie między kochankami okazało się na tyle silne, że postanowili pobrać się w tajemnicy przed mediami.

Oboje mieli za sobą nieudane związki. Agnieszka była przez trzy lata żoną Mikołaja Wita, z którym ma 6-letnią córkę Martę, a Grzegorz był związany z piosenkarką, Mają Hyży, matką dwóch jego synów.

Agnieszka i Grzegorz wzięli ślub dokładnie 17 lipca 2015 w Rzymie. Ceremonia była spełnieniem ich wielkich, romantycznych marzeń o wspólnej przyszłości. Obecnie małżonkowie świętują czwartą rocznicę swojego włoskiego ślubu. Z tej okazji zakochani ponownie polecieli do stolicy Włoch, gdzie celebrowali swój kwiatowy jubileusz. Prezenterka opublikowała nawet kilka romantycznych zdjęć z panoramą Wiecznego Miasta w tle, do których dołączyła uroczy opis:

Wróciliśmy do Rzymu po 4 latach od dnia Naszego Ślubu. Miłość. Nie wystarczy. Może na początku…
Cierpliwość, pokora, wspólny cel, pożądanie, zainteresowanie, lojalność i przyjaźń. Codzienna walka samego ze sobą…
o odpuszczanie, zrozumienie, kompromisy.Walka o przestrzeń, walka o wspólnotę, walka o siebie nawzajem i osobno. Już wiem, że power-couple z Instagrama to nie my. Bywamy tam rzadko i na własnych warunkach. Nie wierzę już w nierealistyczne obrazki zawsze zakochanych i za rączkę. Tak też bywa, często lub czasami. Ale po co nakręcać spiralę nierealistycznych oczekiwań wobec siebie i potem przeżyć gorzkie rozczarowanie? Brzmi strasznie. To po co ta miłość? I to jeszcze z potwierdzeniem na papierze?
Ten, kto wytrwał zna odpowiedź. Mniej słów, więcej czynów. Więcej wewnątrz niż na zewnątrz.
„Jutro jest dziś” jak w tekście Jego piosenki więc świętujemy zawieszeni w teraźniejszości, najzdrowszym stanie. Bo jest ku temu powód.
4+1=5. Razem. Znów w Naszym…Rzymie.

Pod postem Hyży pojawiły się liczne gratulacje od internautów, do których dołącza się także nasza redakcja. 

View this post on Instagram

Wróciliśmy do Rzymu…po 4 latach od dnia Naszego Ślubu❤️???????????? Miłość.Nie wystarczy.Może na początku… Cierpliwość,pokora,wspólny cel,pożądanie ,zainteresowanie,lojalność i przyjaźń.Codzienna walka samego ze sobą… o odpuszczanie,zrozumienie, kompromisy.Walka o przestrzeń,walka o wspólnotę,walka o siebie nawzajem i osobno.Już wiem,że power-couple z Instagrama to nie my.Bywamy tam rzadko i na własnych warunkach.Nie wierzę już w nierealistyczne obrazki zawsze zakochanych i za rączkę.Tak też bywa,często lub czasami.Ale po co nakręcać spiralę nierealistycznych oczekiwań wobec siebie i potem przeżyć gorzkie rozczarowanie?Brzmi strasznie.To po co ta miłość??I to jeszcze z potwierdzeniem na papierze?? Ten,kto wytrwał zna odpowiedź.Mniej słów,więcej czynów.Więcej wewnątrz niż na zewnątrz. „Jutro jest dziś” jak w tekście Jego piosenki więc świętujemy zawieszeni w teraźniejszości,najzdrowszym stanie .Bo jest ku temu powód. 4+1=5.Razem.Znów w Naszym…Rzymie❤️???????? ________________________________________#love #husband #wife #milosc #malzenstwo #rome #italy #dolcevita #razem #najlepiej #kolejny #rok #za #nami #fallinlove #withYou @grzegorzhyzy ❤️????????????

A post shared by Agnieszka Hyży (@agnieszka_hyzy) on

Zobacz: Anna Lewandowska i Robert Lewandowski świętowali swoją 6 rocznicę ślubu! Zobaczcie, jak wyglądali w tym wspaniałym dniu [GALERIA]

Zobacz: Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska już po ślubie! Pobrali się w tajemnicy, ale jest jeden haczyk!

Zobacz: Jessica Mercedes na ślub swojej matki założyła szałowa, cukierkową mini z H&M! Wyglądała jak Kendall Jenner


Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży świętują czwartą rocznicę swojego ślubu

Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży świętują czwartą rocznicę swojego ślubu

Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży świętują czwartą rocznicę swojego ślubu

Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży świętują czwartą rocznicę swojego ślubu

Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży świętują rocznicę ślubu

Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży świętują rocznicę ślubu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×